17. kolo: Vojvodina-Zeleznik 2:0

Locked
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

17. kolo: Vojvodina-Zeleznik 2:0

Post by Minja »

Dan: sreda
Datum: 23.03.2005.
Mesto: Gradski stadion
Pocetak: 14.00h
Last edited by Minja on Thu Apr 28, 2005 4:18 pm, edited 9 times in total.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovo je sastav Zeleznika koji je u proslom kolu pobedio OFK: Železnik


Kovačević Oliver
Rađenović Dejan
Markoski Jovan
Đuraškovć Zoran
Matijašević Vladimir
Drinić Darko
Lomić Marko
Milošević Goran
Bates Stevan
Mikić Borislav
Nastić Nenad

Izmene:
Kuzman Vladimir
Pešterac Dalibor
Stanković Zvonimir
Savić Uroš
Lekić Ognjen
Jozić Nikola
Ćetković Đorđije

Ocekujem jednu izuzetno borbenu utakmicu i nama i njima je biti ili ne biti!
Voleo bi da napadnemo od pocetka i da se ponovi borbenost kao na Vracaru!Ako nas vreme posluzi i uz malo sportske srece(koja nam je okrenula ledja na Vracaru)Ocekujem povoljan ishod!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Utakmica sezone?

Post by Владика »

Da postoji zakon o sukobu interesa verovatno bih vas u ovom topiku pitao gde je najbolje da se popije pivo posle utakmice ali kada pogledamo realno mislim da nam u ovom trenutku dolazi izuzetno tezak(mozda i nepobediv za nas) protivnik. Gde to u svetu jedan momcic moze da bude vlasnik najvece kladionice u zemlji a usput da bude i predsednik zajednice prvoligasa?Gde u svetu jedan klub moze da odigra iz keca u dvojku u Evro takmicenju i time bukvalno isfinansira sezonu? Zeleznikov come back sigurno je motivisan kladionicarskim parama i stvarno se pribojavam da li ce nasa uprava moci nasim gladnim fudbalerima da obezbedi normalne uslove za igru?
Da li u subotu moze da ocekujemo da ce se kolona crnih dzipova vratiti u Beograd pognutih noseva i praznih dzepova? Zato nek rade telefoni, cimnite drustvo i dodjite u subotu da pomognemo nasem treneru i nasim igracima da pobede u najtezem boju ove sezone!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Gde to u svetu jedan momcic moze da bude vlasnik najvece kladionice u zemlji a usput da bude i predsednik zajednice prvoligasa?
I pored toga vlasnik 2 kluba. :x
A prosle sezone je cak u svojoj kladionici ponekad blokirao meceve svojih klubova.

:) Petar Divic .... .....

Mislim da mora biti mnogo vise publike na stadionu kako ne bi dozvolili kradju u nasem gradu.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Lepo bih zamolio nekoga da mi objasni, narodski, kakav je to Zeleznik klub, ko je gazda, od kud on u prvoj ligi itd.
Nije da ne znam da je nase prvensto neregularno, nego sam otisao iz Srbije pre par godina pa bas nisam u toku. Tog Zeleznika se ni ne secam.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Malo o protivniku...


Fudbaleri Železnika pripremaju sa da u subotu protiv Vojvodine, ako to bude potrebno igraju po snegu. Izabranici Miloljuba Ostojića na pomoćnom terenu prekriveim snežnim pokrivačem su juče igrali sa nižerazrednim Pekarom.
Železnik je bez problema pobedio sa 4:2 (3:1). Strelci su bili Drinić u 10., NaSTIĆ U 15., Đurašković u 40 i Stanković u 65. minutu za Železnik, a Cvetković u 30. i Kojić u 55. Za Pekar. Utakmicu je sudio Goran Stanojević.
Šef stručnog štaba lavova Miloljub Ostojić izveo je sledeći sastav:Kovačević, Lomić, Bates, Pešterac, Nastić, Tasić, Rađenović, Mikić, Markoski, Drinić i Đurašković. U drugom poluvremenu igrali su još: Kocić, Vidaković, Ćosić, Milošević, Jozić, Luković, Lekić, Stanković, Novaković, Ćetković i Đokić.

Fudbaleri Zeleznika bice jaci u subotu za Ivana Tasica iskusnog veznog fudbalera koji se neobavljena posla vratio iz Kine(odlozeno prvenstvo)

Ali po svemu sudeci u subotu nece nastupiti zbog kartona Milosevic,Jovan Markoski i Borislav Mikic!

Najvise se pribojavam Djuraskovica i Drinica na njih treba obratiti posebnu paznju...Mada se zna da Zeleznik vodi najveca mafija i bg...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pitanja za naseg trenera:
U kakvom stanju je trenutno nas glavni teren?Od toga ce u mnogome zavisiti nasa igra!Da li ima sanse da Govedarica igra u subotu?
Kakvu utakmicu ocekujete?Ne znam da li je pametno cuvati Dundjerskog za mec sa ciganima ili je bolje u sto jacem sastavu na Lavove?
Hvala!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Nas teren nije jos uvek u idealnom stanju ali se nadam da ce za Subotu biti dobar.Sutra u 12 casova cemo trenirati na njemu.
Govedarica je danas trenirao i ja se nadam da ce biti spreman za utakmicu sa Zeleznikom.Ocekujem veoma tesku utakmicu koju ce odluciti kolektivni duh ali veoma ce biti vazna i podrska sa tribina.Svi igraci ce konkurisati za mesto u timu bez obzira sto posle idemo Zvezdi.O njima cemo razmisljati kad prodjemo Zeleznik.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

G.Djuricicu mislim da trebate da stavite Dundjerskog u orvi tim u mecu sa Zeleznikom jer sa zvezdom mislim da nemao realne sanse za povoljan rezultat!
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Bockanac! To sam i ja rekao jer za nas je utakmica sa Zeleznikom vaznija.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vladimir Matijasevic bivsi igrac Vose sada stub odbrane Zeleznika,njegovo misljenje o predstojecem duelu!

Sledeći protivnik je Vojvodina koja je u subotu poražena na Vračaru.
-Gledao sam snimak te utakmice i mislim da je Vojvodina bila bliža trijumfu. Svi su skloni da u psolednje vreme potcenjuju Vojvodinu, ali ona ima odličan igrački kadar ali i tešku finansijsku situaciju. U poslednje dve godine dobro prolazimo u Novom Sadu, nadam se da će tako biti i u subotu.
Vladimir Matijašević je nekada igrao za Vojvodinu, ali od tada se dosta toga promenilo u novosadskom prvoligašu.
-Poznajem dobro Belića, Govedaricu, Dunđerskog i trenera Đuričića. Verujem da će se u dogledno vreme Vojvodina stabilizovati-ističe Matijašević.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Verujem da će se u dogledno vreme Vojvodina stabilizovati
U dogledno vreme!Svi misle da mogu da se za***avaju sa Vosom.TRENERU daj igracima najbolje savete,UPRAVO dajte im premije bolje nego sto dobijaju cigani&grobari.I na kraju,IGRACI,izginite na terenu i pokazite umisljenim Beogradjanima ko je VOJVODINA :!:
SVI NA CIGANE!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Evo da se i ja javim a da kazem poneku pozitivnu.Vidim da niko ne pise o sastanku direktora Ridjosica i kljucnih igraca sinoc.Na sastanku je obecano igracima:da ce u petak dobiti premije(preostali deo od jeseni),sledece nedelje jednu platu i premiju za Zeleznik(normalno ako zarade) odmah u ponedeljak.Znaci mogu da stave poprilicnu svotu u dzep ako pobede Zeleznik.Pa gospodo igraci na vama je i na treneru da pokazete da ste vredni igre u Vosi i da pobedom unesete malo pozitivne energije i medju nas navijace.Sretno.
Sherlock Holmes

Post by Sherlock Holmes »

xe-xe :lol: , dolijao je i prijatelj, sada sam 100% siguran ko si ti.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Jebi ga, sad nam treba NOVI prijatelj na forumu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked