26. kolo: Vojvodina-Rad 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

26. kolo: Vojvodina-Rad 1:0

Post by budababa »

Utakmica koja je prvobitno bila predviđena za subotu 4. maj pomerena je za ranije, pa ćemo dobiti dva dana više za operaciju "Finale kupa". Pobedom nad Radom i matematički bi rešili da budemo barem četvrti, pošto bi građevinarima u tom slučaju bežali 12 bodova četiri kola pre kraja šampionata. Nama, za razliku od gostujućih terena, "Karađorđe" kao da ne odgovara - od 12 utakmica u Novom Sadu trijumfovali smo na manje od 50%, svega 5. Sa druge strane, Rad je na 12 gostujućih utakmica zabeležio samo dva trijumfa, ali su tradicionalno nezgodan rival kada dolaze u Novi Sad. I prošle godine su se iz "srpske Atine" vratili sa čitavim plenom. Ipak, od samog rezultata pažnju više treba usmeriti na to da se izbegnu nepotrebni kartoni ili (ne daj Bože) povrede na ovoj utakmici. "Generalka" za finale kupa, dakle, igra se u četvrtak u 19h.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Toto Riina »

Treba podrzati tim pred finale kupa, nadam se da ce sansu dobiti i iskoristiti mladji igraci.
Da pobedimo FK Smrad!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Andreyos »

Zanimljivo je kako zameramo igračima što su se orijentisali isključivo na kup,a ovamo dva posta o današnjoj utakmici.
Može neko da napiše postave?
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by fare »

Andreyos wrote:Zanimljivo je kako zameramo igračima što su se orijentisali isključivo na kup,a ovamo dva posta o današnjoj utakmici.
Može neko da napiše postave?
http://www.mozzartsport.com/uzivo-prenos/utakmica/10282" onclick="window.open(this.href);return false; pogledaj vamo uglavnom najjaca postava igra !
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by fare »

Pobeda 1:0 strelac VULICEVIC 10-ak minuta pred kraj :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Radoye »

Vuleta krenuli golovi :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by borrissey »

Kakva atmosfera danas na istoku drugo poluvreme, ono se retko sreće. Urlali smo punih 45 minuta, mokri do gole kože, i stari i mladi, i muškarci i žene, i ludi i normalni. Ko ne dobije upalu pluća, siguran je putnik za finale. Utakmice se i ne sećam nešto previše :)
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Mackycool »

borrissey wrote:Kakva atmosfera danas na istoku drugo poluvreme, ono se retko sreće. Urlali smo punih 45 minuta, mokri do gole kože, i stari i mladi, i muškarci i žene, i ludi i normalni. Ko ne dobije upalu pluća, siguran je putnik za finale. Utakmice se i ne sećam nešto previše :)
Pozdrav od jednog mladog muškog ludog (i naravno mokrog) dela ekipe sa istoka. Tako nešto se stvarno ne zaboravlja!!! :)
A sad, za upalu pluća, to je manje bitno, jer igra naša VOJVODINA!
Ps. Ja sam bio onaj deran u zelenoj majci, ako me je iko zapazio...
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by madda fakka »

borrissey wrote:Kakva atmosfera danas na istoku drugo poluvreme, ono se retko sreće. Urlali smo punih 45 minuta, mokri do gole kože, i stari i mladi, i muškarci i žene, i ludi i normalni. Ko ne dobije upalu pluća, siguran je putnik za finale. Utakmice se i ne sećam nešto previše :)
Mogu da kazem i da je na "divljem zapadu" bilo isto samo bez (miss) mokre majice :D Svaka cast omladincima koji su usli uneli su brzinu i opasniji napad i napokon da Vignjevic u pravom trenutku pravi izmene. Kako su njih dvojica usli, stisli smo ih bas muski... Nadam se da je ovo diglo samopouzdanje igracima da od prvog minuta stisnu Jagodinu 08.05. Bezimo 12 bodova (sm)radu a 9 Jagodini vecito treci sta reci.... Svaka cast momci na dobroj igri :!:
I Bog je Slaninar...
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by limanfkv »

To je to ! Kapa dole bliskom istoku!
milancl
Posts: 479
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by milancl »

Vrlo dobra partija naše ekipe. Da je sudija svirao penal na početku utakmice posle šuta Vranješa mislim da bi bila rutinska pobeda. Ovako je nekako slađe. Erupcija oduševljenja nakon evrogola Vuleta :cheers:

Neću o imenima, bilo je onih koji su malo podbacili, ali većina je odigrala odlično. Jedino ću po ko zna koji put o Igoru Đuriću. Strašno je da on sedi Jokiću na klupi :frown:

Što se atmosfere tiče, kod nas na severozapadu odlično, mislim da odavno nije ovako bilo. Sever malobrojan ali glasniji nego inače, a zaista posebne čestitke istoku, ono je za pamćenje :cheers:

Jedino što meni kvari raspoloženje je što verovatno neću moći na kup, ali šta je tu je. Idemo po trofej u sredu i posle zadnje kolo da to potvrdimo pobedom nad ciganima :cheers:

p.s. koja ludnica od topovskih udara večeras, a ona smradova devetka ima veliki problem sa glavom
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Neizlecivi »

Kako je krenula tekma bio sam razocaran atmosferom, ali iskreno ovo mi je bila jedna od najboljih utakmica u zivotu sto se tog segmenta tice ! :cheers:
I gace su mi bile mokre... ostao skoro bez glasa na istoku! Zaista svaka cast svima i igracima i svima na tribinama. Ono kontam da nisu bioli topovski nego atomski uradi jbt kidaju po 4 stolice odjedared :mrgreen:

Pozdrav za sve do srede a onda nek nas bude koliko bude, samo da atmosfera bude kao danas i sve ce biti na mestu! :wink:
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Daljac »

Ono kad pređeš skoro hiljadu kilometara u jednom pravcu da bi gledao utakmicu u narednu sredu, te odeš na ovu da bi video opet nakon dugo vremena uživo svoj tim i drugare sa utakmica, ne očekujući ništa posebno, i vratiš se kući sa najboljeg poluvremena u životu... Istok danas, to je ono što definiše Slaninarstvo i Vojvodinaštvo i sve ono što nas čini toliko drugačijim od drugih. Detalji sa terena ostaće mi u pamćenju vrlo kratko, ali ovo pozitivno ludilo na našoj tribini ostaje u meni za ceo život. Hvala ti Bože što sam Slaninar! :cheers: :cheers: :cheers:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by Passion »

Прво полувреме смо били очајни, у другом мало бољи, али опет очекивао сам сигурнију победу. Атмосфeрa у другом полувремену за анале дефинитивно. Купа финале! :pijanac:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Rad, četvrtak 19h

Post by kej »

Radoji se baš ne da da bude primećen, prvo njegov gol u Ivanjici pripišu Alivodiću, a sad na svim portalima piše da je Vule odigrao dupli pas sa Poletanovićem..
To je ta atmosfera koja je falila u poslednje vreme na domaćim utakmicama, po ko zna koji put se pokazuje da je brojnost nebitna za haos na tribinama. Neverovatno dobro zezanje!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked