Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by lexa »

fare wrote:Jagodina ce biti dosta oslabljena u finalu kupa posto je odlicni levi bek EL MONIR dobio crveni karton protiv crvene zvezde (ako se racunaju kartoni a koliko ja znam crveni se racunaju )
Na levom beku imaju jos i Josipa Projica koji ako nije bolji, onda nije ni losiji od El Monira.
Dakle, imaju dva skoro pa podjednaka leva beka tako da ne trebamo ocekivati da ce biti drasticno
oslabljeni.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by menager »

el munir je najbolji levi bek u ligi, 92 godiste, jedan od onih koji treba da se kupe , u srbiji je od 2011, znaci moze i nas pasos da dobije , jos malo
clan A tima Libije,
fizicki je tip top spreman, sjajnu nogu ima, i sut i centarsut koji je ubedljivo najbolji u ligi

zamena , ko je da je, ne moze da se poredi sa njim
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Helm »

Dolazak tog momka bi značio da Nastić može da traži drugi klub. A pritom bi nas Jagodinci odrali za njega. Bolje mi da tražimo kvalitetnog desnog.

Inače, ja sam definitivno mišljenja da bi nam bilo bolje ako bi Gaćinović počeo umesto Kataija. Nemam ništa lično protiv njega, ali momak je u opasnom padu forme. Doduše, znam da od toga nema ništa, to je čisto neko moje razmišljanje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Red Marquis »

Helm wrote: Inače, ja sam definitivno mišljenja da bi nam bilo bolje ako bi Gaćinović počeo umesto Kataija. Nemam ništa lično protiv njega, ali momak je u opasnom padu forme. Doduše, znam da od toga nema ništa, to je čisto neko moje razmišljanje.
Slažem se. Ne znam uopšte što ga i forsiramo, nije naš igrač...
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by laki »

I meni se cini da Gacinovic ima dosta veliki potencijal a da slabo premalo dobija prilike.
Image
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by ultra komsa »

pozdrav braco sa tribine i iz srpske atine,eto planiram da se prikljucim diskusijama jer sam pod neverovatnom euforijom,mislim da ce mi i na rodjenoj slavi biti samo jedno u glavi a to je TU SMO,SAMO JOS MALO...necu da baksuziram,al nadam se da cemo osmog uvece svi zajedno da mastu pretvorimo u realnost...sve u svemu jel se zna koliko je prijavljeno do sada,jer poznajuci nas mentalitet vecina prijava ce uslediti u poslednjem trenutku...kao i moja :)
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by ssnigd »

Danas sam pokupio kartu i kako kaze ona devojka i dalje se moze uzimati za zapad i za sever. Na pitanje, zasto je to tako kada je odluceno da se prvo puni sever, pa tek onda zapad, ona rece da se kao neki bunili i vratise na staro. Totalni debilizam. Treba ukinuti ovo besplatno gostovanje za sire narodne mase, jebes mi sve.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Casual »

Mislim da ne treba puno mi ovde da se opterecujemo tim sever-zapad bitno je da se sto vise ljudi prijavi i da su svi ti svesni da idu tamo da daju sve od sebe i pomognu klubu u tih 90min. Nadam se da ce se kop na severu praviti od zapada tako da cemo maltene svi biti spojeni i ja verujem da ce skoro svi navijati, bili na severu ili zapadu. Ima ko misli i o tome, ne brinite.
Volem Vošu!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Samo borbeno ! »

Casual wrote:Mislim da ne treba puno mi ovde da se opterecujemo tim sever-zapad bitno je da se sto vise ljudi prijavi i da su svi ti svesni da idu tamo da daju sve od sebe i pomognu klubu u tih 90min. Nadam se da ce se kop na severu praviti od zapada tako da cemo maltene svi biti spojeni i ja verujem da ce skoro svi navijati, bili na severu ili zapadu. Ima ko misli i o tome, ne brinite.
Tako je ,svaka cast,opterecujete se ne toliko bitnim stvarima.
Ako vec mozete da birate,a zelite da navijate svih 90min(sto je pozeljno) uzmite karte za sever.
Ako zelite da navijate kad vi budete zeleli da se prikljucite,uzmite za zapad,jednostavno je.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by trelos gia fcv »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=710865" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:

Malo da nas zagolicaju...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by gospodinFKV »

E, ljudi, hoce li raditi blagajne u ponedeljak? Ja sam se sinoc vratio s puta, pa ne znam kakva je situacija sa brojem karata i radnim vremenom tokom praznika.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by tulip »

gospodinFKV wrote:E, ljudi, hoce li raditi blagajne u ponedeljak? Ja sam se sinoc vratio s puta, pa ne znam kakva je situacija sa brojem karata i radnim vremenom tokom praznika.
Opušteno buraz.
Porodica i ja još nismo uzeli karte. Sutra je Uskrs, u ponedeljak nam je slava, tako da tek u utorak počinje operacija KUP!
DAJ GOL!!!
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by TM88 »

trelos gia fcv wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=710865 :mrgreen:

Malo da nas zagolicaju...
Bitno da po ovoj vesti ispada da Vosa ne vodi...
Nego, u komentaru na toj vesti stoji da 60 buseva ide iz Jagodine, ukoliko je to tacno, naravno.

Vec sam postavio pitanje, ali ne dobih odgovor, kao ni ostali, da li znamo kakvo je stanje prijavljenih? I koliko buseva do kraja ide?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Neizlecivi »

TM88 wrote:... da li znamo kakvo je stanje prijavljenih? I koliko buseva do kraja ide?
Cisto sumnjam da ce se ovaj podatak o autobusima znati do srede... nego mene zanima jel radi Firmin shop/ Blagajna danas do 20h?
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by TM88 »

Neizlecivi wrote:
TM88 wrote:... da li znamo kakvo je stanje prijavljenih? I koliko buseva do kraja ide?
Cisto sumnjam da ce se ovaj podatak o autobusima znati do srede... nego mene zanima jel radi Firmin shop/ Blagajna danas do 20h?
Koliko sam ja shvatio, po obavestenju kluba sve radi svaki dan izuzev 1. maja, tako da bi trebalo da radi.

"Radno vreme blagajne stadiona „Karađorđe“ je svaki dan od 12:00-20:00 časova, osim u četvrtak 02. 05. 2013. kada će radno vreme biti od 12:00-17,30 časova. 01. 05. 2013. blagajna nece raditi.
Radno vreme „Firma shop“-a je svaki dan od 12:00-20,00 časova.
U slučaju potrebe distributivna mesta će raditi i na sam dan utakmice do polaska autobusa."
http://www.fkvojvodina.rs/2013/05/distr ... nale-kupa/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked