17. kolo: Vojvodina-Zeleznik 2:0

Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Bilo da pomislis
da sve oko tebe je tama,
znaj da tu negde sam ja,
da nikad neces biti sama...

Zakletvu vernosti
polozili smo odavno,
srcem ti pevamo,
samo za tebe mi znamo...

Samo borbeno, svi na stadion...
You'll never walk alone!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vosa vodi 1:0 gol je dao naravno,nijedan napadac,vec nas kapiten Stepanov u 12 minutu...trenutno se igra 27 min...
Srecno nam bilo u nastavku :!: :wink:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

2:0 Belic 61.minut aleeeee aleee aleeee!!!! Ima Boga!!! Samo tako nastavite!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

61 minut konacno su i napadaci proradili posle par losijih nastupa i blagih kritika Belic nagovestava da bi ponovo mogao da bude onaj stari :wink:
2:0 NAPRED VOSO dokrajcimo mafijase iz Istanbula...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

nadam se da je ovo samo pocetak uspesne serije
napokon i belic da ga uvali
ulepsali su mi dan
prijatelju ko je po tebi kriv sto smo danas uzeli tri boda?
nadam se da je i tebi danas ovo ulepsalo dan
vosa u srcu
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ljudi moj, konacno POBEDA !!! Verujte mi da sam zaboravio kakav je osecaj kad Vosa pobedi. Posle svega sto nam se izdesavalo, pokazali svim dusmanima da smo najjaci kad je najpotrebnije, da se znam pribrati i doci sebi posle TRI uzastopna poraza, da imamo obraz i ne prodajemo bodove mafijaskom klub s kojim smo igrali danas. Nadam se da je bas ovo pobeda za novi pocetak, hvala Djumi sto se nije predavao, sto je pored tolikog pritiska od raznih (ne)prijatelja drzao hladnu glavu i verovao u sebi i svoje igrace. Koliko sam cuo povreda Stepanova je ozbiljna ali kako vidim momak je igrao i dao gol! Njemu svaka cast, nasem kapitenu i nasem treneru!
Last edited by ogi on Wed Mar 23, 2005 7:05 pm, edited 1 time in total.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Fotografije:

Dugo smo ovo cekali :)

Image
Image


Kompletan izvestaj:

http://www.fcvojvodina.co.yu/forum/viewtopic.php?t=160
Last edited by Minja on Wed Mar 23, 2005 9:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ajmo ljudi malo o igri, kako su padali golovi, sad kad pobedimo niko nista ne pise :)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Slavimo ogi,slavimo :lol: ....vec ce neko napisati o igri nesto :wink:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da li neko moze da napise nesto vise o samoj utakmici? Koliko cujem Canovic je super branio! Ko je igrao ko je usao sa klupe kakve su bile sanse akcije... :wink: Ima vas tu dosta sto umete te navijacke izvestaje super da napisete cekam ih :wink: :!:

Djumi zapusio si usta svim nevernim tomama kada je bilo najteze pokazao si da si pravi :!: Znam da je ovo prva pobeda, ali ne treba zaboraviti da je ovaj isti zeleznik pobedio ofk od koga smo mi kod kuce izgubili...Znaci sve zavisi od nas i nadam se da je ovo samo pocetak jedne uspesne serije...



Pola je crvena a pola bela a u nasim srcima Vojvodina cela :!: :!: :!:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Hvala ti Boze.
ko je igrao? kako smo igrali? Djumi, jesi bio na klupi celu utakmicu? :wink:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Evo jedan kraci izvestaj samo koliko ce biti validan jer sam slavio do sada.Odigrali smo mudro i pametno.Znali smo da ova utakmica vise znaci Zelezniku ali ipak smo vise stisli u prvom poluvremenu. Danas su maestaralno odigrali Pekaric,Stepanov,Mandic i Karl Heinz Franc. U prvom poluvremenu imali smo oko tir,cetitri polu sanse ali lopta nije isla u gol. Polse kornera sa leve strane(gledano od severa a korner je bio kod juzne tribine) najprisebniji je bio kapiten Stepanov i po meni time je resio mec. Sudija je po malo navlacio za goste iz beograda ali se nasa ceta znalacki branila.Posle kornera za Zeleznik, Franc oduzima loptu i daje loptu Belom koji konacno daje gol i stavlja tacku na ovaj mec. Zeleznik nas je stisnuo ali pored nekoliko snasi opet nije uspeo da da gol/
Tim-Canovic(moram reci sjajan),Mandic,Kizito,Stepanov,Kizito,Dragutinovic(opet jako dobar iako je u prvom poluvremenu izgubio dosta lopti,igrao je zadnjeg veznog
),Dundjerski,Pavlovic,Belic,Franciskovic,Vukelja.Igrali su jos Despotovic,Lazarevic i jos neki kojeg nisam poznao (Kacar :) ).
Na kraju najbolje je bilo slavlje na severnoj tribini. Hvala treneru,hvala momci prva prepreka je preskocena.
Izvestaj je kratak ali opet ponavljam da se slavilo,kasnije malo bolje izveztaj sledi!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

BRAVO momci i cestitke na pobedi.Napokon i nas sunce malo da ugreje.Nadam se da ce te nastaviti ovako.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Gledao sam ceo DNEVNIK u 17h,samo da bih video golove i USPEO SAM!!!
Ustvari,MI SMO USPELI!!!
Odmah moram da primetim da nam prvi gol i nije bas pao iz sjajne akcije,dok je kod drugog kontra bila fantasticna (Dundji je izbacio Belog - za podbaru)... ali posto su u izvestaju prikazali samo nase golove i TRI odlicne sanse Zeleznika i fantasticne intervencije Canovica,zanima me (pitanje za one koji su bili na stadionu),jesmo li imali sistem,igru,pasove,akcije ili je sve bilo kao sa OFKom,ali su igraci SRCEM dobili mec???
Voleo bih da ne dizemo preveliku euforiju,i da vec pocnemo pripreme za sledeci mec.Duguju nam igraci za poraz od OFKe,ali i za sva slaba izdanja u gostima ove sezone...

U zivotu nisam video veci izliv emocije i vezu IGRAC-NAVIJAC kao kod drugog naseg gola.Kod prvog na TVu nisu prikazani nasi navijaci,ali kod drugog... zaista,evo i sad sam se najezio.... ma kakvi grobari,kakvi cigani... strasan fluid je lebdeo u vazduhu u tih nekoliko minuta meca....

Hvala Djumiju,hvala igracima... ali,
IDEMO DALJE!!!!!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Kad smo vec pomislili da ne mozemo nikoga da dobijemo, pao je tim koji nam je bio (i nadam se ovim i prestao da bude) konkurent za opstanak. Odigrali smo dobro 75 minuta, kasnije smo se malo povukli, sto je bilo i logicno s obzirom na rezultat. Dobra partija svih fudbalera, delovali smo kao tim, a opet bih izdvojio Canovica (koji je maestralno branio), Stepija (sekao je protivnicima sve napade kao od sale) i Kizita (odigrao jako inteligentno, mada je imao par ispada). Beli se konacno vratio golom (mozda je i moja prozivka uticala :wink: ), a Dundji odigrao kao mladic. I ostalima sve pohvale. Ipak, dobili smo bitku, ali ne i rat. Sutjeska drugi put zaredom gubi kuci ( :?: :!: ), a Radnicki JP kao da se bori za titulu. Mnogo iznenadjenja, ali samo za neupucene. Treba nastaviti ovako, i nadam se da cemo posle 10 dana odmora biti jos jaci i ici u Cacak po tri boda.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked