Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Владика »

limanfkv wrote:
DUB wrote:Au jbt. broj, broj, broj...
Jel ides? -Ides!
Jel idu tvoji drugari? -Idu!
Hoce vam biti dobro? -Dacete sve od sebe da vam bude!
Sta vas onda boli kufer da li ce sem vas 10 ici jos njih 10 ili jos njih 10.000?
Naravno da ce vam biti bolje ako je jos 10k+, al u startu vam je vec dobro i da ste samo vas 10.
Ko misli i oseca potrebu da u sredu uvece treba da bude na stadionu jugoslovenske narodne armije, taj ce tamo i biti!
Koga treba ubedjivati ili, ne daj boze, moliti da ide, taj nije ni vredan tog truda!
ENDE!

A tek mi nije dobro kad citam pitanja na zvanicnom sajtu.
Cini mi se da neki u zivotu nisu bili na fudbalskoj utakmici. Al' ajde i to, za sve postoji prvi put. Ali sudeci po pitanjima "kako ovo, kako ono...?" covek dolazi do zakljucka da kad bi trebalo sami da se organizuju da odu makar na kupusijadu u Futog, bila bi opasna drama.
Igraju se nagradne igre za karte i prevoz koji su besplatni i ciji broj nije ogranicen???
Idi na tu blagajnu ili u shop, uzmi tu kartu, reci hoces busom ili ces sam sebi naci prevoz i ne komplikuj zivot sebi i drugima!
Ovo treba da stoji na svakoj sledecoj strani !
Баш тако, доста више мрачење! Знате шта нам је чинити, исцимати што више света да крене и да одеремо дланове и гласове. То је наша дужност.

Иначе јављам се да направимо списак резервације термина купања по градским фонтанама.
За сада пријављени: Фонтана код зграде Ниса- 23 и 30 подбара; 23 и 40 Мртчо, 00 и 00 гроф Жекула. Још увек очекујем списак пријављених за Дунавски парк и фонтану у Порти. Јавите се на време,резервишите свој термин!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Firmson89 »

Telep wrote:[video]http://www.youtube.com/watch?v=pBkD6v-Tz5o[/video]

Bilo bi dobro da i ovoga bude...da privuce masu u poslednjim momentima
Било би одлично и искрено се надам да ће се организовати! И привлачи масу и подиже атмосферу, још 3 дана и конвој креће јужно!! :cup:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Владика »

Чика Ђорђе је већ најавио исход меча! Да ли постоји боља позивница?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=xeO-ZvILEEI[/video]
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by laki »

Da li moze neko na pm da mi kaze neki br na koji bih mogao da rezervisem kombi, drugari i ja hocemo da idemo kombijem a svi su vec ili zauzeti ili su preskupi.

PS: Jedan od prevoznika mi rece da je nekoliko kombija iznajmio bas za finale kupa :)
Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by njaks »

У уторак у 19ч. испред јужне трибине креће Фирмин карусел улицама Новог Сада, кола, мотори, бициклови...сви заједно да подигнемо цео град на ноге. После круга кроз град враћамо се на Карађорђе где ћемо пристуствовати тренингу наше екипе и ставити им до знања колико нам је битно да погину на терену и донесу нам дуго очекивани трофеј.

ИДЕМО ФИРМА ДИЖЕМО ЦЕО ГРАД!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by KoKanidja »

На тренингу се очекује да ћемо бити око пола 9 увече, ако неко случајно не може или нема како да дође и учествује на каруселу, нормално би било да дође на Стадион.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Passion »

Управо то хтедох да питам, хвала на информацији! :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by laki »

Jel na Veternik na stadion ili Na Karadjordje? Mislim malo sam zbunjen sa tim stadion, obicno kad se kaze stadion misli se na Karadjordje ali znam da se na Veterniku trenira...
Image
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by KoKanidja »

њакс је лепо написао да се враћамо на Карађорђе на тренинг, ја сам потврдио и никад Стадион неби назвао оно у Ветернику.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by ultra komsa »

odlicno ljudi,pa drugog do kasno u noc da kruzimo gradom,napravimo uvertiru kao nekad,sve jedno tvrdim da 7 og niko nece spavati koga je iole pukao adrenalin kao mene....kokanidja svaka cast za pk vrhunski ste odradili grafite,nadam se da ce moj kraj izgledati jednog dana isto tako;) :cheers:
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by podmetac »

ulazi se na zapadnu tribinu karadjordja!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Telep »

Kanda svi racunaju na nasu pobedu jer 9. predvece pre ritma evrope u porti nastupa garavi sokak pa ce u slucaju pobede moci da se slavi uz ciribu ciriba 8) a posle njih i ateisti :cheers:

http://resu.rs/hvala-dedi-na-pobedi/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sremac, Sremac Špricer Boys!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by FCVNS »

E sad svako ko se oseca navijacem neka doprinese da ovaj karusel bude najveci dosada...neka svako podje od sebe,ako ja ne dodjem,bice malo ljudi...neka grmi i sa zapada,ne dozvolimo da igraci pomisle da nemaju za koga da osvoje ovaj kup...ajde da na pravi nacin mi Novosadjani napravimo uvertiru za sve one koji ce doci na finale da podrze Vojvodinu...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by DUB »

@laki
imas pm
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
mr91
Posts: 9
Joined: Fri May 03, 2013 2:46 am
Location: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by mr91 »

ja cu na bajsu da pratim kolonu. Salim se :D necu biti u mogucnosti na poslu sam ali sam zato sredu dobio slobodno uprkos pretnji otkazom... dvojbe nije bilo. U SREDU SE NA STADIONU MORA BITI. Da se razumemo otkaz nisam dobio. Valjda su moji argumenti uprkos pretnjama menadzera bili vise nego uverljivi. U SREDU SE PISE ISTORIJA i ja cu biti njen svedok.
Kad sam bio sasvim mali...
Locked