Kup Srbije - sezona 2012/13

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by shecky »

Jbg tebra ti pricas samo o onome sto si video sto je bilo ... ja pricam o buducnosti ..
Nisam ja reko da je palma namestio tekmu nego sam samo reko da Jagodina nije nicim zasluzila da pobedi ..isto kao sto ni mi nismo zasluzili ..
Ja govorim cisto o sinocnoj tekmi.
Svakako je lepo video pun stadion ali meni je i dalje draze 500 pravih nego 5000 turista na nasem stadionu.
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by kapri »

Sto se tice utakmice,rezultata i osecanja necu nista da pisem,sve je receno, ALI na ovo ne treba da gledamo kao poraz,vec kao POBEDU ! Bilo nas je 11000 i to ne zbog kupa,ne zbog nasih igraca,jagodine ili beograda, vec zbog Nase Vose ! Pre 5 god nas je na finalu bilo 2-3 hiljade, pre 2 god 6,5 hiljada, a sada 11. Zar nije to, i pored svih problema, ekspanzija o kojoj se vec dugo prica? Zasto nas sledece godine ne bi bilo 15, pa jos za koju 20 hiljada? Zar nije cilj da probudimo Novi Sad i celu Vojvodinu? Manite se pisljivog kupa, nece on nigde pobeci, bice tu svake godine, ni istorija nece pobeci, ako smo cekali 99 godina nemojte da budemo nestrpljivi za jos koju, ali nemojte sada da odustajemo od mnogo bitnijeg zadatka - da nastavimo da se sirimo. Iako ne deluje svaki put tako, brojke ne lazu. Treba da istrajemo iz inata, treba da istrajemo zbog Vojvodine. Nije ovo prvi, verovatno ni poslednji, poraz koji nas je bacio na kolena ali svaki put smo ustali jos jaci. Zato glave gore i svi na stadion jer mi smo Vojvodina.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Stexman »

One zajebancije sa odmaranjem igraca i rasipanjem bodova od trenutka kad smo dobili OFK kuci su nam dosle glave. Sa pravom sam kritikovao to
sto smo zapostavili prvenstvo i bacili sve na kup a mogli smo da se umesamo u borbu za titulu. A ta fiktivna titula osvojena protiv crvenog blizanca kuci poslednje kolo bi bila sladja
od 100 kupova! Ali nista od toga. To je jedina greska uprave.
Sve ostalo zameram igracima i treneru! Jednostavno oni su to morali da pokidaju, jer im je to mogla biti poslednja utakmica u sezoni, plus 15 soma evra.
Ovako su se posrali po svima nama koji smo dosli i ostavili grla i dlanove. Zao me je protracene energije i expanzije navijaca koja je mogla da postane epidemija.
Ono ribanje na kraju utakmice mi je sasvim ok. Ja nisam cuo nikakvo vredjanje vec jasno stavljanje do znanja manekenima da je ovaj klub postojao i pre njih i da je iznedrio
mnogo veca imena od njih samih. I nastavice da postoji uprkos njihovom kaljanju kluba. I mi cemo i dalje da ga volimo istim ako ne i vecim zarom! I bicemo tu, na tribinama gde nam je i mesto. A oni ce otici i niko ih se nece secati jer to nisu ni zasluzili. Cast samo nekim izuzecima!

Mene je pustilo malo od juce, najvise posle odgledanog snimka koji je postavio Firmson89.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5iMNy24tkQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Preporucujem ga kao lek, i gledati ga onoliko puta koliko je potrebno da nas prodje bes i osecaj stida!
Izgleda sasavo ali meni je pomoglo!

Veliku smo armiju prerano penzionisali... to je ono sto najvise boli!

ps: preporucujem upravi da dogodine ne ucestvuje u kupu po samokazni. Ja ga bar ne zelim u nasim vitrinama, bar ne neko vreme!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by lexa »

Nemam snage da duboko ulazim u analizu utakmice ili bilo cega.
Samo cu reci jedno. Simo Krunic je totalno demolirao Vignjevica na taktickom planu.
Osim toga, cinjenica je da imamo pic** od igraca u timu. Lepo je KoKanidja objasnio.
-ispali smo od Vaduza u 90+
-ispali smo od Borca iz Cacka u polufinalu na domacem terenu (ej bre, od Borca iz Cacka)
a te godine je finale kupa trebalo biti kod nas.
-ispali smo u Becu u 90.min
-izgubili smo sada od Jagodine od koje smo realno kvalitetniji

Ma ne znam...imam osecaj da bi ove nase pic**tine bolje igrale pred praznim tribinama.
Najbolje je da sve utakmice gledamo kod kuce na tv-u kako se ovi toboze igraci ne bi uplasili
atmosfere, tada bi verovatno i docekali neki uspeh.
Moram malo da odmorim od svega, da ohladim glavu...
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Go west »

... grupni sado mazo, bog te mazo !!!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ku_Yg4fmVVc[/video]
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Telep »

Ja ni posle dva dana ne mogu da dodjem sebi u zemlju bih propao...navijaci blizanaca u mojoj okolini od kojih sam ocekivao tovar nevidjeni me sazaljevaju, kao sto i sam sebe sazaljevam sto sam navucen na ovaj prokleti luzerski klub...
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Salvador »

kapri wrote:Sto se tice utakmice,rezultata i osecanja necu nista da pisem,sve je receno, ALI na ovo ne treba da gledamo kao poraz,vec kao POBEDU ! Bilo nas je 11000 i to ne zbog kupa,ne zbog nasih igraca,jagodine ili beograda, vec zbog Nase Vose ! Pre 5 god nas je na finalu bilo 2-3 hiljade, pre 2 god 6,5 hiljada, a sada 11. Zar nije to, i pored svih problema, ekspanzija o kojoj se vec dugo prica? Zasto nas sledece godine ne bi bilo 15, pa jos za koju 20 hiljada? Zar nije cilj da probudimo Novi Sad i celu Vojvodinu? Manite se pisljivog kupa, nece on nigde pobeci, bice tu svake godine, ni istorija nece pobeci, ako smo cekali 99 godina nemojte da budemo nestrpljivi za jos koju, ali nemojte sada da odustajemo od mnogo bitnijeg zadatka - da nastavimo da se sirimo. Iako ne deluje svaki put tako, brojke ne lazu. Treba da istrajemo iz inata, treba da istrajemo zbog Vojvodine. Nije ovo prvi, verovatno ni poslednji, poraz koji nas je bacio na kolena ali svaki put smo ustali jos jaci. Zato glave gore i svi na stadion jer mi smo Vojvodina.
Sustina :!:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by ragazzi di Neoplanta »

Evo ga batica krenuo
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... e-kao-babe" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Radoye »

Ovaj put nije moglo ono klasicno opravdanje, "pokrali su nas blizanci, sudija, Tole, CIA i Vatikan" pa je sacekao dan-dva da opipa puls razocaranoj i ljutitoj masi pa izasao sa saopstenjem. I naravno opet neko drugi kriv samo je on prav i bezgresan.

Igraci jesu velikom vecinom jajare i beskicmenjaci ali sam je kriv za to, takvu je atmosferu stvorio u klubu. Treneri se smenjuju kao na traci, nijedan od njih nema a od autoriteta (a bogami ni strucne potkovanosti bas nema previse), svakome se Bato mesa u posao i svaka konacna odluka u klubu je njegova.

Duzni smo i Bogu i ljudima, iako se stalno busa u grudi kako nikome nista ne dugujemo nama racun svako malo u blokadi, tuzi nas svaka susa, UEFA ne da licencu za Evropu... Gde su milioni od transfera? Zasto cim Vosa nekog proda u Batovim hotelima pocne isplata zaostalih plata? Zutu paru svoju nije ulozio u klub a samo vuce iz njega.

Odlazi vise da te ne slusam, ili se makar pokri usima i cuti, sramoto jedna!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by tulip »

Neusatzer wrote:
kapri wrote:Sto se tice utakmice,rezultata i osecanja necu nista da pisem,sve je receno, ALI na ovo ne treba da gledamo kao poraz,vec kao POBEDU ! Bilo nas je 11000 i to ne zbog kupa,ne zbog nasih igraca,jagodine ili beograda, vec zbog Nase Vose ! Pre 5 god nas je na finalu bilo 2-3 hiljade, pre 2 god 6,5 hiljada, a sada 11. Zar nije to, i pored svih problema, ekspanzija o kojoj se vec dugo prica? Zasto nas sledece godine ne bi bilo 15, pa jos za koju 20 hiljada? Zar nije cilj da probudimo Novi Sad i celu Vojvodinu? Manite se pisljivog kupa, nece on nigde pobeci, bice tu svake godine, ni istorija nece pobeci, ako smo cekali 99 godina nemojte da budemo nestrpljivi za jos koju, ali nemojte sada da odustajemo od mnogo bitnijeg zadatka - da nastavimo da se sirimo. Iako ne deluje svaki put tako, brojke ne lazu. Treba da istrajemo iz inata, treba da istrajemo zbog Vojvodine. Nije ovo prvi, verovatno ni poslednji, poraz koji nas je bacio na kolena ali svaki put smo ustali jos jaci. Zato glave gore i svi na stadion jer mi smo Vojvodina.
Sustina :!:
Slažem se sa ovom statistikom. Brojke ne lažu! Ali gari, poenta je da osvojimo trofej. Da damo vetar u leđa našim klincima. Zamisli naše dečake od 8-15 godina koji su sa svojim roditeljima bili na stadionu ili kraj TV ekrana pratili utkamicu. Zamisli da smo pobedili, a oni da su sutradan otišli u školu međ svoje drugare sa osmehom i pobedničkim sjajem u očima. Koliko bi tek onda bilo novih slaninara! Ja sam doživeo i preživeo i ispadanje u drugu ligu i osvajanje titule šampiona. Ne radi se ovde o meni i mojoj malobrojnoj generaciji. Radi se o novim pokolenjima, a lepše je i lakše je novu armiju navijača pridobijati uz pobede, nego uz poraze.
Neka ovaj trofej Jagodina iskoristi da se u njenom kraju razvije lokalpatriotizam, da pridobiju iskrene navijače i da se oni sami kao klub otrgnu od titovih blizanaca.
DAJ GOL!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by laki »

ragazzi di Neoplanta wrote:Evo ga batica krenuo
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... e-kao-babe" onclick="window.open(this.href);return false;
Sta znaci "Evo Bata poceo"? Pa zar ne kaze ono sto svi kazemo ovde?!
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by ragazzi di Neoplanta »

Znaci da je krenuo da svaljuje krivicu na druge, a on kao predsednik kluba mora da snosi najveci deo odgovornosti a ne "isključivo igrači" kao što piše u tekstu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Red Marquis »

laki wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Evo ga batica krenuo
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... e-kao-babe" onclick="window.open(this.href);return false;
Sta znaci "Evo Bata poceo"? Pa zar ne kaze ono sto svi kazemo ovde?!
Jesu li ovi igrači prvi koji su nas razočarali od kad je on na čelu? Jesu to prve babe u našem timu? Naveo je KoKaniđa već brojne mrlje u klupskoj istoriji i u našim srcima. 3 od 4 poslednja finala smo odigrali kao SISE. Tako to biva kad ti defiluju treneri ziheraši, treneri bez autoriteta, treneri koji ni ne biraju postavu i kad ti igraju igrači koji moraju da igraju. Mislim kakvo iznenađenje, trener Jašar nije uspeo adekvatno da spremi ekipu za Borac. Trener "imam trofeje u CG" Vignja nije uspeo da otrese breme favorita sa leđa igrača :frown:

Koliko godina unazad svi znamo prvih 11? Stara mudrost bivšeg reprezentativnog trenera Šestka "u reprezentaciju se teško ulazi ali se iz nje još teže izlazi" kod nas je napisana u kamenu. Koji bi trener od integriteta trpeo Saleta Kataia? Koja bi uprava od integriteta trpela Supićeve ispade?
Videli smo razne scenarije...bilo nas je 500 na stadionu, bilo nas je i 8-9000 i uvek isto. Kad izađu pred 20000+ cigana, podlegli pritisku, kad izađu pred 10000 slaninara...podlegli pritisku.


Ali ko nas j**e, pobedimo li cigane u poslednjem kolu, opet je sve kul, jedva čekamo Evropu. Onda prođemo neke pacere, napalimo se, pa kad oberemo bostan protiv nekog šestoplasiranog tima iz Jermenije, opet bi terali upravu. A onda čekamo početak oktobra i meč sa crnim blizancem i u zavisnosti od ishoda ili je opet sve do jaja ili kukamo " Ne može više ovako". Neću da govorim UPRAVA NAPOLJE, jer nema više smisla, ne verujem da smo u stanju išta da uradimo, ali mi smeta da sad samo krivimo igrače (iako su itetkako krivi). Samo da podsetim, ovde velika većina duže vreme tvrdi da imamo najbolji tim. Samo što nijedan tim koji se zabunkeriše ne možemo da dobijemo. A kad ode Abu ni blizancima nećemo moći golove iz kontri da dajemo...

Od tame do tame...od pakla do pakla...Red Marquis je uz tebe...
Io odio Belgrado
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina 0:1

Post by Mare »

E Stara moja damo iako je od tebe puno je. Iako si u poznim godinama vidi koliko si uspela ljudi da prevariš da dođu da te gledaju, vidi Stara moja koliko nas je ponovo poludelo zbog tebe i vidi koliko nas je ponovo ostalo razočarano.

Image

Da naglasim da slika nije moja, kako ne bih nečije lepo delo prisvojio, ali slika poput onog Firminog klipa uspeva bar malo da zaceli ove otvorene rane koje svi mi imamo posle još jednog finala kupa. Od šest finala uživo sam gledao 4, svaki put sam se vraćao potišten, ali ovaj put je stvarno bolelo i još uvek boli, valjda zato što sam ovaj put najviše verovao da je prokleti kup stvarno naš, ali eto naša Stara se potrudila da nam po ko zna koji put pokaže kako je "lepo" biti zaljubljen u nju.
Locked