Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Passion »

Па немојте сад баш параноисати. Паркираш код стадиона и то је то. Боље опције немаш. Ако се бојите за кола, онда сте требали ићи бусевима...мислим биће као и увек ацаба око стадиона током утакмице тако да генерално нема проблема. Само се не завлачите превише, односно ни мало се не завлачите...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by ristoo7 »

http://fss.rs/sr/referees/vesti/story/5 ... B0%22.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Судија: Мажић Милорад, Врбас
Помоћни судија 1: Радојчић Игор, Београд
Помоћни судија 2: Ристић Милован, Београд
Четврти судија: Вукадиновић Миленко, Београд
Посматрач суђења: Јокић Здравко, Београд
Делегат: Делић Бранислав, Београд
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by TomaNS »

http://novinenovosadske.rs/tacka-kljuca ... grad-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Slike sa treninga/ voznje....
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by milancl »

Dolazim sutra, nadam se najkasnije na drugo poluvreme, nažalost neodložne obaveze, mada i da vidim da stižem na 5 minuta to propustiti neću. Zna li neko da li neki radio prenosi celu utakmicu da slušam dok putujem?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Passion »

Требало би да радио Нови Сад преноси. Другаров ћале ради тамо, па кад сазнам јавићу ти дал преносе они :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by budababa »

Ozbiljno se lomim da napišem džepno izdanje bukvara za ultrase, nešto kao najčešća pitanja i odgovori na njih, da zaradim neku lovu na početnicima... Alo bre ljudi, o čemu vi pišete ovde? Gde da se parkiraju kola i gde bezbedno stati i kupiti pivo? Ako vam je frka za kola, idite busevima; ako se ne osećate sigurno ni u busevima, gledajte utakmicu preko TV-a; a ako se ne osećate sigurno ni pred TV-om, onda i ja ostajem bez teksta... Nemojte da isplivava ovde inijanština poslednje vrste, lepo je rekao Red Marquis da ovo nije školski spomenar gde svako treba da se "ispovedi" o mali milion sitnica u vezi finala kupa. Boli me baš briga ako će među nama biti njih 100 ili 300 koji ne navijaju za Vošu, neka oni razmišljaju o tome koliko se prijatno osećaju na našoj tribini. Sad još samo čekam da se neko javi i da pita kojim putem se stiže do Beograda, a kako je krenulo neću biti iznenađen nimalo...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Helm »

Ne znam druže koji ti problem imaš, poštujem te izuzetno kao forumaša, ali reakcija ti nije na mestu definitivno. Milion puta sam išao kolima i milion puta parkirao na skoro istom mestu u blizini stadiona. Ako forumaš Nikola, koji često ima informacije kojima ne raspolažu ostali, kaže da posebno pripazimo na kola (a moja imaju nekoliko Vojvodinaških obeležja) onda nije logično da se raspitam o tome? Ja razumem da nas ima koji smo dosadni sa takvom pričom, ali svega mi, dosadniji ste vi koji reagujete na te priče. Uostalom, ako ti smeta, admin si, ko ti brani da pobrišeš sve suvišne postove. :frown:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by PanonskiFantom »

E nek si im rekao Budababa :mrgreen:

Moj savet je da vam prva destinacija za trazenje parkinga bude sama severna tribina.Dodjete do murije i pitate dali mozete da parkirate ispod tribine.Tamo ima mesta i zandari cuvaju parking.Ako tu nemozete onda smeknite najblizi copor kerova i tu se negde zavucite.Eto to bi bio neki savet za vas koji vise volite fudbal od mirisa opasnosti i adrenalina! :D
U svakom slucaju pamet u glavu i zapamtite,

NEMA BEZANJA!! :devil:
Vise nista nije isto!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Neizlecivi »

Ajde ljudi dosta rasprave! Ok je, budite na oprezu ako idete kolima ranije... nista maloumni! Sutra svi zajedno kao jedan, kako samo mi znamo!
Nasa ljubav je mnogo velika da bi nas bilo sta sutra sprecilo da napravimo festu i pomognemo igracima u, za svakog od nas, toliko bitnom boju za taj kup!
Pozdrav do sutra i nek se trese cela Srbija! :cheers:
simke021
Posts: 1
Joined: Mon May 06, 2013 7:13 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by simke021 »

Ovo sa parkiranjem i mogućim opasnostima od istog je do jaja! Stvarno, treba neko da napiše priručnik?
Alo ljudi, ima i TV prenos, u sigurnosti doma svog! Kakav parking, kakve gluposti, večeras gori JNA! Da uzmemo ono što nam je oteto!!! VOLIM TE VOŠO, LUDO...!!!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Schteph_F89 »

I NEMA SPAVANJAAAAAA!!!!!Sad se trese cela Srbijaaaa...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by recni galeb »

Passion wrote:Слажем се да је много мања анимација око овог финала и да клуб много мање улаже, али мени не смета из једног простог разлога. Ајде баш да видимо колико нам се база повећела од прошлог финала? Колико смо добили овим бесплатним улазом целе полусезоне? Уопште се не оптерећујем цифром од пре две године, јер свако гостовање од 1500+ људи је домаћи задатак свима. Око тога не треба да се бринемо сигурно, толко ће нас бити минимум и то у најгорем сценарију. Сваки прави Сланинар ће тамо бити, а ми треба само да наставимо да радимо и да нам се база повећава!
auuu, a ko ce onda krasti ribu, majka mu stara, vama samo cuvar u tom busu fali?! :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Stexman »

Nesanica, euforija... Jos samo malo i krecemo... Uh kako me drma neka trema, izgleda da je danas "onaj" dan!
Beograd postaje domaci teren. Fudbaleri, znajte da niste sami. Crveno-Bela armija je sa vama!
A ostalo...
Ostalo ce biti istorija!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Brick Liman »

budababa wrote:Ozbiljno se lomim da napišem džepno izdanje bukvara za ultrase, nešto kao najčešća pitanja i odgovori na njih, da zaradim neku lovu na početnicima... Alo bre ljudi, o čemu vi pišete ovde? Gde da se parkiraju kola i gde bezbedno stati i kupiti pivo? Ako vam je frka za kola, idite busevima; ako se ne osećate sigurno ni u busevima, gledajte utakmicu preko TV-a; a ako se ne osećate sigurno ni pred TV-om, onda i ja ostajem bez teksta... Nemojte da isplivava ovde inijanština poslednje vrste, lepo je rekao Red Marquis da ovo nije školski spomenar gde svako treba da se "ispovedi" o mali milion sitnica u vezi finala kupa. Boli me baš briga ako će među nama biti njih 100 ili 300 koji ne navijaju za Vošu, neka oni razmišljaju o tome koliko se prijatno osećaju na našoj tribini. Sad još samo čekam da se neko javi i da pita kojim putem se stiže do Beograda, a kako je krenulo neću biti iznenađen nimalo...
:cheers: :cheers:

Ovako: budem li video još jedan post oko saveta za parkiranje i bezbednosti, još jedan apel da se ne zalazi u Senjak i slično - momentalno brišem!
Jeste li vi normalni, o čemu vi pišete, ima li ovde navijača?!
Pa mi da smo normalna grupa navijača od nas bi se u ovoj količini tresao taj smrdljivi grad! Zna se kako navijači idu na gostovanja, ko ne zna neka mu oni koji takođe ne znaju ovde ne objašnjavaju!

Ovaj klip sam stavio i pre 2 godine kada su nas pokrali, staviću ga i sad pošto me zabole ćošak za sujeverje:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=U9UztNsMnkM[/video]
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by ultra komsa »

dve stvari vazne za danasnji kup!brojnost ce biti odlicna samo nam treba ozvucenje i jedna i najkljucnija stvar K**** DA NAPRAVI POSAO ONAKO KAKO DOLIKUJE OVOM FINALU,jer samo on to moze!

bez ličnih imena!
Locked