Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Stexman »

Ja bih zamolio sve pesimiste da nas optimiste postede bar jedan dan i da nas ostave da uzivamo u vecerasnjoj utakmici. Bursa nije bolja od nas samo smoplasljivo usli u mec. Bar imamo cemu da se nadamo u revansu!

PS: Boli me glas :D
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by DUB »

Dobijamo ih tamo!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by shecky »

Nismo mi usli boljazljivo nego se videlo od starta da nam je to taktika .. kao cenimo ih usrali smo se ..oni krenu agresivnije a mi prc kontra ...
Medjutim to se nije desilo jer ovi nisu hteli da jurcaju jer znaju da smo fizicki spremniji ,i tu je po meni Nikolic zakazao ..upravo smo suprotno od ovog morali da igramo ..

Ali ovo sam vec sve reko .. naravno moram i ja da pohvalim atmosferu ,ovo se davno nije desilo da bukvalno ceo stadion navija.

A od igraca,ne zbog gola,nego zbog neverovatnog zalaganja moram da pohvalim Vuleta.
Svi mi vicemo Abu Abu ,ali ono sto Vule radi je zaista vanserijsko.
Enver i Abu trce ko ludi ali uglavnom kad imaju loptu i to od pola terena do protivnickog golmana ali Vule sparta ,svaku tekmu i celu tekmu od gola do gola i deluje da bi mogao jos jednu tako!!
Zaista neverovatno ,ja od kad pratim fudbal ovakvog igraca jos nisam video.
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Panucci »

shecky wrote:Ovako bice jako tesko ,mada zelim da postavim pitanje.. jel sa ja jedini moron koji jos uvek misli da mozemo proci dalje??

I ako jesi moron, nisi jedini :cheers:
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by ultra komsa »

jel neko primetio prepotentne face bursasporovih igraca pre utakmice??? :evil:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by laki »

Aj sada da malo kenjamo po treneru! Daj, jbt, da li je jebeno moguce?!

Fenomenalna utakmica, fenomenalna atmosfera. Naravno da smo mogli nesto bolje da uradimo, a moglo je i nesto da bude mnogo losije. Imam utisak da smo ukleti i da nas nikad Bog ne pogleda u ovako teskim utakmicama sa ovako ozbiljnim i budzetski mnogo jacim protivnicima.
Ja sam ipak optimista, nadam se da cemo napraviti cudo, da cemo izvaditi muda u sred Turske i pokazati da mozemo da pobedimo mocnog protivnika na njegovom stadionu! Verujem da ne mozes uklet biti zauvek a ako budemo odigrali hrabro nadam se da cemo vec jednom to prokletstvo da skinemo sa ledja!

Kako je veceras bilo dobro biti slaninar! Kakva utakmica! Hvala vam momci i treneru sto ste nam ovo priredili!
Image
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Telep »

Sa ovakvom igrom u Bursi, ja sam ubedjen u prolaz!! Toliko..
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Teksas
Posts: 28
Joined: Fri Jul 19, 2013 5:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Teksas »

Па хвала момци!
Нема нереди и слично.
Разумно тим Војводине, у Бурси вероватно победити.
Лепа гесуппорт компаније.
Ја очигледно не знам шта се све виче о Турцима и Бурсаспор.
Добро вече
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by shecky »

Laki jeste jebeno moguce ,naprosto taktika nije bila logicna.
Igrac protiv ekipe koja ima 2 nedelje priprema u nogama dok tvoja ima 6 .. zar nije logicno da ih stisnes od starta ,naprosto da se useru u varijanti .. joj ako ovi ovako budu igrali celu tekmi necemo izdrzati 50min .. ,a mi poceli lagano kao da je ovo revnas a da smo prvi dobili 3-0 u gostima ..
Drugo poluvreme je bilo recept za prvo ,kad smo ih stisli nisu mogli da pariraju ,da smo tako igrali od starta oni bi jos pre popustili ,a onda bi mi imali mnogo vise vremena da im natovarimo bar jos 2 komada ..
To je realnost i prosto ne mogu da verujem da sam ja jedini koji vidi ovo..

Cak sta vise evo sad unapred kazem .. ako revans pocnemo sa istom taktikom da ovaj mec .. gubimo lagano sa 3-0..3-1..
Ako pocnemo po mojoj varijanti ,iako ne igram kladionicu ,da mi Nikolic kaze kojim slucajem da cemo igrati po mom receptu ,ja bih stavio 100e na nas.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by gospodinFKV »

JOJ KAKO JE LEPO BITI LUD ZA TOBOM :cheers:
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by milancl »

Bursa je ekipa pravljena za Ligu šampiona. Realno kvalitetnija ekipa od nas, i naravno mnooogo skuplja, ali Vojvodina je večeras više pokazala.

Nekako ostaje žal, što nam se posle Rapida događa ova Bursa. Lako je uvek pljuvati po sudijama. Nisam video da li je bio penal ili ne, ali ovaj Škot, tj skot, nas je urnisao od početka. A njihove zvezdice se ponašaju kao da su Barselona. Onoliko glumatanje i pritisak na sudiju i unošenje istom u facu nisam odavno video.

Šteta za gol na kraju, sa 2:1 imali bi solidne šanse... Ovako, možda odigrati oprezno, pa zadnjih pola sata se otvoriti ako bude nerešeno. Uostalom, Nikolić to najbolje zna. Osećam se posle ovog večeras u isto vreme jako srećno, emotivno ispražnjeno i pos*ano zbog krajnjeg ishoda. O pojedincima u nekom drugom postu. Atmosfera nezaboravna.

Što se tiče našeg prvenstva, imamo ubedljivo najjaču ekipu, i počinjem da verujem da i pored zakulisnih radnji, raznih kuhinja i odlazaka naših najboljih igrača ove godine uzimamo titulu i to ubedljivo. Kad ćemo ako nećemo sad...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Oasis »

Po ko zna koji put kad mislim da je goreo stadion, dodjem kuci i nista mi nije jasno.. Na tv-u mi sve to mlako deluje, a siguran sam da nije tako bilo. Jos u vise navrata se cuju njihovi navijaci., sad da li je to do pozicije mikrofona, rtv-a, ili cega vec jebem li ga.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by laki »

shecky, gari, jel si ti gledao tekmu?! Mi prvih 6 minuta, gledao sam na semafor, nismo mogli loptu da im uzmemo!! Dal se ne razumes u fudbal ili sta, nemoj da se ljutis, ali oni su za klasu bolji, minimum!! Mi imamo kvalitete ali, matori, smao pristrasni navijac nece priznati da su za klasu bolji.

Verujem da imamo 15% sanse da prodjemo i verujem da cemo ih tamo pobediti jer sam optimista i necu da gledam svoj klub sa pesimistickim stavom, ali zaista ce mnogo toga morati da nam se poklopi kako bismo ih pobedili u Turskoj!

Ali nije mogao da prdne po desnoj strani, onaj iz Milana ga je spakovao kao otac. Delovao je polusmesno, majke mi. Tek je imao par dobrih poteza u drugom poluvremenu. Ako nam Vule ode, desna strana ce nam biti slabija za bar 70%.

Skuletinjo je neprimetan protiv ozbiljnijih stopera.

Veruj mi, imali smo mi sjajnu taktiku ali pomiri se sa tim da imas i protivnika na terenu ne mozes da igras kako ti zelis vec i kako ti on dozvoli! Ej, 6 minuta i vise mi nismo dosli do lopte!!
Image
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by TM88 »

Samo cu vam reci jednu stvar. Jedino se moj glas u Polihronu cuo dok je Vosa igrala, dok su se dzaba dernjali BG manekeni dok su blizanci igrali. Pola utakmice sam psovao wireless u apartmanu, posto kako opadne protok ne mogu livestream da gledam, pa momentalno prebacujem na striming Radija Novi Sad koji je isto prenosio. Uspeo sam nekako da slozim prenos. Jedem se zato sto nisam bio na stadionu, jedem se zbog Bursinog gola u poslednjem minutu, ali vam i dalje ne mogu opisati te "pozitivne" muke kroz koje sam prosao samo da gledam (i/ili) slusam Vosu!
Mogu vam reci da je mnogo ljudi ocekivalo poraz u startu i da ne lazem, ja sam bio skeptik da mozemo nesto vise od remija da izvucemo. Srce i volja nasih igraca su oborili moj skepticizam i neopisivo mi je drago zbog toga!

Kao sto jedan moj drug govori dve godine: "Ne trebaju Vosi igraci, vec Vosi treba normalan trener!". Bio je apsolutno u pravu!
Imamo taktiku, imamo igrace, a ti igraci imaju srce!
Sta god da se desi za nedelju dana, a nadam se da cemo da ih tucemo tamo, Vosa je bila stub odbrane naseg fudbala u ovoj godini i kako god da se zavrsi tamo jedina se nije brukala!

Najvise se jedem zato sto ja 8mog krecem i stizem tek 9og. Propusticu utakmicu koju necu moci da prebolim ako ne odgledam! Moracu drugare da zaduzim da salju poruke i zivkaju da znam sta se desava dok sam na putu!

Cujem da je ceo stadion navijao i ako se ovako nastavi, gledacemo mi dobrano popunjen stadion cele sezone!

Samo napred Vojvodina, do pobede za nedelju dana! I mi iz Grcke smo uz tebe!
Last edited by TM88 on Fri Aug 02, 2013 12:44 am, edited 1 time in total.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by DUB »

Zvanicna statistika meca,
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html

Dobro smo mi stajali na pocetku, cekali dedake da im krene pena na usta i da ih onda napadnemo, ali nas je penal (za mene smesan ali ako je to evropski kriterijum sudjenja onda ok) poremetio.
Da li je neko racunao koliko su vremena Turci "ukrali" pri izvodjenju auta i golmanskih ispucavanja? A ni jedan karton? Ma ni jedna opomena da to ne rade!?
Egal utakmica po svemu, nama Skot svira 18 a njima 8 faula?
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Locked