30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Locked
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Helm »

Ocekivana postava:
Supic - Vule, Trajko, Djuric, Paja - Poletanovic, Radoja, Vranjes, Katai, Alivodic - Abubakar.

Prizeljkivana postava:
Kordic - Vule, Trajko, Djuric, Nastic - Poletanovic, Radoja, Kosovic, Gacinovic, Alivodic - Abubakar.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Minja »

Savrsena prilika da se zvezda rasturi na param-parcad.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by borrissey »

Helm wrote:Ocekivana postava:
Supic - Vule, Trajko, Djuric, Paja - Poletanovic, Radoja, Vranjes, Katai, Alivodic - Abubakar.

Prizeljkivana postava:
Kordic - Vule, Trajko, Djuric, Nastic - Poletanovic, Radoja, Kosovic, Gacinovic, Alivodic - Abubakar.
Samo ne Katai, molim te bože. Tog dripca ne mogu više ni na posteru da gledam a ne na terenu...

BTW, bio danas po kartu u shopu. Super je ova fora oko uzimanja karte za zapad - samo oni koji su bili na finalu mogu da uzmu. No, desila se scena da jedan moj kolega (po zanimanju, ne radimo zajedno) vodio decu na finale (ispod 10 godina su mu deca), ali nije dao da ih evidentiraju. I danas došao po karte, daju mu u shopu samo kartu za njega, a ne i za decu jer ih nema na spisku. Čovek ima 40+ godina, ozbiljan, želi da vodi dvoje male dece sutra na zapad, kune se u njih, pokazuje njihove slike na telefonu sa ovog finala i 2011. i dalje mu u shopu nisu dali karte za njih. Ja sam otišao iz shopa, nisam mogao da mu pomognem i ne znam šta je do kraja bilo. Mislim, ok je rigorozna kontrola, super je da nema musavih na zapadu, ali ovo treniranje strogoće može samo neke ljude da udalji...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by uporan »

borrissey wrote:
Helm wrote:Ocekivana postava:
Supic - Vule, Trajko, Djuric, Paja - Poletanovic, Radoja, Vranjes, Katai, Alivodic - Abubakar.

No, desila se scena da jedan moj kolega (po zanimanju, ne radimo zajedno) vodio decu na finale (ispod 10 godina su mu deca), ali nije dao da ih evidentiraju. I danas došao po karte, daju mu u shopu samo kartu za njega, a ne i za decu jer ih nema na spisku. Čovek ima 40+ godina, ozbiljan, želi da vodi dvoje male dece sutra na zapad, kune se u njih, pokazuje njihove slike na telefonu sa ovog finala i 2011. i dalje mu u shopu nisu dali karte za njih. Ja sam otišao iz shopa, nisam mogao da mu pomognem i ne znam šta je do kraja bilo. Mislim, ok je rigorozna kontrola, super je da nema musavih na zapadu, ali ovo treniranje strogoće može samo neke ljude da udalji...
Evo, ja danas bio u shopu i nisu me nasli na spisku, a dobio sam 6 karata...
UH!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by kafe bagdad »

Kad si uporan :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Nikola »

Musavi vracaju karte za Novi Sad zbog slabog interesovanja u smrdljivom bg. Poslednju nadu traze u seljacinama sto jednom godisnje dodju da navijaju za drzavnu cigancicu. Fabrika udbasa.
Treba sa tribina da nosimo nas tim do pobede, pa da tatinim sinovima koji ce igrati za cz noge klecaju pred naredna gostovanja u Firmaskom gradu!
Ocekujem prozivke parolama, bar sada ima puno materijala.
ПУШТАМ КИШУ!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by uporan »

kafe bagdad wrote:Kad si uporan :mrgreen:
Ili to ili zato sto sam bio sa tobom :P
UH!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Nikola »

Bilo bi odlicno da neko ko bude gledao mec putem prenosa(nasi navijaci iz inostranstva) snime mec, tako da mozemo kasnije na miru da ga odgledamo i nadam se uzivamo u nasoj goleadi i dobrom navijanju.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Tony Starks »

ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by ultra komsa »

jel niko ne razmislja o tome da ce mozda NEKO da se obogati ako stavi neki ozbiljniji novac na zvezdu? samo mi je prosla ta varijanta kroz glavu.i ako im zavuku pet komada ja im necu sigurno aplaudirati :!: :!: :!:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Baltazar »

Falim te bože da ćemo danas biti konačno domaćini na svom stadionu. Ovo čekam 35 godina. Bravo za odluku uprave i firmaša!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Buca »

Baltazar wrote:Falim te bože da ćemo danas biti konačno domaćini na svom stadionu. Ovo čekam 35 godina. Bravo za odluku uprave i firmaša!
Jesi jedva dočekao ovaj dan, pa da sa svojim zemljacima dođeš u grad umesto vašara nedeljom? Neka samo izvoli, ko zna možda sledeće godine tvoj klub neće postojati, pa ćeš ko i tvoj deda sačekati da Vučić osnuje novi fudbalski klub da imaš za koga da navijaš
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Helm »

Ne spadam medju one koje preterano zanima sta drugi pricaju, ali ovo se mora zabeleziti! :D
Био до благајне данас да узмем Исток кад оно 7-8 Фирмаша стоји поред. Културно се окрено и отшо. Пробаћу сутра. Маму им.
Sa zvezdinog foruma. :greenbutt:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Passion »

На то смо бар навикли, сваке године иста прича са домаћим душманима. Али нема везе, пуши га фирмаш! :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Oni u shopu imaju spiskove ljudi koji su kod njih uzimali karte za finale. Spiskovi sa blagajne na zapadu npr nisu kod njih, tako da ni mene nisu nasli, ali sam dobio karte i to onoliko koliko mi treba. I sto je najvaznije zvezdasi koji su muljali sa nekim pricama da dobiju karte, nisu dobili iste.

No, ulozeni trud bi dobio pravu vrednost kad bi se svi spiskovi skupili i uneli u excel tabelu. To bi bilo trajno.

Vidimo se na tekmi!
Locked