Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Red Marquis »

Bolji jesu, ali mislim da sa normalnijim suđenjem (koje doduše nikad nemamo) i neigranjem samo na kontre se može odigrati egal utakmica i u Bursi.
Iza mene je sedeo Dimitrije Banjac aka Glavni arhivator Čvarkov Đorđe, i to mi je nekako dalo dodatnu veru, čak i na 0-1 sam bio uveren u preokret. Ali da kažem u stilu magistra Bekvalca...prerano smo poveli :mrgreen: . Tih poslednjih par minuta po našoj staroj navici, umesto stiskanja ka trećem golu...ono što nam glave dođe uvek.

Škuletić i Poletanovića out, Kaluđer i Tumba in. Ta postava treba da stisne Turke od starta i ima da im vratimo za sve.
Leković vrlo dobar i pravo pojačanje. Drago mi je što je Tumba ponovo s nama, jer mislim da je Poletanoviću vreme da pređe na klupu.
Io odio Belgrado
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by PanonskiFantom »

Ja se slažem da su bolji za klasu od nas. Tu nema dileme. Na početku tekme nismo mogli da dođemo do lopte. Dali smo im previše prostora da igraju. Uvek su imali bar 2,3 slobodna igrača oko lopte.

Realno ovo je loš rezultat po nas, ali nisam razočaran. Igrali smo srcem, zalaganje na solidnom nivou što je najbitnije imamo najbolji tim u Srbiji.

Mislim da će naš prolazak dalje biti ravan senzaciji, ali što da ne... ipak ''I BOG JE SLANINAR'' :mrgreen:
Vise nista nije isto!
TM88
Posts: 13
Joined: Fri May 03, 2013 1:39 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by TM88 »

Red Marquis wrote: Iza mene je sedeo Dimitrije Banjac aka Glavni arhivator Čvarkov Đorđe
Ovaj put se cika Zika nece zeznuti pri slavlju pobednika. :D :D :D
Last edited by TM88 on Fri Aug 02, 2013 2:00 am, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2790
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by fare »

Po komentarima gledam 8 000 ljudi maksimum na stadionu a ovi iz kluba kazu prodate sve karte, Ja koliko sam video bilo je jos dosta mesta na Istoku, Zapad pun svaka cast a Sever ? neznam sta se to desava sa Severom kada ne mozemo napuniti Sever na ovakvoj utakmici kada cemo ? Uglavnom navijanje fenomenalno samo mala poseta na SEVERU mi kopka oci da li je mnogo njih presli na Zapad i na Istok ? neznam .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by nboya »

Golovi (izvestaj turskog CNN-a)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=jmhyCRwkPcY[/video]
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by madda fakka »

Moje vidjenje da su oni odigrali koliko im je trebalo jer samo pogledajte koliko su se ubrzali kada su vijali gol zaostatka ali sa druge strane (gledao sam sada snimak na RTS) njihovi dresovi su bili natopljeni bas bas. Iskreno napraviti preokret, bilo kome je velika stvar. Ne bih se slozio sa prethodnim postom da je Enver bio spakovan, naprotiv, Taiwo im je danas bio najslabija tacka u timu. Pogledajte oba gola odakle je dosao "sut" Vuleta i centar sut Kaludjerovica ;) ELEM momci su pokazali opet da zele pobedu i dobar rezultat i nisu se predali niti jedan sekund :!: Ostaje zal sto smo njih izvukli u zrebu pogledajte ostale rezultate sve ce vam bti jasno... Turska za nedelju dana ocekujem odlicnu utakmicu i kao sto sam na zapadu pevao veceras "IDEMO DALJE!!"

Momci hvala vam svima borili ste se lavovski :!: :!:

EDIT: Neki od zanimljivih rezultata

Petrolul Ploiesti 1 - 1 Vitesse
Zalgiris Vilnius 1 - 0 Lech Poznan
Rijeka 2 - 1 Zilina
Kukesi 2 - 0 Met. Donetsk
Asteras Tripolis 1 - 1 Rapid Wien :evil: neka crknu
Slask Wroclaw 1 - 0 Club Brugge
Hajduk Split 0 - 1 Dila Gori
I Bog je Slaninar...
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Plavim Dunavom »

Utakmica je odlično bila započeta, imali smo šanse, Turci su bili napadnuti, malo su se i pogubili, ali onda polako staju na lopti i počinju da sve češće budu blizu naših 16 metara i šteta što je Đurić tako lako ispao i što smo tako brzo primili gol po njihovom uspostavljanju ravnoteže.Nakon toga bila je šansa za brzo izjednačenje, kada to nije iskorišćeno poprilično smo pali, pogotovo u drugom poluvremenu i Turci su tada bili bliži drugom golu nego mi izjednačenju jer je onaj njihov u izglednoj prilici promašio celu loptu.Vule nas je potom izvukao i taj gol je pokrenuo celu ekipu i tu smo igrali najbolji fudbal.Delač je spasao čist gol, a Abu nas obradovao, međutim posle opet čuvanje rezultata i logična kazna posle par uzastopnih kornera Turaka.
Objektivno, nerešen rezultat je i najrealniji, samo Turcima ovo više odgovara.

Što se tiče revanša, treba biti realan, naši igrači još nemaju tu rutinu igranja pred punim i modernim stadionom bez atletske staze na evropskim gostovanjima.Biće jako teško.Do sada baš nismo nešto ni putovali na istok sem u Azerbejdžan, a i tamo smo se mučili i klubovi iz tih zemalja baš ne leže našem stilu igre.Takođe, Turci pred svojim navijačima i na gostovanjima su nebo i zemlja.Nije ni čudo što im od gostovanja najviše leže Nemačka i Belgija kada se i tamo okupi dosta njihovih gastarbajtera.Mora se računati sa tim da će u revanšu biti veliki pritisak na naše igrače, da će biti kikseva i da se ne može ići na to da dugo bude 0:0 i da na kraju učačkamo neki gol.Mora se igrati izrazito ofanzivno, na veliki broj golova, pa ako se eventualno desi i 3:3, nama odgovara.Objektivno, to će biti jako teško, šanse nisu na našoj strani, ali treba se boriti do kraja i pokušati, šta drugo uostalom i ostaje?Igra postoji, taktička zrelost i potkovanost još mogu i moraju da se doteraju.I da, naši igrači moraju da vode računa o ponašanju, ne sme se desiti da neki pojedinac nekim nepromišljenim gestom ostavi celu ekipu na cedilu.Dakle, sa što manje kartona i neopreznih startova u 16 metara ispred našeg gola, a o raspravama sa sudijom i protivničkim igračima i da ne pričam, svakako se time ništa ionako dobiti ne može.
I da se bar za sada još manemo priča o našem predstojećem prvenstvu, prognozama i nekim drugim klubovima, imamo o čemu da razmišljamo i čime da se bavimo.

Atmosfera na stadionu odlična uzevši mnogo toga u obzir, ipak razočarenje je brojnost na severu, tamo je bilo baš dosta lufta, mada završiće se i taj jug jednom pa će možda u nekoj budućnosti na ovakvim utakmicama tamo da se preliva masa kada već ne može na sever.Ali da ne širim ovu temu, osnovi ovoga se postavljaju na ipak nekim manjim utakmicama i određenim delovanjem.
Last edited by Plavim Dunavom on Fri Aug 02, 2013 2:09 am, edited 1 time in total.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by ultra komsa »

druze fare gde je bilo mesta na istoku?ako nisi obratio paznju koliko je ljudi stojalo na ogradi i gore do kraja tribine...a za sever valjda poznajes situaciju kao i svi mi ne treba nista vise da se objasnjava,sve mizernija i mizernija poseta odslikava trenutno stanje.a znamo sta je problem.po meni vise od 8000 je bilo...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Toto Riina »

Čestitke igračima, a posebno gospodinu Marku Nikoliću :!:

Za ove nerealne koji izgleda ne znaju protiv koga smo večeras igrali Bursa ima 4 puta skuplji tim, dva igrača burse imaju godišnju platu kao kompletan klub Vojvodina, 3 igrača Burse su skuplja od čitavog tima FK Vojvodine. Igrali smo protiv tima koji je pravljen za ligu šampiona i koji ima nekoliko vrhunskih i iskusnih stranaca!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by zukenp »

Bez obzira sto mislim da ce Bursa minimalno pobediti i proci,takodje sam siguran da je Vojvodina najbolja ekipa u zemlji.E sad jel to dovoljno za titulu?Ne verujem.Ipak ima i dalje dosta ekipa koje se sklanjaju vecitim a protiv vojvodine igraju max.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by tulip »

Čitam izjavu njihovog trenera koji kaže da su sad u prednosti za prolazak dalje zbog njihovog izjednačujućeg gola u poslednjem minutu. To je istina, jer matematički gledano, čim u sledeći četvrtak sudija zasvira početak utakmice, oni imaju prolaz dogod stoji rezultat 0-0.
Međutim, mi smo prvo poluvreme današnje utakmice izgubili sa 0-1, ali smo na poluvremenu spoznali protivnika i svoje greške, pa smo ih u drugom pobedili sa 2-1.
Očekujem da će mo u Bursi nastaviti pobednički niz, od početka zaigrati kako treba i pobedom napraviti 'zulum' njihovim igračima, treneru i navijačima.
IDEMO DALJE.
DAJ GOL!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by budababa »

Ono je penal? Kuš ološu! Rekoh već, kad neko od tih pilićara iz zonske sudijske lige stisne muda da svira ovakav penal protiv Švaba ili Francuza na njihovom terenu, skinuću kapu i dati je dotičnom gospodinu da obriše svoj anus istom. Dotle, mršššš...

http://www.sportnetwork.rs/play/57944/n ... aradjordju

http://www.tvgolo.com/match-showfull-1375384369---89
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by :) »

Zar mi ne igramo bolje u gostima 8) I da povedu tamo nama je to u neku ruku aktivan rezultat, aktivan za vijanje dva gola, ne verujem da nasi mogu da se odseku celu utakmicu da ne znaju sta rade, samo pametno i polurastereceno, ocekujem slicnu utakmicu ko sa Austrijom u gostima. Sreca na kraju ipak isprati hrabre, mora jednom :!:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by prijatelj fudbala »

Pre svega: Svaka čast igračima i treneru! Učinili ste ponosnim svakoga ko navija za Vojvodinu!

Igrali smo sa, realno, jačim od sebe. I nismo izgubili! Štaviše, malo je falilo da pobedimo! Malo je falilo da se desi čudo sinoć, ali neka, daće Bog pa će se čudo desiti sledećeg četvrtka.

Kako god bilo, igrači moraju da shvate jednu stvar i da im to bude u glavi čitave sezone: Najbolji smo u Srbiji i titula će biti naša!

Glavu gore svi, na horizontu se pojavljuje nešto veliko...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Grof Žekula »

Šta čovek da piše posle ovakve utakmice...Samo Stari Klub može da te ponese do nebesa i baci na tlo u roku od 10 minuta!!!

Elem, obećao sam sinoć, pa da kažem:
Marko Poletanović će biti igrač, kada se meni povuku hemoroidi, a znamo svi, da će uprkos velikim dostignućima savremene medicine, to biti NIKAD!!!
NIJEDAN, i još jednom NIJEDAN, zadatak, ofanzivni ili defanzivni, nije obavio...Enormno nazaduje i ubedljivo je najlošiji igrač u postavi - vreme je za klupu, ukoliko ne mora da igra zbog drugih stvari!!! Skoro 10 godina stariji igrač (Tumbasević) je za 20 minuta pokazao više, nego Poletanović na tri vezane utakmice!!!

Tu je i srž remija - mi vezni red, u velikom delu meča, nismo imali...Uz to, halfovi nam behu naivni u određenim momentima. Kako god, imali smo veliki nalet u drugom poluvremenu i po prikazanom pobeda od 2:1 bi bila realna. Kaluđerović je uneo svežinu u napad, a Janko u vezni red...Debi Lekovića bio je i više nego dobar!!! Delač je krivac za drugi gol (mada još manje razumem potez Đurića kod prvog gola), ali mi je drago što je dobio ovacije, a ne zvižduke na kraju meča, kao njegov prethodnik pre samo nekoliko nedelja. Od njega će, itekako, biti GOLMAN!!!

Brine me da ćemo se extremno istrošiti u toku sledeće nedelje (a da će to biti uzalud), i da će nas to "koštati" bodova na startu sezone...Moramo proceniti šta možemo (i šta nam je prioritet) u ovom trenutku!

Ako prisustvo Babovića na meču znači nešto više od toga da je bio samo željan gledanja Voše u LE, da mu (i onima u čijim je planovima, ako je u opšte) odmah kažem - DALJE OD FKV!!!
Locked