Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by naseljekolumbija »

Minja wrote:Turci ne ocekuju, ili barem ne zele da veruju, da na ovim prostorima postoji ekipa koja moze da im parira. Gotovo sam siguran da nas nece dovoljno ozbiljno shvatiti, a to ce biti itekako bolna lekcija za njih.
Slazem se,ako nas potcene ne pise im se dobro. A mislim da ce svejedno da izgube.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by laki »

Kad vidim kako ste puni optimizma sve me neka jeza prolzi! Nemojte se ljutiti ali kad na ovom forumu citam takve optimisticne izjave onda se stvarno napalim! Ju u kakvoj sam euforiji, nista ne mogu kao svet da radim, samo na utakicu mislim!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by shecky »

Hahah Laki :)

Ljudi .. dam dan dodje Galata ili Fener pa da ne kazem nista .. ali ovi ,jos jednov tvrdim nisu nista bolji od Rapida koji nas je uz samo srecu izbacio lane.
Takodje imam taj neki filing da nas potcenjuju sto je svakako dobro za nas ,jer kontaju a aa .. ovi nisu zvezda partizan .. lako cemo mi snjima ..

Ono sto meni daje najvise nade je sledece .. mnogo smo duze aktivni tako da nam je fizicka sprema siguran sam na mnogo vecem nivou od Burse tako da po mom misljenju jurnjava po terenu bi trebalo da bude nas recept.
Kad stigne umor ,pada koncetracija a kad padne koncentracija prave se greske ,a kad gresis primas golove.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Radoye »

Mene zao sto ne igramo prvu tamo. Mislim da bismo mogli bas na ovo sto Seki kaze da izvucemo aktivan rezultat i onda u revansu u NS da ih na buku nalupamo
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by FCVNS »

A meni je naprotiv drago sto necemo igrati prvu u gostima,Bursa ima paklenu atmosferu na stadionu i skuplju ekipu,bojim se da bi nasa ekipa poklekla,jer sam vec par puta uzivo gledao kako gubimo od ekipa na atmosferu,a da nismo ni probali da igramo...ovako oni nama dolaze i pred revans ce nasi momci znati prave mogucnosti Burse,uz dobar rezultat u NS mogu da se bore za svoje mesto u sledecoj rundi...
Last edited by FCVNS on Tue Jul 30, 2013 4:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by gospodinFKV »

laki wrote:Kad vidim kako ste puni optimizma sve me neka jeza prolzi! Nemojte se ljutiti ali kad na ovom forumu citam takve optimisticne izjave onda se stvarno napalim! Ju u kakvoj sam euforiji, nista ne mogu kao svet da radim, samo na utakicu mislim!
To je to! Da nema ovog foruma i kontakta s ovim ljudima, mislim da bi mnogo lakse podnosili neuspehe i s mnogo manje euforije ispratili uspehe.

Vosa = mazohizam :mrgreen: Ni za sta ne bih menjao ovaj osecaj sada :cheers:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Firmson89 »

gospodinFKV wrote:Vosa = mazohizam :mrgreen: Ni za sta ne bih menjao ovaj osecaj sada :cheers:
То би било то. Бројим сате до четвртка буквално, невероватна еуфорија ме хвата! Пада Бурса на Карађорђу, нема друге! :devil:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Baltazar »

Kakva je situacija sa žrebom ako prođemo Bursu? Da li je žreb pre druge utakmice, ili ne ? Da li mi preuzimamo mesto Burse ili ne ? KO zna da nam objasni. Unapred hvala. Živeli!
Vojvodina, jedna jedina!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by shecky »

Baltazar nemoj toliko zuriti .. ipak Bursa nije Honved pa da vec unapred racunamo na 4. kolo..
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by ФКВ »

Baltazar wrote:Kakva je situacija sa žrebom ako prođemo Bursu? Da li je žreb pre druge utakmice, ili ne ? Da li mi preuzimamo mesto Burse ili ne ? KO zna da nam objasni. Unapred hvala. Živeli!
Zreb je nakon zavrsenog treceg kola.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by slanina »

Evo njihovih tekmi do sada pripremnih.

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NFqe0AIT7E[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Rw-Q5Npz ... dded#at=93[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=-ue4nYjf ... r_embedded[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=dsA9iEpG ... ded#at=136[/video]

Deluje mi iz ovih snimaka da im je odbrana spora,matora imaju dva argentinca koji su im vezni igrači i imaju šuteve dobre,videćemo ako budu naši igrali ko protiv Honveda pobedićemo. :cheers:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Helm »

Nisam bas siguran koliko odbrana moze da im se podvede kao slaba tacka posto su doveli u medjuvremenu doveli Kivelija i Taiva, a na gol smestili Freja. Definitivno ce najtezi zadatak imati veznjaci posto su im ta 2 argentinca, Belusi i Batalja (ovaj drugi je bio u idealnom timu prvenstva ove godine) najbolji igraci. Taj napadac Pinto se isto vodi kao dobar, ali mislim da ce njega Trajko spakovati. :deal:

Nasa najveca sansa jeste njihova neuigranost i cinjenica da su dosta igraca izmenili u ovom prelaznom roku, koji verujem da jos nisu ni zavrsili. Imamo sanse, samo Nikolic ne sme dozvoliti da se igraci uplase. Treba da im stavi do znanja da nisu nista posebno i da ih mozemo proci. Jos ako gledaju na nas kao "lako cemo", e onda sam vec optimista. :mrgreen:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Toto Riina »

Image
Stigli turci

dr Borko Vukosav uprava izjavio da je Abubakar spreman za utakmicu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by laki »

Ima Nikolic da ih izanalizira kao otac! Iskoristicemo svaku slabu tacku koju poseduju! A medju nasim igracima ce da stvori takvu atmosferu da ce im iz guzica munje sevati kad izadju na teren Karadjordja u cetvrtak!!

Dok pisem ovo na rtv1 ide iz SCVB intervju sa Cecom kuvaricom! 8) Sad sam siguran da Turci nece znati sta im se dogodilo na Karadjordju! :devil:
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Bursa, četvrtak 20h

Post by Boske87 »

Upravo uzeo kartu za zapad, moja prva tekma na Karađorđu ove nove sezone, nisam bio još od gaženja cigana u zadnjem kolu, sad me i zvanično drma euforija :D . Što se tiče taktike ne mogu biti pametan, srce mi kaže da trebamo zaigrati ofanzivno od starta, da zbunimo prepotentne turke, a pamet da nam ipak treba Ađuru u veznom redu umesto Poletanovića, Marko ima slabu defanzivu (menadžerski govoreći tackling mu je ispod 10 :mrgreen: ). Samo borbeno, pa šta bude, svaki rezultat bez primljenog gola nas vodi dalje, uveren sam u to :!:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked