20. kolo: Borac-Vojvodina 3:0

gabric_a

Post by gabric_a »

Kad je trener dosao u klub bio sam zadovoljan jer sam o njemu i njegovom nacinu vodjena tima cuo dobre stvari od nekih igraca Macve (ne bih da kazem imena),koji su bili tuzni sto ih takav dobar trener napusta!On ima svoj koncept vodjenja ekipe,planove,sistem,zna svoj zanat(to su mi potvrdili ti igraci) E sad ili on nad Vosinim igracima nema dovoljan autoritet da im nametne taj svoj sistem,misle ko su i sta su,ili igraci nisu spremni da prihvate to,vec su izgubili volju za igrom,... Ako su izgubili volju za igrom,pobedom,timskim radom,ako su se opustili,onda im treba cvrsta ruka koja ce da im pokaze ko je gazda,da im pokaze da u Vosi nema zezanja.E sad sta je od ovih stvari problem nek nam kaze trener.Da li je on cvrsta ruka? Da li je zadnja njegova? Da li su igraci spremni da prihvate njegov sistem? Ko je najveci problem - trener ili igraci - pitanje je sad!?
PRIJATELJU dosad ste bili protiv Djuricica,da li onda znate neku osobu koja bi mogla da uvede red medju ove igrace?
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Max,ocigledno imamo razlicite poglede.Ja nikada nisam napadao Milana Djuricica kao coveka jer ga ne poznam licno i nemam nikakvog razloga za to.Verovatno je on O.K. kao covek.Ali sam ga napao kao trenera i to sa razlogom.Pogledaj januarske postove i videces da nijednu losu rec,cak dapace,rekao za i protiv njega.Ali kada su pocele prazne price o velikim pojacanjima(ja sam rekao da su boranija i to i sad mislim i to se pokazuje)prazne price o dobrim pripremama i radu(ja sam rekao da se slabo radi i trenira sto se pokazuje) i trazenje alibija za sve njegove promasaje ja sam osuo drvlje i kamenje na njega kao trenera i nazalost ispostavilo se da sam bio sve u pravu.Vidi saldo svih utakmica pod ovim trenerom i sve ce ti biti jasno.A kao dokaz moje teorije o njegovoj praznoj i filozofskoj prici,procitaj njegove postove i obecanja od pojavljivanja na forumu i kazi mi da li se ista ostvarilo od toga.Da te podsetim na neke:prepoznatljiva igra,vise bodova nego jesenas,7000 gledalaca na stadionu zbog njega,evropska Vojvodina.Magla brate nevidjena.Pozdrav.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Gabricu,postoji par osoba.Idi Amin Dada,na srecu je umro inace bi ih pojeo,Avgusto Pinoce,na srecu ostario.Mozda je jedino Lukasenko ostao.Izvini na sali.Treba im diktator,cvrsta ruka ili covek od fudbalskog ugleda i postovanja,Ali gde ga naci i kako platiti.Uostalom svako u svojoj firmi odgovara za kadrovanje i nisam pristalica mesanja nas u kadrovsku politiku kluba.Bitno je da kadar postize rezultate,ako ne potrebno je menjanje.Pozdrav.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Trener ima moju podrsku, i mislim da su nas upravo ceste smene dovele u problem da trener nema autoriteta nad igracima.
Za to nije kriv Djumi nego dosadasnji hajducki nacin vodjenja kluba.
Pogledajte samo kako se ponasaju igraci u kkpartizan. Vujosevicu je tamo mesto zabetonirano i sukob sa njim igracu znaci kraj karijere u tom klubu.
Ja sam za to da sa Djumijem krenemo od nule. Da oni igraci koji mrze trenera, i koji mu se smeju iza ledja, odu u neki drugi klub u kom mogu tako da se ponasaju, a mi da krenemo sa nasim mladim snagama pa sta bude.
Menjati trenera sada znaci produzavati agoniju. Toga smo se nagledali u zadnjih nekoliko godina.

btw-Zamislite kad bi neki klub menjao golmana posle svakog primljenog gola, ili napadaca posle propustene sanse...
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nije problem najuriti trenera. Mi smo bar to dokazali dovoljno puta, zar ne?

Problem je dovesti nakon toga nekog ko ce biti bolji od prethodnog, tek najurenog.

Kao shto rekoh razocharan sam rezultatima iz prvih 5 kola, ochekivao sam mnogo vishe. Deo krivice sigurno snosi i trener. Mada, ako je istina ono shto Prijatelj pricha o odnosu prvotimaca prema svojim obavezama, treneru i klubu za koji igraju, meni se chini da ni Murinjo ne bi pomogao.

Okej, ako treba da se menja trener neka se menja. Ali prvo svi vi koji ste za smenu trenera recite imate li da predlozhite nekog boljeg, a da ga Vosha mozhe sebi priushtiti? Ja takvog ne vidim.

Zato, sve mi se chini da je bolje reshenje umesto trenera da se oteraju igrachi koji trenera sabotiraju. Pustiti decu da igraju pa gde puklo. Sa sadashnjim "zvezdama" nam spasa nema, svejedno ko je trener...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Pa dobro, jel neko zna ko su ti igraci koji se smeju Djumiju iza ledja ili se ovde samo pricaju prazne price.
Ja nisam video ni jednu voshinu utakmicu ove sezone pa nisam mogao da primetim blago nejebavajuci stav ponekih igraca na terenu. A znam da se to JAKO vidi sa tribina.
Dakle, ko je trula jabuka? Kapiten? Dundjerski? Beli?
Nije valjda Marko i za to kriv :wink:
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Sto mene veoma nervira je,da u vosi danas nema ni jedan igrac da zna opliti loptu sa nekih 20m i pogoditi okvir gola. ustvari nema ni jedan koji ce pogoditi okvir gola sa pet metara. :( Stalno pokusavaju ovi nasi jadnici da loptu nose u gol! :roll:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Milan

Post by Milan »

Odmah cu napomenuti da trener i dalje ima moju punu podrsku. Drugog(citaj boljeg) ni ne mozemo u ovoj situaciji naci. Misljenja sam da ne treba cesto menjati trenere i da Djumi treba da ostane do kraja sezone, zatim da oformi ekipu po njegovim standardima i odradi kompletne pripreme za sledecu sezonu.E, tek onda mozemo suditi o Vosinoj igri...


DVE VELIKE ZAMERKE TRENERU(da ne bude da ne kritikujem):

1) Vasa izjava u Dnevniku pre tekme u Cacku,a zatim i na konferenciji posle utakmice kako je nama iz ove utakmice dovoljan i bod!!! Licno meni ste u jednom razgovoru rekli da cemo u svakoj utakmici bez obzira na protivnika ici na pobedu,a ovde vec u najavi samo na bod!!!


2) Sta je potrebno da se desi, sta treba da uradi(mozda da postigne auto-gol?) pa da ono govedo od igraca M.Jovanovica ostavite na klupi,ili mozda jos bolje na tribinama.Mislim da bi vecina nas sa ovog foruma bila u stanju da odigra bar isto kao on!
huLIMANi
Posts: 29
Joined: Sun Jan 30, 2005 11:13 pm
Location: liman

Post by huLIMANi »

to za Cacak mu uopste ne zameram. Samo je realan i iskren. Sta sad da kaze da igramo za pobedu, kad se zna u kakvom nam je stanju fudbal i verujem da su svi znali jos pre utakmice da cemo izgubiti, istina ne ovako, ali u svakom slucaju izgubiti.
Liman drzava!
Guest

Post by Guest »

Ja nažalost ne znam samo dokle će da traje ova agonija? Po mom mišljenju treba stvari postaviti na sledeći način:
Da li je trener kriv za neuspehe? Ako jeste treba da leti, ako nije ko je? Ako su igrači krivi, zašto su krivi? Ako su krivi zato što ne slušaju trenera, onda treba da lete iz kluba, jer očigledno nemaju ništa u glavi, a ako su krivi zato što ne znaju treba da lete iz tima, zajedno sa onim koji ih je doveo tu gde jesu! Ako klub nema pare za bolje igrače, gde su pare? Zašto nema sponzora? Mislim da su to pitanja čiji odgovori otvaraju vrata rešenja problema. Ako nemamo pare za prvu ligu, treba da se takmičimo u drugoj i kraj priče. Bojim se da su prolemi mnogo dublji od samog odnosa trener-igrači.
Ja mislim da trener baš ne može biti za sve kriv, jedina zamerka što je pomalo olako davao neka obećanja na početku, ali...
Rendzers

Post by Rendzers »

Dinamo iz Panceva je igrao kao vojvodina protiv zvezde.oterajte ga molim vas.
Locked