18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Minja »

Dan: subota
Datum: 12.03.2005.
Mesto: Stadion Crvene zvezde
Pocetak: 14.00h
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Pitanje za trenera...da li planirate odigravanje jedne prijateljske utakmice pred ovaj susret? Mi smo u zadnje 4 nedelje imali samo jednu utakmicu! Mislim da bi to bilo od koristi.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Od Vojvodine u ovoj utakmici ocekujem da se dostojanstveno suprotstave Zvezdi i izbore bar remi.Pobedu bi bilo (ne)realno ocekivati,s'obzirom na nasu situaciju.Od G.Djuricica ocekujem da ne kaze igracima da nade nema,vec bas suprotno-da mozemo i da pobedimo Zvezdu,ako ne to da napravimo veresiju i uzmemo bod!!!Moze to Vosa,moze da posle mnogo suvih godina pobedi Zvezdu!!!Zvezda jeste favorit ali igraci vojvodine moraju (i mislim da hoce) da udju u ovu utakmici maximalno motivisano!Mi bi im sigurno pomogli kada bi masovno otisli u BG :!:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Davno su mecevi izmedju nas i njih prestali da predstavljaju fudbalski derbi, danas utakmica izmedju Vojvodine i zvezde jedino moze da bude interesanta po dogadjanjima na i oko stadiona. Ljudi, budimo realni zvezda juri titulu i sigurno je da ce sve uraditi da zavrsi ovaj mec u svoju korist. Na nama navijacima je da odemo u mnogo vecem broju nego sto smo bili na premijeri na Vracaru i da dostojno reprezentujemo svoj klub i grad!
Pitao bih Djumija da li ce biti bolestan(ne daj Boze) u subotu! 8)
Da li ima potencijalnih aduta sa kojima moze da iznenadi DOstanica?
Nema velike mudrosti , nema velikih reci svi u subotu na Marakanu!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XVIII kolo - Crvena zvezda : Vojvodina

Post by Radoye »

Minja wrote:Dan: subota
Datum: 12.03.2005.
Mesto: Stadion Crvene zvezde
Pocetak: 14.00h
Djumi wrote:Utakmica VOJVODINA : ZELEZNIK koja je trebala da se odigra 9 Marta 2005 godine,odlozena je za 23 Mart 2005 godine(odlozeno je kompletno kolo).
Ne svidja mi se ovo. Po mom mishljenju vishe bi nam odgovaralo da prvo igramo sa zeleznikom pa onda sa zvezdom nego ovako. Ako izgubimo od zvezde bice jako veliki pritisak na utakmici protiv zeleznika, a da se kojim slucajem igra obrnuto pobeda protiv zeleznika bi mogla da bude dobra motivacija igrachima da se protiv cigana izvuche povoljan rezultat...
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

...Ako izgubimo od zvezde bice jako veliki pritisak na utakmici protiv zeleznika...
Od Vojvodine u ovoj utakmici ocekujem da se dostojanstveno suprotstave Zvezdi i izbore bar remi...
Meni se ne svidja ovo.


Pobedjuju samo oni koji veruju u pobedu.
Djumi, setite se Ivanjice.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

po meni je u ovoj utakmici sve moguce,ocigledno po imenima zvezda ima kvalitetniji tim to da,ali svaka utakmica traje 90min i sto da nebi i mi jednom tu "veliku" zvezdu jednom iznenadili bodom ili pobedom
sta je cacak ove sezone i krusevac prosle uspeo mozemo i mi 8)
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Realno zvezda je apsolutni favorit teli mi to da priznamo ili ne! :evil: Ali to svima nama treba da bude samo motiv vise. :)

Moje vidjenje pred ovu utakmicu je da mozda mladi Djuric pokusa da cuva onog ciganskog hibrida(zigica)zbog visine!Mislim da bi bilo dobro da se napravi malo defanzivnija formacija i pokusati ciganski gol napasti iz kontri i eventualnih prekida!Ako bude teren u dobrom stanju bila bi idealna prilika da brzonogi Belic ili eventualno i Maslic pokusaju nesto vise iz kontri!Mada treba se skoncentrisati prvenstveno na odbranu!I ici na taj veoma vredan bod!


MRZIM ZVEZDU I PARTIZAN MRZIM ZEMUN MRZIM RAD MRZIM TEBE MRZIM NJEGA MRZIM CEO BEOGRAD :!:
FCV
Posts: 3
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:57 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by FCV »

treneru, cujem da ste dobili licencu da vodite ekipu od sledeceg kola. Dakle bila bi lepa slika da se opet pojavite na klupi sa šalom oko vrata , na Marakani. To bi trebao biti i primer svima ostalima, i dodatni stimulans igracima a i nama navijacima.

SAMO BORBENO !!!!
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

SAMO BORBENO

Post by Владика »

Kao sto sam rekao nema tu neke velike mudrosti, nek i izgubimo sa 0-3 ali da vidimo oznojane dresove i da klinika anlave odnosi povredjene cigane. 3 crvena kartona nema veze, ali nek vide da neprodajemo kozu za male pare!Ako su bolji od nasih igraca nisu jaci pa nek lete djonovi u meso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

ILI JESI ILI NISI!?

Post by Voja »

U nekoliko zadnjih godina,mec sa zvezdom za nas navijace (sto se rezultatskog plana tice) je zanimljiv samo dok sudija ne da znak za pocetak meca... i od tog trenutka,sva mastanja,sve nase potajne zelje,svi nasi snovi padaju u vodu,rasprsnu se kao baloncic od sapunice.... veoma tesko mi je pisati ovakve recenice,pogadjaju me dok pisem,ali eto pokusavam smoci hrabrosti (sam sebi,dokazujuci je) i realno otvorenih ociju izneti cinjenice od kojih nazalost,svih ovih zadnjih godina ne mozemo pobeci.Teski su nam udarci zadati od strane,NE,ne mogu reci zvezdinih igraca,pre bih rekao trenera Vojvodine!?
Retko kada sam posle nekog poraza od zvezde bio ljut na njene igrace (zbog njihove,nazovi "extra klase") ili na nase (zbog neborbenosti ili slabog kvaliteta istih),vecinom sam se ljutio na trenere Vose i na njihovo shvatanje teme "Kako odigrati protiv zvezde?".
Na terenu se,posle 10-ak minuta meca vidi zelja i ambicija svakog od trenera,tako da sam (nazalost) uvek u "Odbrani teme" kod nasih trenera prepoznavao ili veliko preznojavanje (sta ako primimo vise od 4-5) ili pak preveliku smirenost (pa zvezda je favorit,sta mi tu da trazimo,videcemo bg,marakanu,pa pravac NS),i jedno i drugo izazvano KUKAVICLUKOM!!!
Malo je trenera koji su digli glavu i prkosno krocili na atletsku stazu marakane,kojima se u ocima moglo procitati:"za zvezdu znate kako igra,danas vam Vosa prezentuje tim,igru,zelju za pobedom,silu... pa kom obojci..."
Verovatno se secate da sam se retko kada javljao i prognozirao rezultate nasih utakmica protiv zvezde ili partizana,ali sada mi se cini da u NASEM TRENERU ima "neki kamencic" koji mi navijaci treba da pokrenemo i izazovemo lavinu,pozovemo trenera na hrabrost,da probudimo inat u njemu i u igracima.Po svemu do sada prikazanom Djumi je hrabar covek,covek kome mozemo verovati pred mec na marakani,covek zbog koga cu ocekivati da nasa igra protiv zvezde nece biti kukavicka,da se necemo samo braniti,covek zbog koga se mozemo nadati pozitivnoj "strepnji" za rezultat i covek zbog koga ce napokon utakmica sa zvezdom trajati 90 minuta,a ne 10 ili 15.
Zaista ne znam da li preterujem,ali mislim da je ovo prilika da Djumi pokaze DA LI JE ILI NIJE....
Licno ja,nisam navikao na pobede protiv zvezde,pa cak ni na bod... to ni sada ne trazim,zvezda je apsolutni favorit,ali zelim da se napokon isprsimo i odigramo mec slican onome sa partizanom 6:5!!!Rezultat i nije toliko bitan,ali hocu da vidim zelju kod igraca,hocu da i ako damo gol,povedemo,da ih i dalje napadamo na njihovoj marakani,ali i ako primimo da se ne prepustimo njima,vec da se "ceramo"....
Pricali smo sa Djumijem na chatu,i svi (sem mene) se slozise da nam je prvi sledeci mec najvazniji (u tom trenutku Zeleznik) i da na njemu treba iskoristiti i Ljubeta i Kizita (moraju pauzirati jedan mec)... gospodo,da vam cujem sada....
sta sada sa tim igracima?
Jel nam vazniji mec na marakani ili da cuvamo te igrace za sledeci mec i napadnemo OFK (cini mi se),da cujem kako sada razmisljate?
Moja vizija je,odigrati mec sa protiv zvezde sa timom sastavljenim od trenutno najbrzih i najspremnijih igraca kojim raspolazemo (bez obzira na kartone).Ne igrati povuceno i cekati kontru (jer sam procenat prilika za kontru protiv zvezde je veoma mali,a nadati se dobrom procentu realizacije je utopija).Pred mec obaviti razgovor sa igracima,u glave im "instalirati" samo pozitivne mogucnosti,jer ovde zaista nemamo sta izgubiti....
Pitam vas po cemu je to zvezda jaca od nas (na teren mislim)????
Pitam vas hoce li biti teze nasim igracima istrcati na marakanu i muski odigrati sa zvedom ili je bilo teze nasim igracima napasti Batiju posle 2:0 ili Werder posle 1:0 (sa psiholoske strane gledano)???
Ne znam zaista,sta vise da kazem.... ponese me ovakva tema,jer znam da rezultat zavisi samo od nas samih.
Djumi,nisam vas nikada ovde prozivao (kao neki) i opterecivao nekakvim imperativima,ali mislim da ce nam ovaj mec konacno pokazati,sta mozemo ocekivati od vas na klupi Vojvodine u nekoj daljoj ili blizoj buducnosti.
SRECNO!!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:FCV

Post by Djumi »

Sal cu nositi dok budem u Vojvodini! Niko mi to zadovoljstvo nece uzeti!
Licencu sam dobio jer je Direktor napravio dogovor sa Smiljanicem.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:ogi

Post by Djumi »

Od kada smo se vratili sa priprema planirao sam da igramo utakmice sreda-subota ali nazalost odigrali smo samo utakmicu sa Obilicem.Nemamo gde da igramo utakmice tj.mi i treniramo u balonu na Sajmu jer je sneg 15 cm. na Veterniku.nazalost do utakmice sa Zvezdom necemo igrati nista.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:podbara

Post by Djumi »

Ako budem bolestan na utakmici sa Zvezdom preskocicu ogradu i biti sa Vama na tribini :!:
Mi mozemo iznenaditi Zvezdu(Dostanica) samo ako budemo igrali fudbal.Zvezda nije nepobediva a na meni je sada da ubedim igrace da i Oni tako misle :!:
Podrska sa tribina meni licno znaci veoma mnogo a siguran sam i nasim igracima :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:nboya

Post by Djumi »

Nije dovoljno zeleti pobedu,vec je veoma vazno i raditi za pobedu :!: :evil:
Locked