18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Utakmica koja je pokazala da Vosa ima veliki potencijal i da moze da igra ravnopravno sa Zvezdom i Partizanom.U prvom poluvremenu smo dominirali u svim segmentima igre sem u realizaciji.Vojvodina je prezentirala fudbal kakav zelim da igramo i to brz,jednostavan,uporan u odbrani.Drugo poluvreme je bilo dosta slabije i mislim da je dosta uticao gol Zigica u 47 minutu.U prvih 10 minuta smo propustili 2 velike sanse i mislim da smo postigli gol da bi vratili utakmici neizvesnost.Posle toga dolazi 3 gol kao kazna.Vojvodina je igrala sa veoma mladim timom i moram da kazem da se nije obrukala.Ali sada je najbitnije pripremiti se za utakmicu sa OFK-om u subotu gde su nam neophodni bodovi.Moram da kazem da me mnogo brine ova neefikasnost jer mi promasujemo gotovo nemoguce.Mislim da ovom timu treba jedna pobeda da bi dosla do samopouzdanja.Jos sam pod utiscima utakmice pa nebi zeleo da ulazim u detalje.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Sijaset puta sam bio na Marakani, ali ovako dobru Vojvodinu nikad nisam gledao. U pojedinim trenucima se cinilo da gledamo neki veliki evropski tim, akcije su bile brze i tecne, ali me je zavrsnica tih akcija vracala u realnost. Da biste dobili utakmicu morate imati raspolozen napadacki tandem, a mi smo danas imali samo jednog napadaca koji je zrelo odigrao (Maslic, naravno). Marko je totalno podbacio, a imao je dovoljno prilika da postigne u najmanju ruku het-trik. Odusevio me je Vukelja, koji igra sve bolje (izgleda da je ovo prava pozicija za njega), Pavlovic je opet bio fenomenalan (dobra partija na Vracaru nije bila slucajnost), Franci opet onaj stari, a i Stepi je odigrao bas kapitenski. Zalaganje na visokom nivou, disciplina u igri za primer. Sve pohvale na racun igraca i trenera, koji je ispunio obecanje da ce oni koji dodju na Marakanu gledati dobro izdanje Vose i da se nece pokajati sto su se zaputili put prestonice. Konacno, posle nekoliko godina lutanja, imamo osnovne konture igre, i ja se nadam da ce Djumi uspeti da tu skicu pretvori u jedan lep crtez koji se zove EVROPSKA VOJVODINA.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Hrabro i muski!

Post by Владика »

Kako fudbal samo zna da bude okrutan! Prosto ne mogu da verujem da to svoje lice ova igra najvise voli da demonstrira na nasim utakmicama. Ne znam i ne secam se kada smo zadnji put igrali ovako u gostima a da napomenem da je ono bilo najbolje poluvreme protiv zvezde u poslednjih 10 godina! Sa suzama u ocima i nevericom smo se gledali na poluvremenu. Sta reci razvalili smo ih ali smo gubili 0-2! U beograd je otislo prepune dve harmonike sto smatram za dobro izdanje zbog situacije u kojoj se klub nalazi. Narocito je Firma pokazala ozbiljnije lice jer ovog puta se skupila znatno starija masa. Beogradska policija je jos jednom pokazala da ako ona ne zeli incidente njih sigurno nece biti. Na momente osecao sam se kao Kostunica jer jos od 5. oktobra nisam video toliko milicije na ulicama. Za razliku od veoma korektne beogradske policije iznenadila me je "novosadska" koja kao da je prosto trazila sukob sa nama. Navijanje sjajno u prvom poluvremenu u drugom padamo kao sto je pala i igra naseg tima. O utakmici su sve rekli Voja,Turija i Budaba. Cak je i Turija telepatski samnom prepoznao u mladom Djurica onog stidljivog Jokanovica kada je dosao sa Detelinare u nas klub. Sta je kljucno za ovu utakmicu
1.Igrali smo bez 4 standardna igraca i razvalili smo zvezdu u Beogradu! Ko toliko promasi sansa ne moze da pobedi a nadam se da cemo se sloziti da trener ne moze nekog da natera da da gol. Da li cete se sloziti samnom da bez Dudndjerskog i Govedarice vezni red dobija na tecnosti i na brzini_
2.Pavlovic,Djuric,Maslic, Pekaric,Stepanov su sve mladi igraci i zamislite taj tim sa dobrim golmanom i izuzetno dobrim strelcem(na primer Stojak)
3,Djumi je ispunio zahteve ovog foruma i u BEogradu smo igrali hrabro i muski ali sreca nam je opet okrenula ledja i na tome mu se zahvaljujem!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

igra je bila super nazalost rezultat nije.Odusevili su me sjajni Pavlovic,Vukelja,standardno dobar Franc pa cak i Maslic i Djuric.
Zanima me da li je Franzi ozbiljno povredjen posto je sepajuci napustio teren???
Sick boys!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Franciskovic nije povredjen nego ga je uhvatio grc.Posto je Djuric imao vise defanzivnih zadataka Franc je non stop imao 2 igraca na ledjima tako da je zaista imao tezak zadatak.Kao sto znate On je malo kasnio na pripreme i to se mora odraziti na njega a kad se uzme u obzir i to da u poslednjih mesec dana nismo mnogo puta izlazili na teren logicno je to sto mu se desilo.Franc radi zaista dobro i vrlo brzo ce biti 100% spreman.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Veliki pozdrav za Franca.Ni ovoga puta me nije razocarao,odigrao je i vise nego odlicno.Franc,zelim ti sto pre da se oporavis.
gabric_a

Post by gabric_a »

Samo da kazem svaka cast igracima (sem nekima),trener,a i navijacima :!: Utakmicu sam gledao u jednom kaficu,a cigani koji su sedeli oko mene su se plasili Vosine igre :twisted: Jovanovicu bi trebala jedna motka,nek igra sto dalje od napada,tamo se ocigledno gubi :evil:
Nismo zasluzili poraz,ali sta je tu je.Samo nek se nastavi sa ovakvim igrama i jos ako napadacima krene bice svega.
p.s. onaj komentator stvarno smorio,sta bi bilo da je igrao Kizito,pa bi mozda za njega rekao:"...i lopta je kod Jovanovica..." :lol:
Locked