Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
mr91
Posts: 9
Joined: Fri May 03, 2013 2:46 am
Location: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by mr91 »

Bravo za Gardinovce! bice dosta mase iz okolnih mesta. To je dokaz da i u manjim mestima ima navijaca Vose koji su doduse pasivni ali mislim da nam treba samo ovaj j**e..i KUP da pokrenemo celu Vojvodinu. I ovo za brojnost opusteno. 10 drugara i ja idemo tek u ponedeljak pa ljudi Uskrs je nekima pa praznici bili a i poznato je da sve radimo u zadnji cas.

NAPRED VOSA!
Kad sam bio sasvim mali...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Red Marquis »

Ne znam što se toliko opterećujte tim ciframa?
Nakon poslednjeg finala sa ciganima na JNA gde smo podbacili i brojkom i u navijanju, nisam imao nikakva očekivanja pred maj 2011-te. I pao sam na dupe kad sam video koliko nas je došlo. Koliko god da nas dođe, bićemo glasniji od protivnika. Što se tiče marketinga od strane kluba...reći ću samo...dobro je dok ne rade ništa kontraproduktivno. Veći problem nam je deljenje na dve tribine. Tih 5000 karata što klub navodno ima za sever bi planulo, i to bi već bila sasvim respektabilna cifra, i sve preko toga je čista premija. Samo finale je dovoljna stvar da grmimo koliko god da nas je, a to da nas bude što više da čitava Srbija vidi ko su slaninari...taj scenario otpišite, jer sever ako bude dvaput u kadru biće odlično, a ljude sa zapada neće ni prikazati.

Uglavnom, za uši svakog drugara koji se nećka i pravac šop.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by fare »

Ma ljudi bozji samo iz Odzaka ima preko 200 karata ili 4 puna autobusa i to jos nije konacna cifra :cheers:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Ultra slanina »

@Red marquis
Brojkom nismo baš podbacili bilo je približno isto ljudi kao 2007 + je dosta mase odustalo od finala posle šorke na stanici.
Elem, nemojte se ljudi zamarati brojkama otićiće koliko nas ode i siguran sam da će svako ko ode dati 200% sebe!! Kad se završi finale onda ćemo da analiziramo u sitna crevca sve šta i kako 8)
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by DUB »

Au jbt. broj, broj, broj...
Jel ides? -Ides!
Jel idu tvoji drugari? -Idu!
Hoce vam biti dobro? -Dacete sve od sebe da vam bude!
Sta vas onda boli kufer da li ce sem vas 10 ici jos njih 10 ili jos njih 10.000?
Naravno da ce vam biti bolje ako je jos 10k+, al u startu vam je vec dobro i da ste samo vas 10.
Ko misli i oseca potrebu da u sredu uvece treba da bude na stadionu jugoslovenske narodne armije, taj ce tamo i biti!
Koga treba ubedjivati ili, ne daj boze, moliti da ide, taj nije ni vredan tog truda!
ENDE!

A tek mi nije dobro kad citam pitanja na zvanicnom sajtu.
Cini mi se da neki u zivotu nisu bili na fudbalskoj utakmici. Al' ajde i to, za sve postoji prvi put. Ali sudeci po pitanjima "kako ovo, kako ono...?" covek dolazi do zakljucka da kad bi trebalo sami da se organizuju da odu makar na kupusijadu u Futog, bila bi opasna drama.
Igraju se nagradne igre za karte i prevoz koji su besplatni i ciji broj nije ogranicen???
Idi na tu blagajnu ili u shop, uzmi tu kartu, reci hoces busom ili ces sam sebi naci prevoz i ne komplikuj zivot sebi i drugima!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Grof Žekula »

DUB wrote:Au jbt. broj, broj, broj...
Jel ides? -Ides!
Jel idu tvoji drugari? -Idu!
Hoce vam biti dobro? -Dacete sve od sebe da vam bude!
Sta vas onda boli kufer da li ce sem vas 10 ici jos njih 10 ili jos njih 10.000?
Naravno da ce vam biti bolje ako je jos 10k+, al u startu vam je vec dobro i da ste samo vas 10.
Ko misli i oseca potrebu da u sredu uvece treba da bude na stadionu jugoslovenske narodne armije, taj ce tamo i biti!
Koga treba ubedjivati ili, ne daj boze, moliti da ide, taj nije ni vredan tog truda!
ENDE!

A tek mi nije dobro kad citam pitanja na zvanicnom sajtu.
Cini mi se da neki u zivotu nisu bili na fudbalskoj utakmici. Al' ajde i to, za sve postoji prvi put. Ali sudeci po pitanjima "kako ovo, kako ono...?" covek dolazi do zakljucka da kad bi trebalo sami da se organizuju da odu makar na kupusijadu u Futog, bila bi opasna drama.
Igraju se nagradne igre za karte i prevoz koji su besplatni i ciji broj nije ogranicen???
Idi na tu blagajnu ili u shop, uzmi tu kartu, reci hoces busom ili ces sam sebi naci prevoz i ne komplikuj zivot sebi i drugima!
Hvala Bogu da je neko ovo napisao!!! :klanjanje:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by shecky »

Stv nije bitno koliko ce nas biti , iskreno tesko da ce se nadmasiti ona cifra iz 2011 , prosto se najezim svaki put kad vidim taj snimak eo i danas sam gledao :) , bitno je da se urla i konacno da pobedimo!!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Zelja95 »

Karte se mogu uzeti do utorka ukljucujuci i utorak?
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by limanfkv »

DUB wrote:Au jbt. broj, broj, broj...
Jel ides? -Ides!
Jel idu tvoji drugari? -Idu!
Hoce vam biti dobro? -Dacete sve od sebe da vam bude!
Sta vas onda boli kufer da li ce sem vas 10 ici jos njih 10 ili jos njih 10.000?
Naravno da ce vam biti bolje ako je jos 10k+, al u startu vam je vec dobro i da ste samo vas 10.
Ko misli i oseca potrebu da u sredu uvece treba da bude na stadionu jugoslovenske narodne armije, taj ce tamo i biti!
Koga treba ubedjivati ili, ne daj boze, moliti da ide, taj nije ni vredan tog truda!
ENDE!

A tek mi nije dobro kad citam pitanja na zvanicnom sajtu.
Cini mi se da neki u zivotu nisu bili na fudbalskoj utakmici. Al' ajde i to, za sve postoji prvi put. Ali sudeci po pitanjima "kako ovo, kako ono...?" covek dolazi do zakljucka da kad bi trebalo sami da se organizuju da odu makar na kupusijadu u Futog, bila bi opasna drama.
Igraju se nagradne igre za karte i prevoz koji su besplatni i ciji broj nije ogranicen???
Idi na tu blagajnu ili u shop, uzmi tu kartu, reci hoces busom ili ces sam sebi naci prevoz i ne komplikuj zivot sebi i drugima!
Ovo treba da stoji na svakoj sledecoj strani !
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by ssnigd »

Jedini marketing koji postoji za ovo finale kupa su besplatni busevi i mediji. Dakle uprava i bg mediji, katastrofa. Jbt, pa pre dve godine, a da ne kazem za ono prvo finale, svaki covek se cimao i zvao gomilu ljudi da ide na tekmu. Jeste i tada bilo gomile "indijanaca" na stadionu, ali opet se navijalo najbolje sto se moglo bez jebenog mikrofona i sa pokvarenim megafonom. Ceo grad je nekako ziveo za to finale, a sada cenim da je ljudima vec pun k***c i kupa i finala, a meni posebno ovog smrdljivog besplatnog prevoza i jos da vodimo navijace na zapad. Ma mrs bre!!! Koji je smisao voditi navijace besplatno i onda ih jos razdvajati na dve tribine. Kao da ce nas ici 20000 pa da cemo napuniti ceo stadion.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by DUB »

Za one kojima jos uvek nije jasno zasto i zbog cega te veceri treba da budu na tom ruglu od stadiona...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=N9ZRQS5CVXg[/video]

ili malo eksplicitnije, za one kojima ni posle prvog klipa nije jasno,
[video]http://www.youtube.com/watch?v=QdlmrXN-NwQ[/video]

Ovim zavrsavam svaki svoj komentar na ovu temu do 09/05/2013.
Prestanimo da se zajebavamo sa glupostima, neka svako sebi napravi ugodjaj na putu do tamo kako zeli, a tamo cemo svi zajedno napraviti domaci teren.
Vidimo se na JNA u sredu, 08/05/2013, u 20:30!
Uzdravlje!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Ponosan! »

lazarr wrote:Bio sam na blagajni stadiona pre pola sata.
Uzeo sam kartu za sebe ali nisam dobio za ekipu koja ide samnom. Mislio sam da je dovoljno imati na papiru imena i JMBG ali karta se dobija samo uz LK (može jedan čovek da donese 5 LK i dobiće 5 karata).
Pošto idemo nas 8 i već smo zakupili kombi tražio sam kartu za sopstveni prevoz. Na mojoj karti je devojka napisala broj 495.

Ne razumem zasto ti je bilo tesko da prosetas 100 i nesto meteri do shopa i pokupis kartu za ostale? :)
Pravi se apsolutno bespotrebna rasprava oko apsolutno nebitnih stvari, ovih par postova poslednjih me je ipak oraspolozilo.
Sto je najgore ovde je super, kad cujem price po gradu, ili kad me neko pita neku glupost, pomislim da ti ljudi ne bi znali dupe da obrisu... :greenbutt:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by borrissey »

I ja dodajem svoj doprinos razlozima :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=BfJyHOvvrEY[/video]
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by severozapad »

Na dan osmog maja, u sredu na Markovdan, jebaćemo sve ćurane, dobijamo to finale..

Dosta je prošlo od crvenih, krivokapića..ajde da dobijemo ovo u sredu, da se dobije još koja hiljada gledalaca pa polako. Nemoguće da baš niko od njih neće zavoleti nulu protiv BSKa pa onda gaženje titovih u bg, pa nazad na bod ovde protiv nekog trećeg. To je FKV, kao što je i onaj što baca topovski, kao što je i deda na zapadu kome to nenormalno smeta. Razlikuje nas puno, ali na kraju dana i sledeće jutro isto nosimo u srcu.

Da srušimo u sredu stadion naših sportskih "prijatelja".
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, 8. maj 20:30h

Post by Telep »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=pBkD6v-Tz5o[/video]

Bilo bi dobro da i ovoga bude...da privuce masu u poslednjim momentima
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Locked