30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Casual »

Sad sam bio do sopa i princip je sledeci: Kao sto je neko vec rekao svi koji su bili na finalu kupa mogu dobiti kartu za zapad ili sever (gde zele), dok oni koji nisu mogu dobiti jedino za sever.
Po meni bolje od ovoga nije moglo da se uradi i svaka cast na ideji cija god da je bila. I eto prilike za pun slaninarski zapad i sever, sve je na nama sada.

Pustiti sto vise nase dece u prvih 11, popaliti ih sa tribina dodatno i uzivati malo u fudbalu!

EDIT: @Telep, bio sam i ja u knjizari na bulevaru prvo i rekose mi da su u 12h obustavili prodaju jer je klub nesto drugo smislio. Tako da verujem da je svuda tako i da se karte mogu samo u sopu podici.
Last edited by Casual on Fri May 24, 2013 7:38 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu!
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Panucci »

madda fakka wrote:Nadam se pobedi, ali glava govori nesto drugo....
Ovoga se i ja bojim...Kvota na nas 1.8? Iako je sada prilika nasem vrlom strategu da izvede najjaci tim i raskanta bagru (a najavljuje se kombinovani), bojim se da ce ipak biti neka varijanta za kladionicu, sa velikom kvotom jer ovima nedostaje tricavih 1.3 mil da bi mogli da igraju evropu...

Npr. 7+ (6:1 za nas) :greenbutt:
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Telep »

Tvrdjava wrote:KARTE ZA ZAPAD MOGU DA DOBIJU SAMO ONI KOJI SU BILI NA FINALU KUPA! mora da se da licna karta il neki dokument i da kazes kako si isao,ako te ima na spisku dobices kartu.
mislim da je ovaj princip samo u sopu...danas sam uzimao za zapad u merkatoru i niko me nista nije pitao..cak sam mogao da uzmem ceo spil ulaznica da sam hteo (uzeo 8 sve rezervisane :twisted: )
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Helm »

Casual wrote:Sad sam bio do sopa i princip je sledeci: Kao sto je neko vec rekao svi koji su bili na finalu kupa mogu dobiti kartu za zapad ili sever (gde zele), dok oni koji nisu mogu dobiti jedino za sever.
Po meni bolje od ovoga nije moglo da se uradi i svaka cast na ideji cija god da je bila. I eto prilike za pun slaninarski zapad i sever, sve je na nama sada.
Genijalno je organizovano u svakom slucaju, samo da ljudi batale melanholiju uzrokovanu kupom i dodju svi na utakmicu da ih navijacki izuriniramo cak i vise nego sto ce to uraditi momci na terenu!

PS: Sad videh Telepov post - jebiga. :whip:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Firmson89 »

У том случају цимајте све редом, упрегните сваког сланинара којег знате, да покупимо све карте у меркатору и осталим продајним местима, да случајно не залута неки ганци на запад! :devil:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by naseljekolumbija »

Telep wrote:
Tvrdjava wrote:KARTE ZA ZAPAD MOGU DA DOBIJU SAMO ONI KOJI SU BILI NA FINALU KUPA! mora da se da licna karta il neki dokument i da kazes kako si isao,ako te ima na spisku dobices kartu.
mislim da je ovaj princip samo u sopu...danas sam uzimao za zapad u merkatoru i niko me nista nije pitao..cak sam mogao da uzmem ceo spil ulaznica da sam hteo (uzeo 8 sve rezervisane :twisted: )
Uzeo si dok je moglo,posle izvesnog vremena su povukli karte. U 15h nije moglo da se uzme.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Boske87 »

Pokupio 3 ulaznice u knjižari na Spensu. Pita me devojka koliko hoću i da li imam specijalnih želja oko rednog broja ulaznica tj pozicije na zapadnoj tribini :D . Iskreno ne sviđa mi se to delenje šakom i kapom ali barem se po novinama raširila ta dezinformacija o nekoj rigoroznoj kontroli i proveravanju spiskova pa znam dosta cigana koji nisu ni pomislili da idu na zapad :mrgreen: . A i lepo je što navijači blizanaca nakon onih incidenata na zapadu sada zaziru od odlaska na Karađorđe :devil:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Passion »

Баш ме интересује како ће испасти та прича са Западом као домаћом трибином. А још више ме интересује каква ће бити реакција ''органа реда'' уколико нека група гостујућих залута на исту.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Red Marquis »

Ovo je situacija kao ono sa finala kupa. Prvo ko šta hoće, onda samo za sever dok se ne napuni, onda opet ko šta hoće. Da li se to uprava i Firma igraju gluvih telefona?
Io odio Belgrado
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by ДушанСП »

Ово делује као лепо замишљено,а онда одједном фљас.Незнам само којој будали је пало на памет да се улазнице деле у спенсу,меркатору...шта је тешко отићи до стадиона и покупити карту.А још ми ја мање јасно шта наш Виги измишља криве дрине,и најављује комбиновани састав,јел ми то жалимо звезду :roll: сасвим је довољно да играју Настић,Радоја,Гаћиновић,Вујачић и Полетановић,не бих ја мењао одбрану,односно Трајковић би морао да игра,уз Аливодића,Абуа и Врањеша.Наравно Вуле капитен :cheers:
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by podmetac »

NEDELJA OD 11 DO POCETKA TEKME!!!
podmetac
Posts: 24
Joined: Thu Nov 22, 2012 1:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by podmetac »

Da ne bi svi mnogo razbijali glavu oko karata,karte je prvo delio gikstix il kako se zove,trebao je da deli po spisku,al cim se videlo da ne rade kako treba sve karte su im oduzete i sad samo u firminom sopu mogu da se dobiju! ne puni se prvo sever pa zapad,nego jednostavno ko je bio na finalu kupa a zeli sad na zapad dodje u sop tamo ga nadju na spisku i dobije kartu.
baraba
Posts: 12
Joined: Sun Aug 14, 2011 12:55 pm
Location: NOVI SAD

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by baraba »

Moram da pitam, ja sam bio na finalu kupa, isao svojim prevozom i dobio karte od momaka sto su ih delili ispred severa u bg.
Nema me ni na jednom spisku, imam karte sa finala kao dokaz. Da li ja mogu dobiti kartu za utakmicu ?
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by DUB »

Panucci wrote:Ovoga se i ja bojim...Kvota na nas 1.8?
1.55 - Balkan bet
1.66 - Meridian
Dalje nisam ni hteo da idem...
Redovno zadnjih 6-7 godina u duelima protiv bg shabanerije stavljam crvenu na nas i uzimam 5-10 crvenih i da mi je neko pricao da cu ovo doziveti ne bi mu verovao.
Probao domacin 3+ pa da vidimo sta ce da bidne. A i tu je mala kvota, 3-4...
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Nikola »

Svaka cast za ovo oko podele karata. Hajde da napunimo stadion i ponizimo drzavni projekat! Da dodjemo svi zbog
Vojvodine, zbog
Novog Sada, jebo upravu i igrace oni su prolazni. Novi Sad je nas, ti to dobro znas, pusi ga zvezdas!
ПУШТАМ КИШУ!
Locked