Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Jataganac »

Koji je razlog ovog kretenskog termina u sred leta, TV prenos ili nešto prozaičnije ? Znam da smo pre koju godinu igrali skoro u podne po najgoroj jari , pa nam ni pakao neće teško pasti , al ipak sada sa reflektorima je i 7 uveče glupo sa obzirom da u to vreme još sija sunce i obično je pretoplo,možda je cilj aklimatizacija na uslove u revanšu .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Rabba »

Jataganac wrote:Koji je razlog ovog kretenskog termina u sred leta, TV prenos ili nešto prozaičnije ? Znam da smo pre koju godinu igrali skoro u podne po najgoroj jari , pa nam ni pakao neće teško pasti , al ipak sada sa reflektorima je i 7 uveče glupo sa obzirom da u to vreme još sija sunce i obično je pretoplo,možda je cilj aklimatizacija na uslove u revanšu .
Na zvanicnom sajtu je neko postavio slicno pitanje, i odgovor gos'n Capelje je da UEFA diktira termine odigravanja...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by laki »

Ma sta ima veze, ovih dana je i onako preko dana tricavih 40tak stepeni, idealno vreme za fudbalsku predstavu! 8) Do 19h ima znatno da opadne temperatura na 37 stepeni :devil:

Inace, kad pomislim na tekmu u cetvrtak sav se najezim i nije mi dobro od euforije, mogu da zamislim narednih dana kakva ce opaka euforija da me drma!!
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Tony Starks »

http://www.sportnetwork.rs/play/57832/n ... nju-liniju" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Krle »

Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Chana »

Tony, svaka čast na postu, uživao sam slušajući našeg šefa struke - podseća me mirnoćom, elokvencijom i tonom na još jednog :gospodin: iz skore prošlosti - Kizu Milinkovića :!:

Slažem se sa Krletovom konstatacijom - to prvo padne na pamet kada ga čovek sluša: Jednostavno - :gospodin: :!: :!: :!:

A što se tima tiče protiv Burse, po meni samo Leković ima šansu da se "ušuška" među onih 11 iz Budimpešte, koji su oduševili. Posebno, ako se ispostavi kao istinita ona vest da je Nastić dobio dve utakmice neigranja (iako sam bio ubeđen da se radi o jednoj...)

Elem:

Delač – Vulićević, Leković, Trajković, Đurić – Radoja, Poletanović, Vranješ - Alivodić, Bilbija – Škuletić

Kad pomislim ko je još sve u konkurenciji za tim, brk odmah počinje da mi se "smeška"...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by FCVNS »

Chana wrote:Kad pomislim ko je još sve u konkurenciji za tim, brk odmah počinje da mi se "smeška"...
Ne znam nikog iz kluba se brcima osim rabrena...raso ti li si???
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Helm »

Sad nesto gledam na zvanicnom sajtu, Capelja kaze da se zapravo jos ne zna u koliko sati se igra utakmica u cetvrtak. Dakle, moguce je da ne bude u 19h.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Tony Starks »

Kaže satnica još nije "utanačena", biće da tu sad ima nekog natezanja, verovatno Turci i/ili UEFA guraju taj raniji termin, a naš klub pokušava da ga pomeri za kasnije. Nadam se da će konačan termin biti u 20:30, onaj u 19 zaista nije baš idealan (vrućina + radni dan).
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by gospodinFKV »

Tony Starks wrote:Kaže satnica još nije "utanačena", biće da tu sad ima nekog natezanja, verovatno Turci i/ili UEFA guraju taj raniji termin, a naš klub pokušava da ga pomeri za kasnije. Nadam se da će konačan termin biti u 20:30, onaj u 19 zaista nije baš idealan (vrućina + radni dan).
Mislim da se ovde najvise radi o TV prenosu, s obzirom da su oni GMT+2, ako se ne varam, te je kod njih 20h, dakle, udarni termin...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by the Gari »

Kaže njihov sajt da je obezbeđeno 600 karata za navijače iz Turske. Ajd' da vidimo i to čudo. Prema gospon Youtubeu, deluju poprilično, paaaa, "zanimljivo".
:mrgreen:
http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=17628" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Toto Riina »

Voša te zove na druženje
29. jul 2013.18:45
Izvor: Sportske.net
U susret utakmice protiv turske Burse, fudbalski klub Vojvodina želi dodatno da ojača vezu sa svojim navijačima.

Nakon sjajnog rezultata protiv mađarskog Honveda, na megdan srpskog tima izlazi rival za svaki repsekt, jaka ekipa turske Burse.
Iz Vojvodine stižu pozivi navijačima da u što većem broju dođu na stadion i podrže svoje pulene, a s tim u vezi klub je odlučio da organizuje i druženja sa najvernijim pristalicama kluba.
Naime, promotivni skup i druženje igrača sa navijačima biće upriličeno u utorak 30. 07. 2013. od 18-22 časa u centru Novog sada (početak Zmaj Jovine ulice).
Navijači Vojvodine i svi ljubitelji fudbala će na promo pultovima imati priliku da kupe prigodne suvenire izrađene specijalno za ovu utakmicu, a oko 19:30 časova u centar će klupskim „Voša busom“ stići kompletna ekipa „crveno-belih“.
Novo druženje predviđeno je na istoj lokaciji i za sredu 31. 07. 2013.
„Novosađani, dođite da se družite sa svojim ljubimcima.“, poručuju iz kluba.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Schteph_F89 »

Bursa ima izmedju ostalog i u izgradnji novi stadion koji izgleda bruka,tako da imaju para i to je jedino sto me brine...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 19h

Post by Jan »

igra se od 20h... sad je potvrđeno na zvaničnom sajtu.

http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/vojvo ... 20-casova/" onclick="window.open(this.href);return false;
VOŠA ZAUVEK !!!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Minja »

Turci ne ocekuju, ili barem ne zele da veruju, da na ovim prostorima postoji ekipa koja moze da im parira. Gotovo sam siguran da nas nece dovoljno ozbiljno shvatiti, a to ce biti itekako bolna lekcija za njih.
Locked