15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

Post by budababa »

Iako je uprava kluba zacrtala da u poslednja tri kola osvojimo maksimalan broj bodova, nismo daleko od toga da ucinak bude dijametralno suprotan. Godinu cemo zatvoriti utakmicom protiv tima sa kojim smo je i otvorili, krusevackog Napretka, kojem ne cvetaju ruze u ovom prvenstvu. Oni se trenutno nalaze na poziciji koja vodi u baraz za opstanak, sa istim brojem bodova kao i pretposlednji BSK. Izlisno je govoriti da mnogo vise bodova osvajaju kod kuce nego na strani, ali to je slucaj i kod nas (za gostovanja), pa bi se pobednik ovog duela mogao prognozirati i na osnovu toga u kakvom ce se stanju nalaziti teren stadiona pod Bagdalom u nedelju. Za one koji se odluce da propuste ovaj spektakl, obezbedjen je TV prenos na "javnom servisu".
Last edited by budababa on Fri Dec 18, 2009 8:56 pm, edited 4 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Mislim da bi ove seljane trebalo da odremo sa vise golova razlike,ali samo ukoliko igraci osete da treba da pobede i da se iskupe za prosla dva kola a u koliko ne oste taj bes i gorcinu,dzabe ste krecili :D treba sto vise da nas ode u Krusevac,nije to ni tako daleko manite se televizora,ne navijajte iz fotelje dodjite na stadion sto bi rekla soskanalizacija :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Uvek sa tobom wrote:Mislim da bi ove seljane trebalo da odremo sa vise golova razlike,
Butorovicu-THE END !!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Jambo wrote:
Uvek sa tobom wrote:Mislim da bi ove seljane trebalo da odremo sa vise golova razlike,
Krajnje neumesno..
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Bogami gledajuci Napredak protiv Rada reko` bih da su poprilicno dobra ekipa kojoj fali ono nesto sto imaju veliki klubovi da bi bio ozbiljan tim.
E sad posto igraju kod kuce a svi znamo da protiv nas svi odigraju ko ludi pa jos ako teren bude ko u Jagodini iskreno neresen rez. bi bio fantastican rezultat.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

I ja se slažem da je nerešeno ovde viđen rezultat,taman da mi prekinemo crnu seriju a da Napredak uhvati korak sa klubovima iznad.Nijedna ekipa ne sme da izgubi ovaj meč i to će presuditi.Mislim da ću pokušati da se ovajdim i u kladionici.
Ostaje nam da se nadamo da OFK neće dobiti BSK,a obe ekipe ionako utakmice igraju na Omladinskom stadionu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

vladans wrote:
Jambo wrote:
Uvek sa tobom wrote:Mislim da bi ove seljane trebalo da odremo sa vise golova razlike,
Krajnje neumesno..
Krajnje neumesno je bilo sta nas je prosli put docekalo tamo... :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Bez obzira kako su oni nas docekali, mi smo ipak navijaci Vojvodine, a ne tamonekog napredka, mladog radnika, metalca itd.

Mislim da ce nam se igraci oduziti za dva poraza!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ovaj put iz 2 u 2 8)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ajoj kakve nameštaljke danas,OFK gubi od Borče a Hajduk uzima bod Javoru.OFK neće treće mesto,a taman i da pomogne BSk-u kome bodovi trebaju za opstanak,a Javoru posle pobede nad nama pobeda ne treba i lepo prepušta Hajduku bod koji će mu dosta značiti,a taman i on da ipak ne ostane praznih šaka.Sutra mi igramo nerešeno i svi zadovoljni.Kakve li jadne lige,ali sve to se i dalje dešava pre svega zato što su i najviše državne instance umešane u sve to,izvlače korist i ne žele ništa da preduzmu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

ice wrote:Ajoj kakve nameštaljke danas,OFK gubi od Borče a Hajduk uzima bod Javoru.OFK neće treće mesto,a taman i da pomogne BSk-u kome bodovi trebaju za opstanak,a Javoru posle pobede nad nama pobeda ne treba i lepo prepušta Hajduku bod koji će mu dosta značiti,a taman i on da ipak ne ostane praznih šaka.Sutra mi igramo nerešeno i svi zadovoljni.Kakve li jadne lige,ali sve to se i dalje dešava pre svega zato što su i najviše državne instance umešane u sve to,izvlače korist i ne žele ništa da preduzmu.
Tuzno,tuzno..........
Butorovicu-THE END !!!
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

kakva je ono komedija u Krusevcu??? Pa ovi nasi kao da su celu noc pili,pa sad otpadaju k'o sline u svakom duelu,lopta kao da im je kockasta,pa ne mogu dva pasa da spoje...Zalaganje NULA!!!! Tacno im treba svima skinuti po 3 plate,pa ce se pitati sta nije dobro..
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

:lol: Nista drugo...
Za koga mi navijamo ljudi moji...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

много ми је драго што губимо јер играмо ко говна, ваљда ће сад да заиграју ако знају ишта
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Ako je ovo FUDBAL..... i to SUPERligaski.... ja sam vec izgubio glas i zivce, gotov sam...

Posto mi je ovo prvi post, da pozdravim sve na forumu! pratim forum vec stvarno dugi niz godina, ali se nisam do sad ukljucivao u rasprave....

Ja se izvinjavam, ali ovo u Krusevcu je stvarno SMESNO... ove manekene koji nece ni da potrce za svoj klub, za grb koji nose treba proterati sto dalje, ovako nam ljudi propada fudbal!

Pozdrav


2 : 0 ...... lepo..... ja bih propao u zemlju da sam na njihovom mestu....
Last edited by newnowapv on Sun Dec 13, 2009 3:36 pm, edited 1 time in total.
Locked