29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 2:0

User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by ДушанСП »

Имам осећај да данас губимо,мада није ни битно,важно је да победимо у недељу
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Firmson89 »

Neizlecivi wrote:Nista od prenosa? Ne kontam arenu, koja je svrha da prenose cigane i grobare i dve totalno rezultatski nebitne utakmice?
Зашто увек преносе њих - гледаност... :roll: Ако неко наиђе на линк неки (мада не верујем да ће га бити), нека га постави.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Helm »

Sastav prema mozzartu:
Supic - Vule, Djuric, Vujacic, Nastic - Vuk, Poletanovic, Vranjes, Katai, Alivodic, Smiljanic. :shock:

Posto je jasno da ne postoji formacija 4-6-0 zivo me zanima ko je spic. Prema mozzartu je Katai, ali ja bih pre rekao da je Alivodic.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by shecky »

Drago mi je sto vecina nije za pustanje :)
Mi smo Vojvodina i gledamo samo sebe.
Slazem se sa likom koji je reko da se manimo nacionalizma i slicno.. cak sta vise mene Radnicki KG izuzetno iritira nesto slicno Jagodini.. ,i netreba ih pustiti , nek se sami znalaze.

Jeste da mi je bilo zao Indjije one godine ,jer smo izbacili vojvodjanski klub iz lige al jbg .. ko im je kriv.

Inace ne kontam zasto se cudite sto prenose groblje .. pa SVAKO kolo su blizanci prenoseni ,a ostali su tu po rasporedu kako je odredjeno zrebom u FSS il gde vec ..
Ta sugava arenasport je vise vecitisport .. em sto je gleda 10% populacije pa onda jos prenose samo 2 kluba.
Zovite me ludim moronom itd itd .. ali ja bih voleo gledati npr Javor-Sloboda ili Rad-OFK na TVu ..
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Akcent »

Gubimo mi, gube cigani...
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Helm »

Uglavnom, bitno je da igra Katai. Ko bi drugi inace promasio dve 100% sanse. :pegla:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by fare »

Ne mogu da verujem gube cigani ali gubimo i mi :frown: a lepo smo mogli da se borimo za 2 mesto :greenbutt:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by shecky »

Aj nemojte da placete unapred ..
Mene ne cudi sto cigani gube cak sta vise ,danas sa kolegom na poslu bas skontavam da ja realno ocekujem pobedu Slobode ..
Em sto su cigani skenjani em im ne igra pola tima .. Sloboda ce se napaliti tako da nema iznenadjenja.

Mene ponajvise cudi sto mi deluje da smo se mi ipak prodali .. od svih utakmica Abu bas sada ne igra ..hm..
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by fare »

shecky wrote:Aj nemojte da placete unapred ..
Mene ne cudi sto cigani gube cak sta vise ,danas sa kolegom na poslu bas skontavam da ja realno ocekujem pobedu Slobode ..
Em sto su cigani skenjani em im ne igra pola tima .. Sloboda ce se napaliti tako da nema iznenadjenja.

Mene ponajvise cudi sto mi deluje da smo se mi ipak prodali .. od svih utakmica Abu bas sada ne igra ..hm..
Sada ce da udje i dace 2 komada :cheers:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Firmson89 »

fare wrote:
shecky wrote:Aj nemojte da placete unapred ..
Mene ne cudi sto cigani gube cak sta vise ,danas sa kolegom na poslu bas skontavam da ja realno ocekujem pobedu Slobode ..
Em sto su cigani skenjani em im ne igra pola tima .. Sloboda ce se napaliti tako da nema iznenadjenja.

Mene ponajvise cudi sto mi deluje da smo se mi ipak prodali .. od svih utakmica Abu bas sada ne igra ..hm..
Sada ce da udje i dace 2 komada :cheers:
И ја се надам, неки инат ми сада прорадио баш, хоћемо 2. место!! :devil: Ваљда ће и нашима да проради сада када виде да црвени губе
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by shecky »

Hah meni nije inat nego jednostavno hocu pobedu,ne zanima me ni Radnicki ni zvezda ,nego Vosa dakle zato hocu pobedu!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by Akcent »

Mozzart : 50
Kako smo saznali, na poluvremenu utakmice pozlilo je treneru Dragoljubu Bekvalcu koji je prevezen u bolnicu.
Abu umesto Smiljanica
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by ciribuciriba »

Izvodjenjem ove postave Vignjevic je dokazao i koliko ne zna i koliko se nista ne pita.Zasto Katai pre Gacinovica?Zasto Vranjes pre Kosovica?Zasto igramo bez klasicnog napadaca?Verovatno je odgovor da ne postignemo gol.Utakmica je prodata!Sramota!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by shecky »

Jbt sta je sa tim Bekijem .. njemu na svakoj tekmi pozli ..
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 29. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina, sreda 17h

Post by kej »

Dobiješ izglednu priliku da se boriš za drugo mesto i izvedeš ekipu bez špic igrača. Svaka čast, majstori.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked