Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by churguzijanac »

...Vredi pokusati, ali dragi Turija karakteri su ljudski razliciti i kao sto vidis interesom vodjeni. Daj boze da gresim, ali od Jokica ocekujem da uzme sve sto mu sud dodeli.

Apiju kad neko spomene, prva stvar koja mi padne na pamet je koliki smo mi pilicarski klub i kako bi potencijali koje je taj covek doneo u klub mogli da se iskoriste na sto nacina... Svih ovih godina od raspada drzave uprava nam je rak rana.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9664
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Jedan deo intervjua sa Darkom Lovricem :cheers:

Image
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Toto Riina »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... pehar-Kupa" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

:!:
Ja verujem u Lazine fudbalske kvalitetete, samo da nađe svoje pravo mesto i ulogu u našem mladom timu, biće i golova.Možda baš kad je najvažnije (07 maja), mada bih ja, isto tako, voleo da to bude već sutra, protiv lažnog stogodišnjaka.
Ako i njih sutra pustimo, tj budemo kružili, tokom cele utakmice, oko 16m gostiju (kao kiša oko Kragujevca) i stvarali privid borbe(nosti) na sredini terena, onda smo i taj Trofej kupa umazali totalno.
Sutra bar 3 komada, za iskupljenje svih (ranijih) dugova sa Karaburme, pa i iz Novog Sada.
Sve osim naše pobede, bila bi jako loša uvertira (i pozivnica) za Finale kupa.
Lazi želim da tačno našteluje ,, nišanske sprave" protiv ofke. :cheers:
PS
Zahvalio bih se ovde i Darku Lovriću, jer je momak dao Vojvodini koliko je mogao.Ostao je svim Vojvodinašima u dragoj uspomeni i kao igrač i kao čovek. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by budababa »

Enver Alivodić je jedan od retkih aktuelnih prvotimaca učesnika prošlogodišnjeg finala.

-Ne želim da se sećam te utakmice u kojoj smo odigrali očajno iz prostog razloga jer smo bili previše ubeđeni u našu pobedu pa nam se to osvetilo. Jagodina je odličan, iskusan tim ali verujem u našu pobedu. Najiskrenije vam kažem da bih se odrekao svoje premije za pobedu u finalu Kupa. Ne trebaju mi pare, hoću pehar.
Svaka čast Enveru, stvarno je ljudina. Jedini je ostao u klubu od onih silnih izvikanih imena koja su nas napustila na zimu, nije tužio klub mada je imao priliku za to, a videlo se i sinoć koliko mu znači Vojvodina i njeni uspesi. Ova izjava je data pred finale.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Od svih velikih i manje velikih pojacanja koja su defilovala kroz klub, ovog coveka verovatno najvise postujem! Envere ljudino! :cheers:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Ne treba procenjivati kome je koliko stalo do ovog trofeja koji smo osvojili, ali kad sam gledao Envera kako ne moze da sakrije emocije posle pobede u finalu i dok je davao izjavu, ne znam sta da kazem, jbt! Kako se vidi koliko coveku samo znaci ovo sto smo postigli, stvarno nisam verovao svojim ocima i usima. Sad mi je tek neverovatno drago sto mu je usla ona na kraju prvog poluvremena :cheers: Ziv bio, Envere, 100 godina!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9664
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Cesto me Enverovo drzanje i trcanje na terenu asocira na Laneta,pa jos sinoc onaj trk posle gola... kao Lane protiv Nemacke... sreca da nije bilo kanala okolo stadiona :mrgreen:

Sustina je ta emocija koju Enver nosi prema Vosi... jednaka je emociji koju je Lane nosio igrajuci za reprezentaciju
Image
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Akcent »

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... ac3ca0166b" onclick="window.open(this.href);return false;

.....
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Image
User avatar
Turija
Posts: 10656
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Sramota za nekog koga je Vojvodina napravila kakvog takvog fudbalera.
Samo kad je otišao i neka ostane što dalje od Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8825
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Hrani kuce da te ujede. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4778
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Epizodista najobicniji, vrsnjaci su izmislili fudbal za njega, apsolutno se nisam potresao ovim.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by budababa »

Slinavče, gledaj i uči kako treba:

http://www.zurnal.rs/2014/05/27/bivsi-i ... index.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
N13
Posts: 2017
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

budababa wrote:Slinavče, gledaj i uči kako treba:

http://www.zurnal.rs/2014/05/27/bivsi-i ... index.html
Obrisana vest :/ ili ne mogu otvoriti zurnal sa telefona

Ko je tacno to izjavio? :)
Post Reply