30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by DUB »

Nikola wrote:Svaka cast za ovo oko podele karata. Hajde da napunimo stadion i ponizimo drzavni projekat! Da dodjemo svi zbog
Vojvodine, zbog
Novog Sada, jebo upravu i igrace oni su prolazni. Novi Sad je nas, ti to dobro znas, pusi ga zvezdas!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Urknbg0Xs9Q[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=uQmX1ZbDMkM[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PpiYnJXtnCU[/video]
Last edited by DUB on Sat May 25, 2013 12:11 am, edited 2 times in total.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by kej »

Dobar potez da se karte preuzimaju samo u šopu, nadam se da će tako i ostati. Odličan sistem koji treba da se praktikuje pred svaku utakmicu sa blizancima. Imaju istok pa neka se tamo naguraju koliko ih ima.
Setite se samo Čovićevih reči da je ubeđen kako se i navijači Vojvodine ustvari dele na cigane i grobare.. pa ajde da ta svinjčuga u nedelju zagrokće od užasa kad ugleda sever i divlji zapad!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by DUB »

I nemo nekog da sanjam a da ne zakuva "ZVEZDO, KURVO, JEBACU TI MATER!!!"
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1270
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by MiSmoFKV! »

Znamo sta nam je ciniti!
Na nama je da ponovimo brojku sa finala, a na igracima da pokazu da zasluzuju te navijace!
NOVI SAD JE NAS!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by laki »

DUB wrote:I nemo nekog da sanjam a da ne zakuva "ZVEZDO, KURVO, JEBACU TI MATER!!!"
Ja kad god to zakuvam, osim par mojih drugara koji su dileje kao i ja, svi drugi me gledaju kao da sam malopre izasao iz mentalne institucije :devil:
Image
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by zapad »

Večeras čujem za istok je štampano samo 2000 karata.
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by fare »

Mene i dalje pece poraz od crvenih blizanaca iz 1997 godine tacnije 04.03.1997 , kada su nas cigani pregazili sa 7:1 na nasem karadjordju . Tada smo mi bili u slicnoj situaciji kao oni sada plate nisu vidjene mesecima , nedugo posle toga desio se onaj poznati strajk kada 17 prvotimaca nije htelo da igra zbog Sapurica pa smo jedan veliki deo sezone odigrali sa omladincima (stariji navijaci se toga dobro secaju) . E pa sada mislim da je dosao taj trenutak da im vratimo milo za drago posto vidim zreli su za to , pa cak ako i mi budemo igrali sa omladincima zgazicemo ih . Kada bi pukla petarda u nedelju na Karadjordju i uz pune tribine nasih navijaca ja mislim da ne bi bilo sretnijeg coveka na svetu od mene . Ali ipak mislim da bi trebali igrati u nedelju TRAJKO ,VULE,ABU da mozemo ljudski da im se zahvalimo na svemu sta su uradili za nasu VOSU posto ce im ovo biti 100% zadnja utakmica na Karadjordju :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by DUB »

PRAVDA ZA RANKOVIĆA!
... ZA UROŠA!
... ZA ICU!
... ZA ĆOKIJA!
... ZA GOSPODARA VUČIĆA!
PRAVDA ZA CELU FABRIKU UDBAŠA!!!
:pegla:

Gazi Vošo do poslednjeg koji diše, seme im se pogano zatrlo!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by borrissey »

Osim potpisa, nemam puno više da dodam što se nedelje tiče... ;)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by gospodinFKV »

Svi sad bruje o toj zvezdi sa omladincima, i kaze Bata nesto u fazonu 'Sto nisu ranije rekli...'

Da li su oni svesni da ce utakmica biti ravnopravnija ako mi izvedemo prvi tim?! Jer ako izvedemo omladince, jedino mozda da im kazemo da igraju samo slabijom nogom :greenbutt:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Nikola »

Treba sljamu sto jednom godisnje izmili iz vukojebina i dodje da navija za drzavni komunisticki projekat pokazati da nemaju sta da traze na nasem stadionu i u nasem gradu. Zelim bilo koju pobedu i da vidim nemoc na zadriglim udbaskim licima njihovih politicara i gradonacelnika naseg grada. Napunimo stadion i pokazimo svima da smo mi
FKV! Jebi Voso glupe cigane!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Tony Starks »

milancl wrote:Zabole me ona stvar u kom će sastavu crveni igrati.
Slažem se, šta se nas tiču njihova unutrašnja previranja i razlozi zbog kojih će navodno igrati sa omladincima, njihova stvar. Mi treba da gledamo svoja posla, sastav i igra za ovaj meč treba da se pripremaju isto kao i da nikad nismo čuli tu informaciju. Dakle, da izađe najjači sastav naoštren do maksimuma i da rašrafi cigane na komade u kom god sastavu da dođu. Doduše, kada kažem "najjači sastav" u ovom momentu ja tu podrazumevam Kosovića i Gaćinovića u prvoj postavi. Uz Radoju, Poletanovića, eventualno Nastića, pa zatim potencijalne izmene u drugom poluvremenu u vidu Šušnjara, Deletića, Ilića - to je i onako više mladih igrača nego što će istrčati na teren u dresovima petokrake. Takođe, treba imati u vidu da je svaka utakmica koju u poslednje vreme igramo sa crvenom petokrakom potencijalno poslednja utakmica sa njima, zato treba da se potrudimo da nam oproštaj od ovog rivala ostane u lepom sećanju. Gazi jajare!
ultra komsa
Posts: 408
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by ultra komsa »

samo kratko,danas je slava nase Podbare,pa ako je neko raspolozen neka navrati,uz pravi gulas i koju rakijicu da napravimo uvertiru za nedelju :cheers:
ssnigd
Posts: 3367
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by ssnigd »

Iskreno me savrseno za bole da li ce cigani doci sa B ili C timom. Mi njih moramo da zgazimo i tacka.
Iako iskreno nisam uopste toliko ubedjen u nasu pobedu, jer poslednjih nekoliko utakmica igra je bila previse mlaka i tanka.

Ono sto svi moramo je da napunimo zapad i sever, gde vec ko ide, i da se pokaze ciji je grad, jer sa njima je uvek nesto vise od igre.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Boske87 »

Sutra Vignjević mora izvesti najjači sastav a kad to kažem mislim da Abu, Alivodić, Vule, Trajković i Đurić moraju biti starteri!!! Ne zanima me sastav cigana ali hoću da vidim našu ekipu na okupu, mnoge od njih možda i zadnji put u dresu Voše. Ok je, tj čak šta više poželjno, da Kosović, Nastić, Gaćinović budu starteri zajedno sa standardnim Radojom i Poletanovićem ali sa gore pomenutom osnovom ekipe nema zezanja. Samo da ne vidim samoprozvanog Runija u prvih 11 ili možda Envera u špicu dok Katai nezainteresovano kaska polevoj strani :x . Igramo slabo u zadnje vreme ali volio bih više nego išta da pošteno naguzimo te njihove omladince, da vide šta ih očekuje sledećih sezona ako uopšte opstane taj frankenštajn klub.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked