22. kolo: Vojvodina-Zeta 2:2

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:PRIJATELJ

Post by Djumi »

Da si iskren dao bi podrsku Navijacima koji su uhapseni.Sto si toliko nestrpljiv pa rekao si da Vosa ostaje u ligi.O kakvoj jeftinijoj varijanti govoris :?: Ja i ako odem necu nista od Vose uzeti.ODRECICU SE 2 GODINE UGOVORA :!:

p.s.Vise necu sa tobom komunicirati preko Foruma jer za tebe nije problem sudjenje koje je katastrofalno.Gol u Zemunu su 3 boda,gol protiv Ofk-a je 1 bod,Gol protiv Borca je bar 1 bod.Za tebe je sve kriv trener od prvog dana :!:
Konacno navijaci nisu usli u teren da bi nekoga tukli,vec da izraze nezadovoljstvo sudjenjem koje je bilo lose i protiv Zete.Da je golman dobio crveni Mi uzimamo 3 boda.
Izvinjavam se svim posetiocima Foruma jer teze mi je da napisem nesto ovom coveku,nego da bilo sta uradim za njega :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Moram da ti odgovorim.Zasto uvlacis pricu o podrsci navijacima u pricu o tebi?Zasto potenciras pricu o sudijama.Covece ovde ja pricam o tebi kao ogromnom problemu za klub,o tvom fudbalskom neznanju i vodjenju kluba u rezultatsku katastrofu.Pa covece ti imas najgore moguce rezultate i oni govore o tebi kao treneru.Covece prestani da prodajes ovde maglu i prazne price.Normalno da ti je tesko da mi odgovoris,kada nemas sta.Nemas ni JEDAN dokaz,ni jednu cinjenicu da me pobijes u mojim kritikama.Nemoj da ti izvlacim ovde sta sam pisao i na sta sam ukazivao i sta si ti obecavao.Mlatio si praznu slamu.A ti se i dalje vadi na sve osim na svoje neznanje i nesposobnost i nastoj da na sve nacine okrenes pescanik na drugu stranu pre nego sto iscuri.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Milan Djuricic RE:PRIJATELJ

Post by Djumi »

Djumi wrote:Gol u Zemunu su 3 boda,gol protiv Ofk-a je 1 bod,Gol protiv Borca je bar 1 bod.Za tebe je sve kriv trener od prvog dana :!:
::
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PRIJATELJu, slazhem se sa tobom da su nam rezultati u prolecnjem delu prvenstva vishe nego mrshavi, da ne kazhem katastrofalni. Ali se ne slazhem da je trener jedini odgovoran shto je to tako. Puno josh toga ima shto nam kroji sudbinu a da trener na to nema nikakvog uticaja.

Smenjivati trenera samo da bi se smenio nema smisla. Evo ja cu prvi biti da se trener smeni, uslov je za to da na njegovo mesto dodje neko bolji od njega, ko mozhe da garantuje bolje rezultate. Imash li ti PRIJATELJu nekog takvog u vidu, a da ga nash klub mozhe sebi priushtiti? Jel' mozhesh imenom i prezimenom da stanesh iza nekoga i da kazhesh "evo to je pravi trener za Voshu i on ce da donese rezultate a ako ne donese ja cu da snosim ovakve-i-ovakve posledice"?

Mi smo se ispromenjivali trenera u zadnje vreme kao deset klubova zajedno, i shta nam je to dobroga donelo? Nishta. Jebiga, ja bih najvishe voleo da nas trenira Murinjo ili Ferguson ili Kapelo, ali oni su trenutno zauzeti a trazhe i velike pare a od ovih trenera koje sebi mozhemo da priushtimo po mom mishljenju Djumi nije nishta gori.

Nash problem nije u treneru i smena trenera po svaku cenu ga nece reshiti.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Moram da kazem da me je odusevio svojom borbenoscu i igrom mladi Kacar i mislim da je jedan od najzasluznijih za preokret.Mislim da je on veliki talenat i deluje mi cak bolje od Pavlovica.
Mora da igra i ubuduce.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Radoje,mislim da ne treba puno da trazimo.Imamo vec trenere u klubu koji su igrali u Evropi,trenirali sa velikim trenerima i u praksi ucili igrajuci i trenirajuci a ne kao ovaj samo nabedjeni trener skidati sa neta,moliti igrace da mu donesu snimke treninga sa zapada i eksperimentisati na nama.Tesko je ispraviti njegove brljotine ali nama je sada potreban covek koga ce igraci postovati i koji ce uspeti na o-ruk da ih ujedini i disciplinuje.A na leto sesti,dobro razmisliti i pokusati stvoriti tim vredan postovanja a mlade trenere vezati ugovorom, skolovati i slati u kampove velikih klubova.Mi moramo poceti verovati nasim trenerima i dati im sansu da uz klub napreduju a ne terati nasu decu(Bobe Pavkovic) i davati fudbalskim nestrucnjacima priliku da na nama grade ime i karijeru.Mislim da bi Dzimika Maric u tandemu sa Curetom bio trenutno najbolje resenje(ako pristane posle ovakvih priprema i rezultata).Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ha ha ha ha ha ha :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

prijatelju stvarno vise nema smisla sta ti pricas.moram da ponovim da sa ovim ne branim djumija nego fk vojvodinu.pa ti si prijatelju,verovatno, jedan od onih koji jos uvek imaju debelu korist od kluba cim tako pricas.dobro si upucen u klub to se vidi a od svih problema tebi je jedini problem trener.ma da imali smo mi veoma jake trenere koji su gurali omladince i postizali vrhunske rezultate.prestani covece vise da pricas o djumiju,promeni plocu.kad ce doci na red igraci,takozvan,nece nikad jer to nije u tvom interesu.za tebe nije bitno sto se neki tipovi setaju po terenu kako hoce bez da budu privodjeni a nasim momcima da odredjuju kazne i to u sred ns?boli tebe ona stvar za to kao i za ljude koji su unistili vojvodinu a jos uvek se vuku svoje guzice po klupskim prostorijama.kad si toliko upucen kazi mi koliko nasih momaka poznajes,inace izuzetnih fudbalera,koji nisu uspeli da stignu do prvog tima?ja ih znam dosta iako nisam upucen a znam i neke koji su uspeli da dodju u prvi tim samo sporednim putem.taj sporedni put znas kako ide.ima li toga jos uvek?nista to za tebe nema veze samo te djumijeva ostavka interesuje.da takvih kao ti prijatelju nema oko i u vosi danas bi mi ovde pricali sasvim drugu pricu,u svakom slucaju veseliju.trener nema nikakve veze sa ovim sto se dogadja i ne znam koga ti ovde ubedjujes kad je ocigledno da velika vecina ne zamera nista djuricicu nego igracima.posto toliko voles vosu ocekujem tvoj komentar na tu temu malo za promenu.daj nam neke informacije kad vec baratas sa njima zasto su u vosi igraju neki kojima je mesto u vojvodjanskoj ligi a vuku se u vosinom dresu godinama.ti prijatelju vosu ne dozivljavas kao voljeni fudbalski klub nego drugacije a ja bih voleo da znam sta tebi donosi djumijeva ostavka.
za djuricica samo jedno pitanje:sta bi sa kizitom?mislim da je on prava slika stanja u klubu,svako radi kako mu se hoce.izjavio si da ce morati da prolije mnogo znoja da se vrati u prvu postavu a on odmah sa autobusa u tim.da li je uradio bar deset sklekova za kaznu?ne zelim da provociram ali on je dosao u ns pre par dana i mesto da bude zadovoljan sto je dosao u jedan od najvecih srpskih klubova on izigrava mangupa i nikom nista.nije to dobro
o navijacima sve najbolje,uradili su pravu stvar sa prekidom i slazem se da bi to trebalo ponoviti na treningu,neko je vec rekao, ili po lokalima u gradu pa da se vise raskrsti ko hoce da igra a ko je tu da bi bio vidjen.
djumi tebi zelim srecu i pozdravljam sve iskrene navijace fk vojvodine
lunatic

Post by lunatic »

sto se tice prijatelja, vidi se da ima dosta toga protiv djumija, ali DJUMI
ja cu morati da mu seprikljucim ako sada u sredu MARKA JOVANOVICA budes stavio ne u prvi tim , nego i na klupu!!! i ako se nesto u odbrani ne promeni ) to je nesto sto ti svojim odlukama mozes uraditi...

kazes nisi ga ti doveo u klub, pa sta sad? on decko ne ume igrati fudbal !!!! sluzi za zasmejavanje mase.

srecno u sredu.....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Radoje,mislim da ne treba puno da trazimo.Imamo vec trenere u klubu koji su igrali u Evropi,trenirali sa velikim trenerima i u praksi ucili igrajuci i trenirajuci a ne kao ovaj samo nabedjeni trener skidati sa neta,moliti igrace da mu donesu snimke treninga sa zapada i eksperimentisati na nama.Tesko je ispraviti njegove brljotine ali nama je sada potreban covek koga ce igraci postovati i koji ce uspeti na o-ruk da ih ujedini i disciplinuje.A na leto sesti,dobro razmisliti i pokusati stvoriti tim vredan postovanja a mlade trenere vezati ugovorom, skolovati i slati u kampove velikih klubova.Mi moramo poceti verovati nasim trenerima i dati im sansu da uz klub napreduju a ne terati nasu decu(Bobe Pavkovic) i davati fudbalskim nestrucnjacima priliku da na nama grade ime i karijeru.Mislim da bi Dzimika Maric u tandemu sa Curetom bio trenutno najbolje resenje(ako pristane posle ovakvih priprema i rezultata).Pozdrav.
Hehe.

Sve mi se chini da je nash PRIJSTELJ jedan od tih "mladih i perspektivnih" trenera iz kluba koji je bacio oko na Djumijevo radno mesto i da je to najveci uzrok animoziteta izmedju njih dvojice :wink: :lol:
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Sve mi se chini da je nash PRIJSTELJ jedan od tih "mladih i perspektivnih" trenera iz kluba koji je bacio oko na Djumijevo radno mesto i da je to najveci uzrok animoziteta izmedju njih dvojice
To sam upravo i ja hteo da konstatujem! :lol:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Kakvi ste vi moroni.Zasto stalno mislite da iza neke price ili sugestije postoji pozadina.Kakav trener,kakvi bakraci.Ja sam ponavljam,obican navijac Vojvodine kome tesko padaju trenutni rezultati i koji za njih okrivljuje najveceg trenerskog nestrucnjaka u istoriji kluba.A vi i dalje uzivajte u druzenju sa njim.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Legenda je ovaj nas PRIJATELJ!!!! :lol:
Meni se svidjaju njegovi nastupi,jer sa njim forum dobija na "tezini"!!!

Samo jedno podpitanje:
Zar ne vrede te reci sto upucujete Djumiju,i za naseg MARADONU???
Mrzi me da sada trazim,al se dobro secam,da si jedini Ti plakao nad sudbinom MARADONE,i govorio kako je dva puta nalazio spakovane kofere ispred svojih vrata,zbog neplacene kirije (jer mu kasni plata).Sad te pitam,JEL MARADONA ZASLUZIO IJEDNU PLATU U DRESU VOSE????
Ako zaista volis klub reci ces istinu... (samo zelim jedan tvoj post,bez Djumija u njemu)!!!

p.s.i cinjenica je da postoji VISE prijatelja,jer im se odredjeni stavovi ne poklapaju!!!!
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

PRIJATELJ wrote:Kakvi ste vi moroni.
:arrow: Molio bih doticnog,sto ne sme da se registruje,da procita pravila lepog ponasanja na forumima u slucaju daljeg vredjanja ostalih korisnika bice izbrisan sa moje strane :!:

Hvala na razumevanju
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stara Gardo,izvinjavam se svima koje sam uvredio.Vojo,ocigledno si me pomesao sa nekim jer sam Jovanovica pominjao samo u negativnom kontekstu a ti prelistaj postove i nadji gde sam ista dobro rekao o njemu.Zao mi je sto se nasi prilazi problemu razlikuju.Nazalost,ponavljam nazalost igraci su nepromenljivi do leta(zahvaljujuci malom fondu igraca,neadekvatnim pojacanjima) i moramo izvuci maksimum od njih,trenutno postojecih.Ja mislim da oni mogu vise i bolje (i nazalost Vojo moram opet da ga spomenem)ne pod ovim neznalicom od trenera koji je velike trenerske uspehe postigao u Cementu,Sremu,Macvi i ostalim eminentnim klubovima.Neznam da li ste gledali tv Jesenjin gde su pokazali sta se radi sa nasom decom i trenerima na slucaju Milana Jovanica,kojeg je Panta pustio kao ne talentovanog a on iz Veternika otisao u Pert,prvaka Australije i za koga Ferika Arok tvrdi da ce braniti u Premijer Engleskoj ligi.A odrastao je u Vojvodini i igrao za neke omladinske reprezentacije i normalno otisao bez dinara obestecenja.A mi i dalje treba da dovodimo padobrance i prolaznike kroz klub.Jos jednom se izvinjavam moderatoru i ostalim clanovima foruma.Pozdrav.
Locked