Liga Evrope - sezona 2013/14

Locked
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by milancl »

Od 5 mogućih protivnika za drugo kolo zapazih par Čelik/Honved i baš nam se potrefi. Eto možemo na jedno gostovanje otići u dobrom broju, najmanje jedno :cheers: Čini mi se 18. jula kući a 25. ili Nikšić ili Budimprešta :D
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by lazarr »

Ja preko booking.com vec pronasao prenociste u Pesti.
4-ro krevetna soba za 6.300 din na par stotina metara od stadiona.
Ipak cu za bookiranje sacekati 11. jul uvece da prodjemo Maltezane.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by srkins »

u celiku inace igra vukelja...a mislim da se precenjuje honved ...po onome sto sam ja video to je tim u rangu spartaka ili sloboda..tj mislim da smo blagi favoriti...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by Ultra slanina »

A da mi prvo prođemo garišone sa Malte pa onda da planiramo vizitu u bratske zemlje nam :mrgreen:
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by tulip »

Sviđa mi se što 11. i 18. jula igramo kod kuće. To će omogućiti stručnom štabu da sprovede bolje pripreme za nastupajuću sezonu.
Očekujem da će mo u drugom kolu igrati sa Čelikom iz Nikšića i naravno da će mo biti maximalno pripremljeni i igrački pojačani za treću rundu kvalifikacija :cheers:
DAJ GOL!!!
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by ultra komsa »

sutra je sastanak Firme u lozi tako da ce se znati koliko para kosta...samo da sam malo bogatiji vec bi bio na malti i docekao vas sa autobusom maltezanki:-D ako prodjemo prvo eto nama ultra ultra ultra gostovanja,tu mora da nas ode!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by shecky »

Ne znam za vas koje sve lige pratite ali ja vam mogu reci da ce Honved 100% proci Celik.
Dakle ako i mi prodjemo ,igracemo protiv Kispesta.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by Grba_NS »

ultra komsa wrote:sutra je sastanak Firme u lozi tako da ce se znati koliko para kosta...samo da sam malo bogatiji vec bi bio na malti i docekao vas sa autobusom maltezanki:-D ako prodjemo prvo eto nama ultra ultra ultra gostovanja,tu mora da nas ode!
Maltezanke su krs krseva :mrgreen: Inace, Malta je fenomenalna, i isao bih na ovo gostovanje bez dvoumljenja da vec nisam uplatio letovanje.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by fare »

Sa istim protivnikom smo igrali i 2007 pobedili smo ih 2 puta 5:1 2:0 ,primetio sam da im je golman isti sto je branio i pre 6 godina i jos par igraca . A kod nas u ekipi je jedino DURIC (koji je i dao gol u prvoj utakmici us 2 Despotova i 1 Gojkov a igrao je i nas sadasnji sportski direktor) . A koliko vidim 2 kolo idemo na Celik-Honved ako se nevaram (ako prodjemo naopako puj,puj,puj) i tu ne bi trebalo da ima problema gledao sam par puta Honveda nisu nesto a jaci su od Celika .A te godine smo naleteli na te godine strasni ATLETIKO MADRID sa dreem timom ali nismo se obrukali u NOVOM SADU 1:2 mada smo vodili, a u Spaniji 3:0 mada je dugo bilo samo 1:0 i onda je neko od nasih dobio crveni karton i onda je bio raspad sistema .
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope - sezona 2013/14

Post by madda fakka »

Korak po korak...

Znaci ako prodjemo prvi krug, u drugom kolu prvu utakmicu igramo kod kuce

Ne znam za vas, ali ja se vise bojim ovih prvih utakmica nego kada nam dodje neki Spanski, Engleski... ili bilo koji klub iz jace lige :)
Last edited by madda fakka on Mon Jun 24, 2013 5:01 pm, edited 3 times in total.
I Bog je Slaninar...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, 4. jul

Post by shecky »

Iliti.. step by step ... o baby... :)
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, 4. jul

Post by johnny »

Kispest je isto sto i Honved?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, 4. jul

Post by shecky »

Da. Tj tako se zove taj deo grada ,nekad je bio Kispest Honved sad je valjda Honved Budapest .. tako nesto.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, 4. jul

Post by Red Marquis »

Ružan kraj...A stadion im gori od našeg...
http://www.magyarfutball.hu/en/stadion/5" onclick="window.open(this.href);return false;

Ali o tome posle prolaska Hibsa.
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope: Hibernijans-Vojvodina, 4. jul

Post by madda fakka »

Red Marquis wrote:Ružan kraj...A stadion im gori od našeg...
Mesavina OFK i Subotickog stadiona :) i kako ovaj stadion ispunjava uslove UEFA?
I Bog je Slaninar...
Locked