30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Locked
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by shecky »

Necu mnogo o samoj utakmici jer me jednostavno nije zanimala.
Nego vidim da neki pricaju o navijanju ko se kako cuo itd itd ..
Meni nije jasna ova arenasport .. kad smo davali golove ,jeste da su cuje huk i ocigledno daje utisak da nije bilo 1000 ljudi na stadionu ali se tako jadno i slabo cuje kao da su tribine udaljene 200m od terena ...

A ista ta arena a to mozete i sami naci na jutubu , kad smo igrali protiv Hajduka kad je Mazic Fejsi dao crveno kod penala nad Merebom koji je Bojke promasio :) , po kisovito vremenu ne verujem da je bilo vise od 2000 ljudi ali se na tom snimku publika cuje kao da je bilo 10.000 istih.

Dakle ne razumem u cemu je fazon .. eo i sa finala kupa ,jedino na privatnim klipovima mozes cuti pravi huk a sa areninog prenosa imas utisak ko da na stadionu ima 500 ljudi..
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by budababa »

Juče, jednostavno, nije bilo previše interesantno, ali je godilo... :cheers:

Slike sa utakmice (foto: Camel) pogledajte u GALERIJI.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3839
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Red Marquis »

shecky wrote:Necu mnogo o samoj utakmici jer me jednostavno nije zanimala.
Nego vidim da neki pricaju o navijanju ko se kako cuo itd itd ..
Meni nije jasna ova arenasport .. kad smo davali golove ,jeste da su cuje huk i ocigledno daje utisak da nije bilo 1000 ljudi na stadionu ali se tako jadno i slabo cuje kao da su tribine udaljene 200m od terena ...

A ista ta arena a to mozete i sami naci na jutubu , kad smo igrali protiv Hajduka kad je Mazic Fejsi dao crveno kod penala nad Merebom koji je Bojke promasio :) , po kisovito vremenu ne verujem da je bilo vise od 2000 ljudi ali se na tom snimku publika cuje kao da je bilo 10.000 istih.

Dakle ne razumem u cemu je fazon .. eo i sa finala kupa ,jedino na privatnim klipovima mozes cuti pravi huk a sa areninog prenosa imas utisak ko da na stadionu ima 500 ljudi..
Pogledao sam snimak noćas, i da nisam bio na stadionu, mislio bih da nas nije ni bilo. Jednostavno, Arena je mikrofone stavila prema svojim :evil: navijačima na istoku. Kao i ono...evo i kadrova navijača...a ono minut kamera prevlači preko istoka, a ostalih ni nema. I tako 10 puta. Šljam.
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by shecky »

Jel ima negde snimak cele utakmice?
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Zelja95 »

http://youtu.be/o11YJBiT7ZE?t=3m37s" onclick="window.open(this.href);return false; definitivno cu skupiti drustvo i sledecu utakmicu sa blizancima cu provesti stojeci na jugozapadnom delu zapada,pa da vidim ko ce se javiti. Nebi bilo lose da nam se i neki stariji sa severozapada pridruze.
ultra komsa
Posts: 408
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by ultra komsa »

zeljo95 mi podbarci smo redovni tamo tako da cekamo vas da nam se pridruzite...prosek godina nam je oko 25 tako da smo solidno spremni :devil:
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Firmin mali »

Evo jos jedna galerija
http://www.fkvojvodina.rs/sezona/galeri ... pa-occur=1

I jedna za DIVLJI ZAPAD :cheers:
Image
Locked