Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by nboya »

Ne mislim da je Abu razlog sto smo izgubili. Bili smo efikasni i bez njega (na primer, protiv Honveda u gostima).

Problem je bio negde drugde. Dok smo igrali bez obaveza, pobedjivali smo. Sad, kad je trebalo ici na rezultat, noge su se zavezale.



Ja nisam nezadovoljan, naprotiv. Za ovogodisnje izdanje u kvalifikacijama - KAPA DOLE SVIMA!!! Pet pobeda u osam utakmica protiv ekipa koje su u proseku bolje od nas! Svaka cast!!! Kada nam klub bude na nivou klubova iz cetvrtog sesira EL, onda mozemo zahtevati od igraca i plasman u grupnu fazu. Do tada, ja sam srecan i sa ovim... Ma sta srecan, presrecan :D
UPRAVA NAPOLJE!!!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Brick Liman »

Naglasio sam već nekoliko puta, ako si navijač Vojvodine treba da se lišiš svake nade i očekivanja. Tako je lakše.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PNodyijdG_E[/video]

Since 1914!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Chana »

One and only wrote:Koliko su bile iskrene cestitke debilnih indoktriniranih mozgica posle pobede nad Bursom mozete zakljuciti po komentarima na raznim portalima. Vise nismo ponosni srpski klub, vec nas uglavnom caste sa "madjar-ustasa" i raznim drugim imenima.
Koliko sam bio indiferentan onda, još više sam sada...

Mislio sam sinoć da će jutros biti bolje, međutim malo sam se zeznuo - gore je :!:
Tek sada boli, kada se ohladilo...

Za komentare da je ovo značajan iskorak u odnosu na ranije - koliko sam i sam svestan, upravo je to generator pomenutog bola...

Ostaju nam Srpski pašnjaci i "Kup je naš", to je naša stvarnost...


P. S.
Moja greška je da bi grupa gde završi Šerif, bila naša grupa...
Šeširi, zaboravih :oops:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by nboya »

Chana wrote: Ostaju nam Srpski pašnjaci i "Kup je naš", to je naša stvarnost...
Treba da ti bude drago sto smo na trenutak iskocili iz te nase stvarnosti ;).

Nadam se da nece poceti raspad i da cemo i sledece sezone moci da odigramo kvalifikacije ovako. Sad imamo ovo iskustvo, sledeci put bi trebalo da bude bolje. Ponavljam - ja sam zadovoljan! :)
UPRAVA NAPOLJE!!!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by lazarr »

nboya wrote:
Chana wrote: Ostaju nam Srpski pašnjaci i "Kup je naš", to je naša stvarnost...
Treba da ti bude drago sto smo na trenutak iskocili iz te nase stvarnosti ;).

Nadam se da nece poceti raspad i da cemo i sledece sezone moci da odigramo kvalifikacije ovako. Sad imamo ovo iskustvo, sledeci put bi trebalo da bude bolje. Ponavljam - ja sam zadovoljan! :)
Problem je samo što ovi igrači koji su sada stekli ovo iskustvo neće igrati kod nas....
Sledeće godine će igrati novi i opet neiskusni igrači, pa ćemo opet sve svaliti na neiskustvo.
U ozbiljnim evropskim klubovima se početnih 11 promeni u 1 ili max 2 igrača a okosnica ekipe ostaje i samo se nadograđuje.
Kod nas se uvek pojavi novih 5,6,7 igrača i to je jako teško uigrati.
Mi sada trpimo sazrevanje Poletanovića, Radoje, Nastića, Kosovića. Taman kad budu došli u stanje da mogu da igraju u kontinuitetu dobro, oni će otići, a na njihovo mesto neiskusni naslednici.I tako u krug.....
To je suština problema.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Telep »

Kad se sve sabere zadovoljan sam ovogodisnjim evropskim izdanjem...realno niko od nas nije ocekivao da doguramo do 4.kola, a pogotovo ne onakvu pobedu nad Bursom.
Ono sto je za mene strasno sto mi iz godine u godinu potvrdjujemo status ukletog kluba koji kad god je nadomak nekog veceg uspeha, poklekne, uz sramotno losu igru. Jeste Abu bio motor ove ekipe bez kojeg smo duplo slabiji,ali to nije izgovor da se odigra tako mlako, bezmudno. Sinoc kad sam video igrace odmah sam osetio da se nece dobro zavrsiti,jednostavno im se u ocima videlo, cak ni Trajce koji mi uvek uliva neku sigurnost nije izgledao samouvereno.

Navikli smo na ovo ali ne mogu reci da se nisam ponadao kao i 100 puta do sada. Sledi nam povratak u realnost i novih godinu dana mazohizma za nas odabrane.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by torrente »

pozdrav,citam nedeljama i ne pišem ništa,prolazimo Honved,Bursu ...reko,radi malera necu jos da se oglasim dok se nedesi cudo i prodjemo ...
ali evo kao i uvek tog cuda nema,ali sve ukupno nisam nezadovoljan,niko se nije ni nadao da mozemo do ovde doci,ali kad smo vec stigli na prag LE,zasto da ne...
Ali citajuci postove drugih zadnjih par dana i nedelja,nemogu se oteti utisku da su **** i da toliko prizeljkuju neuspeh,da non stop vide neki crnjak i neku zaveru protiv neznam ni ja cega...Mozda nas zbog svih tih neujedinjenih pozitivnih misli i tera maler,ali avaj...
Prespavana noc nekako i ostaje ponovo stari dobri ukus stative u grudima i lagani neuspeh moje Vojvodine koja je po ko zna koji put bila tako blizu a tako daleko!!!(ne zelim da raspravljam o igracima ponaosob ,o upravi, o crvenima o crnima,o zaveri neznam i ja kojoj).,
ipak ...Volem te moja Vojvodino,
bez tebe i tvojih turbolencija moj zivot bi bio jednoličan,jer sto ti mozes da mi napravis u mozgu u zivotu u glavi u porodici,niko nemože!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Rodner
Posts: 2
Joined: Fri Aug 30, 2013 10:43 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Rodner »

Само желим да се извиним за мој српски језик. Сви трансфери Google Translate.

Поздрав из Тираспољу. Разумем да свако има своје мишљење о томе шта се догодило јуче. Неко се куне да неко мирно анализира. Лично, ја само желим да вам честитам да ваш тим је у стању да иде тако далеко. Шериф није у најбољој форми, а тим доста нових играча. Плус недостатак Каду, Луваннор и Станојевић. Наравно, био сам фан Шериф веома срећан због свог клуба. Али, моји пријатељи, ја сам заиста дуго били свесни Војводине у Србији и мени, овај тим је, као и већина, ипак, и један од најбољих играча тренутно играју у Шериф Партизана. Ја стварно желим да дођем у Нови Сад, радост победе. Желим вам освојити првенство у наредној години да представљају земљу у Лиги шампиона.Цела сезона ће пратити утакмице Војводине и навијају за тебе.
Фудбал стеранес све границе. Мислим да смо пријатељи, а не непријатељи. Па срећно вам и нека чувени Војводину!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmin mali »

Rodner wrote:Само желим да се извиним за мој српски језик. Сви трансфери Google Translate.

Поздрав из Тираспољу. Разумем да свако има своје мишљење о томе шта се догодило јуче. Неко се куне да неко мирно анализира. Лично, ја само желим да вам честитам да ваш тим је у стању да иде тако далеко. Шериф није у најбољој форми, а тим доста нових играча. Плус недостатак Каду, Луваннор и Станојевић. Наравно, био сам фан Шериф веома срећан због свог клуба. Али, моји пријатељи, ја сам заиста дуго били свесни Војводине у Србији и мени, овај тим је, као и већина, ипак, и један од најбољих играча тренутно играју у Шериф Партизана. Ја стварно желим да дођем у Нови Сад, радост победе. Желим вам освојити првенство у наредној години да представљају земљу у Лиги шампиона.Цела сезона ће пратити утакмице Војводине и навијају за тебе.
Фудбал стеранес све границе. Мислим да смо пријатељи, а не непријатељи. Па срећно вам и нека чувени Војводину!
Спасибо за Ваши добрые слова, но нет никаких шансов для нас, чтобы выиграть чемпионат, потому что есть много мафии в нашем футболе, но спасибо за наилучшие пожелания, желаю вам удачи в Лиге Европы. :cheers:

Prevod : Hvala na lepim recima,ali nazalost ne postoji sansa da osvojimo nasu ligu,jer u nasem fudbalu ima previse mafije,ali hvala na lepim zeljama,i zelim vam srecu u Ligi evrope.
User avatar
Bianco Rosso
Posts: 23
Joined: Fri Aug 30, 2013 11:21 am
Location: Западно од пруге

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Bianco Rosso »

Поздрав свима! :)

Нов сам члан форума, мада пратим дискусије већ неко време. Најпре бих рекао реч-две о самом форуму, тј. моје мишљење о истом. 2 су ми главна утиска, 1 позитиван и 1 негативан. Приметио сам да постоји изузетно квалитетна расправа о свим темама биле оне везане за историју клуба или за актуелности. То ми само говори да су људи који пишу овде врло квалитетни, интелигентни, информисани и да су болесно загрижене сланинарчине, like myself. 8) Посебно бих истакао госн' Подбару који, што кажу нове генерације, објашњава неке ствари када је реч о историји клуба. Искористићу прилику да му се обратим са ''поздрав, професоре'', тако да мислим да ће ме одмах ''препознати''. :wink: Ово све горе наведено је наравно било оно што видим као позитивно. Негативно ми је то што има приметно много хејтовања (да се опет изразим ''модерно''), које је по мени некад оправдано а некад не. Некад се скењам кад читам песимистичне коментаре везане за стање у клубу, незадовољство управом, резултате... Као да је за нас нормално да играмо Лигу Европе, да освајамо трофеје на трулој домаћој сцени и да нам у управи седе господа. Али боже мој, што неко каже, зато је ово форум, а не огласна табла, па сходно томе, мораш истрпети и поштовати мишљење које се разликује од твог.

Што се тиче досадашњег дела сезоне, мислим да се она апсолутно може поделити на ''еру'' пре Абуа и ову после њега. Невероватно је, а за нас и жалосно, да 1 тим толико зависи од 1 играча. Свакако је пропуст управе што су га тако лако пустили да оде, али за мене још је већи пропуст што се о томе није размиљало на време јер није баш било реално очекивати да ће он завршити каријеру у Војводини. Што се тиче ЛЕ, све у свему добар резултат, али опет, приметне су разлике у партијама у којима је наступао Абу и ове у којима није. То је јасно к'о дан и пред тим не треба да затварамо очи ни ми ни управа, већ треба наћи колико-толику адекватну замену пошто је међу садашњим играчким кадром немамо! У супротном завршићемо првенство са 20 нерешених резулта јер ће нам свака текма бити као Доњи Срем и Спартак.

Али да не дужим сад, биће прилике.
Уздравље! :cheers:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmson89 »

Ја после преспаване ноћи, морам ипак рећи пар ствари...Јесу одиграли безмудно, и наравно да боли још једна "тако близу, а тако далеко" ситуација. Али ћу, као што сам пре коју недељу рекао, честитати играчима и на досадашњем успеху, приредили су ми током претходних недеља доста радости и поноса, те им нећу то олако заборавити. Сада се враћамо нашим пашњацима, мучењем са бункерима, носилима и хируршким прегледима противничких играча на нашем терену чисто у сврху трошења времена, као и вероватно фокусирању купа и покушаја борбе за титулу, и свачега сличног што смо већ имали прилике видети и чути. Али мени је у глави само једна ствар, а то је да је сезона 2013/2014, и да у истој наша Стара Дама слави читав век постојања. Нема тог Шерифа, Јагодине, управе, Калуђеровићевог промашаја, или ичега што би ме одвукло сада са стадиона или поколебало моју верност Воши, као ни намеру да то прославим како треба. Штавише, баш у сезони стогодишњице смо забележили велики корак напред у Европи и верујем да ће победа над Бурсом многима остати у лепом сећању дуго, дуго времена. Једноставно, такав јубилеј попут слављења века постојања клуба није мала ствар и доноси неку своју атмосферу, тако да што се мене тиче ово је време за славље па макар испали у другу лигу. Прошао је клуб и кроз много теже периоде, нећемо сада пасти због неуласка у ЛЕ! Клуб не чине играчи, нити управа, нити иједан појединац...клуб је изнад свих њих! Сланинари, Фирмаши и сви Војводинаши, ово је наша сезона, постарајмо се да протекне како доликује нашој Старој Дами! :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Voja »

Moram samo izneti jos jedno zapazanje,mi smo u dvomec sa Serifom usli ostrasceno i navijacki,a ljudi koji VOLE fudbal i koji su nas posmatrali onako sa strane bili su realniji od nas i odmah nakon transfera Abua su nam govorili cemu sve vodi. Nazalost,bili su vise nego u pravu!!! Sve me to podseca na vec vidjeno,jer koliko se secam i kroz istoriju Vosa je prodavala najbolje pred najvece utakmice. :frown:
Image
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Box »

Ovako... Hvala igracima i Marku Nikolicu na svemu prikazanom do utakmice sa Vozdovcem.Od tada je krenula stara prica i ista slika kao kada je Vojvodinu vodio sada vec cuveni "Jasar".

Traze se muda , crveno-bele boje, poslednji put vidjena u Bursi na Ataturk stadionu!!!

Nije ovakva igra zbog Abubakara , bio je on i protiv Jagodine tu , bio je on tu i dok smo igrali bezmudno protiv domacih bunkerasa.Nije ovakva igra ni zbog nestrucnosti trenera da pripremi ekipu i postavi odgovarajucu taktiku.Ko zna sta se desi sa timom pa tako odigraju vaznu utakmicu...Kako je doslo do toga da Poletanovic i Alivodic igraju bolje dok je Vigi bio trener nego sada?

Ljudi , mi imamo (do utakmice sa Serifom) najbolju ekipu u domacem prvenstvu, imamo jako dobru omladinsku skolu i par igraca kojima se smeska lepa karijera u instranstvu.Dalje , imamo mladog i perspektivnog trenera (po meni , najboljeg u domacoj ligi), relativno smo stabilan klub...

Sta nam fali vise da preskocimo taj usrani momenat i da igraci igraju iz muda ma koliko umorni bili?
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Ken mahniti »

Znam da ne bi bio ovakav zreb da smo mi prosli,ali TOTENHEM,ANZI i TROMZO sa SERIFIMA
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina 2:1

Post by Helm »

Da smo prosli mi bismo bili u grupi A, to jest sa Valensijom, Svonsijem i Kubanom. Bod ne bismo mogli ni da sanjamo, ali menjam 6 bodova za Svonsi i Valensiju na Karadjordju. :cry:
Locked