Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1917
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grbavica.021* »

Драган Кокановић двоструки стрелац у победи Младости Гат против ОФК Бееоград. Младост је славила резултатом 3:1, тренутно се налази на 14.место са освојених 28 бодова.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Tadic strelac za Fnerbahce u pobedi od 4:2 nad Adanom, dok je Kashima izgubila od bivseg Merijevog kluba Avispa Fukuoka 1:0. Milosavljevic jos nije stigao ni do klupe. Inace dok sam pratio Merija primetio sam da je Avispa nesto poput Javora kod nas, znaci neki donji dom i pomalo iznenadjujuci poraz, mada kada se gledaju izvestaji sa utakmica Kashime i ne deluju ubedljivo
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Jovan Milosevic se proslo kolo posle povrede vratio na par minuta na teren, a veceras njegov tim gostuje Lozani i Milosevic je usao u67. minutu, a 80.minutu postize gol za svoj tim koji tim golom vodi sa 3:2, utakmica je jos u toku :cheers:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1271
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote: Thu Apr 04, 2024 10:12 pm Jovan Milosevic se proslo kolo posle povrede vratio na par minuta na teren, a veceras njegov tim gostuje Lozani i Milosevic je usao u67. minutu, a 80.minutu postize gol za svoj tim koji tim golom vodi sa 3:2, utakmica je jos u toku :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

SMS upravo odigrao samo prvo poluvreme za Al Hilal i zabelezio lepu asistenciju za gol Malkoma i vodstvo od 2:1 na poluvremenu. Trenutno je 3:1 i jos se igra, al drugo poluvreme bez SMSa. Za vreme provedeno na terenu SMS sem asistencije i jos jedne slicne lopte nista posebno nije uradio
Image
CRD FCV
Posts: 1614
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by CRD FCV »

На трећем минуту можете видети гол Уроша Стаменића из прошлог кола. Македонци нису баш ажурни са постављањем извештаја.

User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Deep Purple »



Ranko Veselinović je postigao gol u 89 minutu za 4:0 u pobedi njegovog Vancouvera nad Torontom. Vancouver je trenutno drugoplasirani u MLS-u sa bodom manje od NY red Bulls-a uz utakmicu manje u odnosu na njih.

Ranko je inače od prošle sezone i zamenik kapitena.

Treći je najbolje ocenjeni fudbaler u ekipi od početka sezone.

ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

Mnogo mi je drago zbog decka sto napreduje. Uvek je odavao utisak postenog momka i velikog borca.
Nadam se da ce se pojaviti u nekoj od liga petice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1271
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »


2 gola Ožegovića u Grčkoj, ukupno 15 u sezoni :o
Jovančić na ovom meču nije bio u protokolu.
User avatar
Milan
Posts: 4168
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Milan »

MiSmoFKV! wrote: Thu Apr 04, 2024 10:56 pm
Voja wrote: Thu Apr 04, 2024 10:12 pm Jovan Milosevic se proslo kolo posle povrede vratio na par minuta na teren, a veceras njegov tim gostuje Lozani i Milosevic je usao u67. minutu, a 80.minutu postize gol za svoj tim koji tim golom vodi sa 3:2, utakmica je jos u toku :cheers:


Vid' malog što je bezobrazan.Dobar gol!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Milan wrote: Sun Apr 07, 2024 3:04 pm Vid' malog što je bezobrazan.Dobar gol!
Upravo gledao prvo poluvreme St. Galena i Jang Bojsa. Milosevic starter, lepa atmosfera stadion poprilicno popunjen, domaci vode golom Stevanovica 1:0. Ceo ambijent bundesligaski, al mene ovo poluvreme umorilo vise nego ijedna utakmica u zadnjih 2 godine. Igra se brzo, Milosevic se dobro krece, cesto menja strane, lepo se gradi, al je cela utakmica u fazonu kao da si postavio 22 igraca na teren i umesto lopte dao im bombu... jednostavno samo se resavaju lopte, mnogo se gresi, ne mozes da vidis sistem nijedne ekipe... ne znam dal cu izdrzati i drugo poluvreme :mrgreen:

Da se osvrnemo na ucinak nasih bivsih, koji je onako, vise nego blag.

Coviceva ekipa je izgubila, Covic onako, i imao i nije imao sanse...



Traore prvi put u sezoni primio golove i odmah dva. Primio je i treci, al je on ponisten. Mozda je cak kod drugog gola Traore mogao bolje da interveniste, steta



Ako sam dobro razumeo, na stadionu preko 50 000 gledalaca koji su se suzama i pesmom oprostili od neke zenee koja je bila 20 godina redovno na tribinama. Ako sam dobro shvatio, umrla je sa 39 godina i na njenom mestu na stadionu niko vise nece sedeti.

Debitovao je i Milosavljevic. Odigrao 10 minuta i rekao bih da je malo i kriv za drugi primljeni gol. Ako nastavi sa ovakvim igrama i rezultatima ranko se nece dugo zadrzati tamo



Zanimljivo je dok ovo kuckam da igraci St.Galena i Jang Bojsa i na poluvremenu daju intervjue novinarima

Dzon Meri je uspeo ponovo da se izbori za ulazak na teren makar kao rezerva, odigrao je nekih nepunih pola sata i dao je gol :cheers: Mada, on je za tih pola sata imao mislim manje od 10 dodira sa loptom
Preko sat vremena mislim da su imali igraca vise i jedva izvukose bod



EDIT: Milosevic zamenjen u 55.minutu kod rezultata 1:0 za njegovu ekipu, sem velikog truda nije imao neki poseban ucinak
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3510
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by slanobarac »

A gde je izveštaj sa Kipra?
Naš bivši igrač dao gol. A nije Simić. :mrgreen:
Pogledaj akciju u 20. minutu. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9710
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Apr 07, 2024 6:42 pm A gde je izveštaj sa Kipra?
Ne stizem sve, mogao si i ti postaviti :mrgreen:
slanobarac wrote: Sun Apr 07, 2024 6:42 pm Pogledaj akciju u 20. minutu. :cheers:
Bio je ofsajd :mrgreen:



A inace, nisam nesto posebno vezan za Miletica, kada mi neko kaze Miletic prvo na PFC pomislim :)
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 749
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by rykerfcv »

Vukic ga danas munuo Vozdovcu za pobedu.
2:1
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3969
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Rabba »

Voleo bih da vratimo na leto Neškovića iz Voždovca...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply