Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

Лешинари Лауш
Posts: 1
Joined: Wed May 08, 2013 11:14 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Лешинари Лауш »

Браћо срећно данас :cheers:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Boske87 »

Ljudi ja sinoć oka nisam sklopio :) , nakon odgledanog treninga na Karadjordju uhvati me neka euforija a nisam više klinac napaljeni. Glavni utisci sa treninga su: Katai i tu dominira nezainteresovanošću, Vignjevića je par puta žestoko iznervirao; A drugi utisak su penali i naše izvođenje istih, teško nama ako budemo zavisili od Supih bacanja (u desnu stranu :) ). I da, Abu je sinoć bi posebo našpanovan, sve je pogađao, valjda je sačuvao nešta i za večeras.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by kej »

In the merry month of May from me home I started...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=jxBKgOyMzSc[/video]
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by tulip »

Pošto sam prisustvovao sinoćnjem treningu, mogu slobodno da poručim svim našim navijačima, Vojvodinašima, Slaninarima, Firmašima, simpatizerima, fudbalskim zaljubljenicima, svim ljubiteljima fudbala i svim ljubiteljima naše Voše:
DOĐITE U BG AKO ŽELITE DA GLEDATE POBEDU I NAJBOLJI FUDBAL, FUDBAL KOJI IGRA VOJVODINA !
Sudeći po rasporedu igrača na treningu, naš tim bi trebalo da zaigra u sastavu: Supić, Vulićević, Jokić, Trajković, Pavlović, Ađuru, Radoja, Vranješ, Alivodić, Abu i Katai.
Abu je juče eksplodirao. U igri na dva gola, na skraćenom terenu, davo je golove kao od šale. Čini mi se da bi ga ubo i vezanih očiju. Njemu uz rame, isticali su se Vranješ, Alivodić i Radoja. Toliko ofanzive, lucidnosti i sigurnosti sa loptom imaju, tako da izgleda kao da će novosadski uragan da oduva perije sa sve jagodinskim ćuranima, sa terena. Jadan li im je tek golman, dvanaesti igrač musavih.
Naš odbrambeni bedem Vulićević, Trajković i Pavlović ne deluje kao bedem već kao Ptrovaradinska tvrđava. Nijedan duel nisu izgubili, otimaju lopte sa lakoćom, a zatim započinju akcije sa jasnom idejom da se iz te akcije postigne gol. Vule se toliko okuražio da je počeo da šalje projektile i levom nogom iako znamo da mu je desna jača. Trajko iznosi loptu preko svoje polovine, tako sigurno kao nekada naš kapiten Šaula. Toliko samopouzdanja imaju, da je to neverovatno. Da ne bude sve tako lako i lepo pobrino se Saša Katai koji je nepoznanica x na kvadrat. Da se odmah razumemo, veliki sam fan njegove igre, ali je očigledno da mu je forma u silaznoj putanji. Da sam na Vignjevićevom mestu, ipak bih ga stavio u startnih jedanaest očekujući da će ga podići atmosfera velike utakmice i da će pokazati sav svoj raskošan talenat. Ukoliko do 30. minuta igre bude gubio duele, predavo čiste lopte protivniku i šutirao na gol kao da je igrač ragbija, bolje mu je da sam izađe, da ne muči ni nas, ni sebe. Takođe bih umesto Ađura, šansu pružio Poletanoviću. Đura pomalo posustaje. Malo-malo pa mu se lopta prilikom običnog prijema odbije po 2-3 metra, ali daleko od toga je loš. Sa druge strane, Poletanović sve više ulazi u staru formu. Ima daleko lucidniju i kreativniju predaju lopte, a čini se da je i fizički ojačao, tj. povratio je snagu za duele na sredini terena. Mislim da je jasan pokazatelj napretka u našoj igri, to što su Supa i Ađuru postali neprimetni. I to je dobro! Kada su se oni isticli i čupali rezultat na utakmici, ostali nisu bili na svom nivou.
Sada su svi glavni igrači u top formi i to je pozivnica da uz trofej gledamo i spektakularnu pobedu!
DAJ GOL!!!
User avatar
mr91
Posts: 9
Joined: Fri May 03, 2013 2:46 am
Location: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by mr91 »

http://www.fkvojvodina.rs/2013/05/raspo ... -kretanja/" onclick="window.open(this.href);return false;

RASPORED AUTOBUSA I PRAVCI KRETANJA!
Kad sam bio sasvim mali...
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Joe »

Ajmooo ljudi, krećemo!!! Invazijaaaa.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Mare »

Karte se dele i danas, ako ima nekog da nije preuzeo karte do 14h može isto da uradi i danas. Čujem da ima i za zapad i za sever još karata, izgleda da su naši povukli još karata kad su videli kakao napredujemo. Zaključno sa jučerašnjim danom je valjda bilo 7.000 karata preuzeto, od toga je oko 3.000 zapad a ostatak sever. I danas je bila gužva kod blagajne tako da se taj broj sad već sigurno uvećao. Idemo da uzmemo ono što nam je oteto, idemo slaninari i staro i mlado, svi, svi, svi...
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by njaks »

IDEMOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAA... :cekicanje: :cekicanje:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=O7uJ5wh19Kw[/video]
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Telep »

Ima nas gomila!!!

Sa severa stize ARMIJA :devil:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

Pamet u glavu, vatru u srce, trofej u vitrine :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by zukenp »

Sve najbolje u ovom mecu i od mene,naravno da cemo i mi sa posebnom paznjom ispratiti finale.Ocekujem minimalnu pobedu Vojvodine,voleo bih da Enver bude strelac: ) ali moze i neko drugi.Mislim da ima igraca koji vole velike i vazne meceve u vasem timu i da ce oni resiti mec.Jedni od njih su o Enver i Abu,mozda i Radoja.Katai je veliki talenat (bio) ali njegov "rad" na treninzima i neozbiljnost su mu glavna prepreka za nesto vise.
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by gardista »

А САДА И Н В А З И Ј А !!!
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Joe »

10578 ulaznica preuzeto do sada i nije jos gotovo. Premašićemo cifru od 11000. :o
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Red Marquis »

Oprosti...živci mi trepere!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=aJ5a1IjrjO8[/video]
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Grba_NS »

Лешинари Лауш wrote:Браћо срећно данас :cheers:
Image
:cheers: :cheers: :cheers:
Locked