30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Locked
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Baltazar »

Buca wrote:
Baltazar wrote:Falim te bože da ćemo danas biti konačno domaćini na svom stadionu. Ovo čekam 35 godina. Bravo za odluku uprave i firmaša!
Jesi jedva dočekao ovaj dan, pa da sa svojim zemljacima dođeš u grad umesto vašara nedeljom? Neka samo izvoli, ko zna možda sledeće godine tvoj klub neće postojati, pa ćeš ko i tvoj deda sačekati da Vučić osnuje novi fudbalski klub da imaš za koga da navijaš
Nisi bojim se razumeo poruku. Ja navijam za Vojvodinu. Da li ti je sada jasnije? Neće biti navijača zvezde na zapadu, već navijača Vojvodine! OK?
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Casual »

churguzijanac wrote:Oni u shopu imaju spiskove ljudi koji su kod njih uzimali karte za finale. Spiskovi sa blagajne na zapadu npr nisu kod njih, tako da ni mene nisu nasli, ali sam dobio karte i to onoliko koliko mi treba. I sto je najvaznije zvezdasi koji su muljali sa nekim pricama da dobiju karte, nisu dobili iste.

No, ulozeni trud bi dobio pravu vrednost kad bi se svi spiskovi skupili i uneli u excel tabelu. To bi bilo trajno.

Vidimo se na tekmi!
Ja sam bio na spisku sa blagajne i nasli su me u sopu, rekao bih da imaju sve spiskove, moguce da slucajno nisu nasli tj prevideli nekako.

Ajmo danas da ih nakantamo, svi na stadion!
Volem Vošu!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by laki »

Stvarno prizeljkujem pobedu i nadam joj se i nadam se da cemo sto vise golova dati, ali ne zelim da se razocaram, tako da sa rezervom idem danas na stadion. Videcamo kako ce teci utakmica. Malo me brine sto smo u napred vec dobili ovu utakmicu sa 4 gola razlike kako svi pisete.
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by kej »

Biće to duel jedne krš ekipe i tankog omladinskog pogona druge krš ekipe. S tim u vezi, na terenu očekujem krš. Ne nadam se goleadi, igramo neverovatno loše poslednjih par utakmica, biću srećan i sa 1:0. Utakmica bez takmičarskog značaja, ali je uvek fenomenalno pobediti ovo đubretarsko udruženje pred bankrotom. Dakle: ''sipaj, nek' boli još jače'', što bi rekao jedan istaknuti član skupštine ovog nakaradnog kluba.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Imam dve karte viska za zapad! Kome treba nek pise ne pm u narednih 40ak minuta.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by the Gari »

Uvek se vredi podsetiti kako je počelo rivalstvo s tom beogradskom đubradi!
http://www.fkvojvodina.com/vesti.php?id ... +rivalstvo" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Radoye »

Stisli smo ih, ali ne prolazimo do gola. Cigani igraju kao da su Javor ili Kula.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by fare »

ABU 1:0 IZ PENALA :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Radoye »

Nasi kidaju, po dvojica idu na svaku loptu - postavlja se pitanje sto to nije moglo tako i na finalu kupa??
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Salvador »

Nasi prilicno metiljavi, mnogo cistih lopti izgubljeno bezveze, trebali smo da vodimo vec 3:0 protiv ovog raspalog drzavnog projekta.
Mislim da je Vignjevic vrlo slab trener kada sa ovakvom ekipom i odnosom snaga ne zna da bolje organizuje stvari.

Iskreno se nadam da ce odigrati jace drugo poluvreme i da cemo ih razbiti kako treba.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Radoye »

Neusatzer wrote:Nasi prilicno metiljavi, mnogo cistih lopti izgubljeno bezveze...
Ne cini mi se da je u pitanju metiljavost u smislu nedostatka zelje ili fizicke inferiornosti, vec jednostavno ne znaju. I nasima i njinima se lopta odbija od nogu k'o od bandere, tu fali elementarne fudbalske tehnike pre svega. Ono kad je Apija igrao to je bilo vise nego ocigledno, pored njega su svi ostali na terenu delovali kao klinci iz osnovne kada pikaju fucu na odmoru...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by fare »

Alivodic 2:0 PUNI BORANIJU :D :slon: :slon: :slon: 3:0 TRAJKO uz 2 cista gola ponistena :cheers:
Last edited by fare on Sun May 26, 2013 6:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Radoye »

3:0 :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by ogi »

Radoye wrote:3:0 :cheers:
6:0 ukupno ove sezone! :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by Radoye »

Lepo, pobeda nad :shit: uvek prija, ali nakon ovako temeljno upropastene sezone ovo je tek najminimalniji minimum. Gospodo, necemo vam tako lako zaboraviti sramotu sa finala kupa!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked