Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by N13 »

ciribuciriba wrote:
Jedino sto su Skuletici, Radoje i Poletanovici iz Rijeke i Libereca za jedno 3-5 klasa bolji od nasih originalnih. Panduri su sad drknuli Bragu u Portugalu, a njihov napadac u 117. minutu trci zajebanije i jace od nase drvusine u 10-om.
Rijeka, Liberec i Panduri su privatizovani klubovi i uprave tih klubova rade u interesu svog kluba i navijaca, za razliku od uprave Vojvodina koja potpisuje stetne ugovore po klub, dovede Kaludjerovica, Barica, Denkovica, pa nacin na koji se ophodi prema navijacima(sezonske karte)...
Vojvodina ce tesko u ovakvim uslovima i u ovakvom sistemu praviti znacajnije rezultate.Zato mi, navijaci Vojvodine moramo oterati mafiju iz kluba!
Da, s tim sto teranje te mafije nista dobro nece doneti klubu. Ode jedna mafija, dodje druga (mozda jos gora od ove)... i sta smo postigli? Nista. A kakvih sve mafija ima u upravi, nasa je jos dobra. Pa pogledajte sta rade sa grobarima i ciganima. Onaj Djuric strpa u dzep sve sto se moze strpati, klub vecito u teskoj situaciji, svake godine sve gori tim imaju, a eno samo u ovom prelaznom roku dobili 10 miliona za Markovic, 5 miliona za Mitrovica, nekoliko miliona na procente od prodaje Jovetica i Ljajica... preko 20 miliona si iskesirali, a u klubu nemaju za plate! Za zvezdu da ne pricam... njima drzava daje, dovode po 20 igraca u roku, takodje su sve gori i gori, a dug sve veci i veci. Dzajic kakve sve ugovore na stetu kluba potpisuje, ne moze se ni zamisliti... i sta su oni postigli teranjem uprave, otisao den tana, otisao lukic, otisao i onaj debil zaboravih mu ime, dosao Dzajic... nikakve koristi od teranja uprave. I uvek ce biti mafija u upravi dokle god su te uprave izabrane na skupstinama klubova, idu na mandate i slicno. Jedini lek je privatizacija. I dok se ne privatizuje klub, dzaba teramo uprave, kad od toga nema bas nikakve koristi.
(sad dok pisem ovo, razmisljam sta bi bilo jbt da smo mi iskesirali 20 miliona u prelaznom roku.... gde bi nam kraj bio).
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Liman 1 »

Uvek sam mislio da smo ukleti, sada je sigurno. Vratili su me u surovu realnost ovom utakmicom. Jeste da nam uzasno fali Abubakar ali on je igrao u finalu protiv jagodine i u jos nekoliko "istorijskih" utakmica pa smo uvek bivali ispaljeni od strane igraca. Poceo sam da sumnjam da nije problem u njima, mozda je problem u nama. Oni dolaze i odlaze mi smo tu da placemo i kukamo nad propustenim prilikama. Prilicno sam siguran da nas nece pogledati sreca na izvlacenju kuglica posle svega sto sam uz ovaj klub doziveo. Kako jednom rece nas stari vodja svaki put nas napale i onda nista, mi smo i dalje tu, gomila bolesnih glava zarazena crveno belom bojom. Tesko sa ovim timom biti uopste u trci za titulu ako ne dovedemo nekog napadaca.

Nikad nece shvatiti to!
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Rivelinjo »

Da se ne lažemo: bolji tim je otišao dalje, zasluženo. Bilo bi sramota da smo prošli sa ovakvom ekipom i igrom - kroz uši bi nam se dodavala svaka ozbiljnija ekipa. Sa Abuom je druga priča, druga Vojvodina - ova od sinoć NE bi prošla ni Bursu, nema šanse.

Delač je krivac kod prvog gola - sad se vidi zašto je kod nas na pozajmici: odličan golman, ali još neiskusan.


Ja sam u principu zadovoljan (možda sam oguglao vremenom): nismo se obrukali. Do poslednje sekunde smo bili u igri, imali šanse da prođemo dalje. Svaka čast momcima!

Ono što mi je žao je što vidim da se ruši atmosfera u ekipi, da forma opada - a za to krivim jebenu upravu. Onakva izjava po odlasku Abubakara je za batine, majku im bezobraznu. Čak i da je sve istina što su slagali, ne može tako u javnost da se iznosi prljav veš - ruši se atmosfera u ekipi!

Mislim da ove godine nećemo pobeđivati blizance. :roll:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Владика »

uporan wrote:Mogao bi gospodin podbara da proveri da li je stadion Karađorđe sagrađen na starom ilirskom, keltskom ili nekom sličnom groblju. Definitivno smo uklet klub. Trebali bismo da uvedemo praksu žrtvovanja neke životinje na centru (kao oni Kazahstani) kako bismo se umilostili bogovima...
Проверено није! Фали нам систем, треба да даш гол а играш са једним нападачем.... Опет, какве смо голове добили. Овог пута, срећа није била са нама али нисмо је ни заслужили.

Ево лепих фотки из центра:
http://novinenovosadske.rs/navijaci-na-trgu-slobode/

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0mRVLRbcHU[/video]
Beli je genije
Posts: 13
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:16 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Beli je genije »

Da,privatizacija je rizicna rabota,ali i jedino moguce resenje. Nju ne ocekujem pre ulaska u EU.

U medjuvremenu,mi cemo nastaviti da igramo na stadionu cija novija rekonstrukcija sve vide poprima epitet frankenstajnovske.Kupovacemo dresove voljenog klupa na buvljacima,sezonske usred radnog vremena van grada. U klub ce nastaviti da dolaze svi propali talenti pod nebeskom kaspom,a mi cemo nastaviti da zivimo u nekim zabludama kako imamo talentovanu decu medju nasim omladincima.Novinarima cemo cepati akreditacije ispred ulaza na stadion,a bome malo cemo i batinati navijace koji svoje nezadovoljstvo izraze verbalnim putem.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmin mali »

U 10:00 h po nasem vremenu izvlacenje za tzv. "srecnog gubitnika" bice stream na uefinom sajtu,ajd sa srecmo!!!
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by lazarr »

Apoel Kipar
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by churguzijanac »

Apoel :(
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmin mali »

churguzijanac wrote:Apoel :(
Vidim i ja sad na sajtu pise izvucen Apoel,a izvlacenje jos nije bilo ???
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by madda fakka »

8 utakmica skor 5-2-1 datih 19 golova, pa je.. ih zreb... Uglavnom napisao sam sinoc i dodacu da su malo zamenili period napadanja tj prvih 15min a ne poslednjih 15 bila bi druga prica... Kao da su gledali video kasete reprezentacije Jugoslavije '98 sredina nije postojala prvo poluvreme samo su balone slali napred. Gde je Stojan? Lik mozda 3 lopte dobio za prvih sat vremena, zatvorili su desnu stranu i automatski ne znaju kako napad da organizuju. Golove smo primili kao da smo neki pocetnici a ne najbolji tim kvalifikacija... Bilo lepo dok je trajalo sta drugo reci.

P.S. Na zvanicnom sajtu UEFA je pisalo da je izvlacenje u 9 a ne u 10.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Chana »

Baš me interesuje u kojoj grupi će da završe Šerifi...

Biće interesantno videti šta smo propustili :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Salvador »

Razumem tugu i razočarenje mnogih, jer smo zaista bili blizu nečemu što do pre mesec i po nismo ni sanjali,
ali treba biti realan i priznati da smo ipak učinili veliki iskorak ove godine - videli smo da možemo da igramo ozbiljniju ulogu u evrotakmičenjima,
skupili smo bodove i tako ojačali poziciju za narednu sezonu, stekli iskustva i naučili par lekcija o tome šta nam treba da bismo postali ozbiljniji klub, i na kraju, podigli smo grad na noge.

Sa druge strane, sada su sve oči uprte u upravu, nadam se da će stvari ići u željenom pravcu i da neće uslediti neke nepotrebne rasprodaje i pad sistema.

Iskreno se nadam da nastavljamo kako treba i napadamo titulu!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmin mali »

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html

Evo sad i konacno,karj puta nase Vose,sada ce se pokazati ko su oni pravi mazohisti tj pravi navijaci/simpatizeri Vojvodine,idemo dalje i ovo je uspeh,da ne valja svasta,to smo znali i pre ove utakmice,i Abu i sve. A sad vreme ce pokazati kako i sta ce dalje biti,a ima i ona stara : "Ko navija za Vojvodinu,ni pakao mu nece tesko pasti" na to se sve svodi i kraj.Da je moglo bolje moglo je,al nam nije prvi put,poleteli visoko - pad boli i to je to.
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by lazarr »

Chana wrote:Baš me interesuje u kojoj grupi će da završe Šerifi...

Biće interesantno videti šta smo propustili :!:
Ne može se gledati na taj način.
Šerif će biti u 3-ćem šeširu a mi bismo bili u 4-tom da smo prošli.
Tako da ne možemo gledati tom logikom da bi grupa koju izvuče Šerif bila i naša grupa, već nešto sasvim drugo.
Možda eventualno 2 ekipe iz te buduće grupe (1 i 2 šešir) možemo smatrati da bi nam bili eventualni protivnici, ali 3 i 4 šešir definitivno ne bi bili isti.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by One and only »

Koliko su bile iskrene cestitke debilnih indoktriniranih mozgica posle pobede nad Bursom mozete zakljuciti po komentarima na raznim portalima. Vise nismo ponosni srpski klub, vec nas uglavnom caste sa "madjar-ustasa" i raznim drugim imenima.
United of Vojvodina
Locked