4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by playmaker »

Ja i dalje ponavljam, ovo gledamo vec sezonama unazad, sada je jos gore jer nema ni Abua.

Ako oteraju Nikolica i ne puste ga da napravi sistem kako bi kroz koju godinu licili na nesto mi nismo ni zasluzili bolje.

STOP MENJANJU TRENERA NA SVAKIH PAR MESECI !

p.s. bio 3 ili 5 nista mi ne znaci, ja sam pre da zrtvujemo koju sezonu zarad "jedne" PRAVE koja bi bila plod tog truda. :idea:
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Jole »

playmaker wrote:ja sam pre da zrtvujemo koju sezonu zarad jedne PRAVE! :idea:
Druze nasa svaka sezona je zrtvovana na cast dosadasnjim upravama, a koliko vidim ni ovi novi nisu nista drugaciji.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

playmaker wrote:Ja i dalje ponavljam, ovo gledamo vec sezonama unazad, sada je jos gore jer nema ni Abua.

Ako oteraju Nikolica i ne puste ga da napravi sistem kako bi kroz koju godinu licili na nesto mi nismo ni zasluzili bolje.

STOP MENJANJU TRENERA NA SVAKIH PAR MESECI !

p.s. bio 3 ili 5 nista mi ne znaci, ja sam pre da zrtvujemo koju sezonu zarad "jedne" PRAVE koja bi bila plod tog truda. :idea:
Naravno nije rešenje u menjanju trenera, ali zar ti zaista misliš da Nikolić može da napravi bilo kakav sistem i da on o svemu odlučuje?Ako tako misliš i ne poznaješ rad naše uprave, u velikoj si zabludi.Kod nas može biti samo gore, a nikako bolje što budemo više čekali i žrtvovali još sezona.Pa dokle da čekamo i da žrtvujemo, dok ovi ne napune džepove do kraja i ne zaduže klub do maksimuma?Nema više ni velikog gazde koji je zahvaljujući svojim udbaškim vezama dobijao neke stvari na lepe oči i oprost, sada sve ide na čisti dug i bogami ćemo ako se ovako nastavi debelo da oberemo bostan, a iskreno mislim da neke dugove već polako vraćamo ove sezone ako me razumete.

Što se tiče Nikolića, ma šta mi mislili, upravo će njega kada dođe vreme za to označiti kao žrtveno jagnje kao i uvek do sada bez obzira na to što im i on ide na ruku.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by srkins »

sad imamo dve nedelje pauze..slede utakmice protiv dve dobre ekipe novog pazara i radnickog iz nisa..trebaju nam bar 4 boda..rukovodstvo treba da odblokira racun dovede napadaca ako ima neki dobar slobodan i da se isplati koja plata , trener treba da spremi igrace takticki mnogo bolje , igraci da krenu da trce vise i vise zelje i truda...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Jole »

Srkins, kako samo 4 boda iz 2 meca? Partizan nam je na +5, zvezda na +4 odakle nama pravo da i dalje prosipamo bodove?

Kezmana i ostalu bandu motkama iz kluba i da dodju ljudi koji hoce da urade nesto sa ovim klubom, a ne samo da trpaju lovu u svoje dzepove i pricaju o blokadi racuna.
Last edited by Jole on Sun Sep 01, 2013 9:15 pm, edited 2 times in total.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

Inače ako neko misli da ćemo ove sezone da se opet vadimo na Marakani u poslednjem kolu polusezone, grdno se vara.Ove sezone ne.
mozer
Posts: 1
Joined: Sun Sep 01, 2013 9:01 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by mozer »

Pozdrav svima.,dugo pratim ovaj forum i moram da iznesem svoje misljenje.
0-0 sa Cukarickim!!! Dokle vise? Ocigledno nije dobro odradjen prelazni rok. Treba dovesti neko normalno levo krilo. Oumaru nam je bio i krilo i spic. Pomirimo se sa cinjenicom da nam je napad u k***u od kada nema njega. Onaj Kaludjer nije ni za sta,pa decka mrzi da se vrati 2 metra po loptu! Sa Alivodicem nesto kanda nije u redu,garant mu nesto ne odgovara,jer decko koji me je odusevljavao svojim igrama u pocetku,sada me toliko razocarava da se pitam zbog cega je uopste u prvom timu. Da nema Vuleta,doticni se ne bi ni video na utakmicama.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Boske87 »

Opušteno ljudi, biće ovo duuuuga jesen, čuvajte živce. Još od utakmice sa Voždovcem bilo je jasno da idemo po starom dobro uhodanom jesenjom putanjom, jalova igra i remi za remijem. Pod Vignjevićem smo ovog proleća igrali solidan fudbal mada i tu dosta ima zasluge Abubakara. Sada nam je napad katastrofalan.
Svaka čast Škuletiću, dosta se promenio od izleta u Niš ali zar nam je on adut u napadu? Zamislite da je to neko pretpostavio pre 6 meseci :) . Šta reći za Kaluđerovića, taj nikad nije imao veze ali posebno me nervira što je "gotovan", mrzi ga da radi za tim a jedino njegove izjave mogu pročitati u medijima pred svaku utakmicu Voše. Nikoliću treba dati sve vreme ovoga sveta ali i on mora staviti prst na čelu i da se zapita da li sa ovim napadačima može da ostvari zadate ciljeve ove sezone. A oni su ako se ne varam napad na sva tri fronta!
Jedan front je već zatvoren, "ne neuspešno" što je otprilike neki vrhunac uspeha koji FK Vojvodina pruža navijačima još od 1989. Ali prava borba tek započinje na preostala dva fronta mada bih ja iskreno volio da nas klepi neko u prvom krugu kupa da okončamo tu agoniju.

Jedino da nađemo nekog free agent napadača/levo krilo jer ovako ne može dalje.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Tony Starks »

Plavim Dunavom wrote:Inače ako neko misli da ćemo ove sezone da se opet vadimo na Marakani u poslednjem kolu polusezone, grdno se vara.Ove sezone ne.
Šta konkretno želiš da kažeš ovim, ako možeš da pojasniš? Da su cigani ove godine prejaki? Da ćemo iz nekog razloga morati da ih pustimo? Da smo mi ova puta preslabi da bismo ih pobedili? Mislim, nijedna od ove tri konstatacije nije ništa novo, čuju se pred ama baš svaku sezonu i susrete sa njima, pa opet na kraju bude novo prskanje po ciganima na lažnoj marakani.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

trenirati,uigravati dok krv ne propisaju,nema odustajanja.samo naporan rad.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Izduvavanje od prevelikih napora koje su nam kvalifikacije za LE donele :dedica:
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Jole »

churguzijanac wrote:Izduvavanje od prevelikih napora koje su nam kvalifikacije za LE donele :dedica:
I Partizan se izduvava koliko vidim :cheers:

Nemoj da se lazemo tim izgovorima.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

Tony Starks wrote:
Plavim Dunavom wrote:Inače ako neko misli da ćemo ove sezone da se opet vadimo na Marakani u poslednjem kolu polusezone, grdno se vara.Ove sezone ne.
Šta konkretno želiš da kažeš ovim, ako možeš da pojasniš? Da su cigani ove godine prejaki? Da ćemo iz nekog razloga morati da ih pustimo? Da smo mi ova puta preslabi da bismo ih pobedili? Mislim, nijedna od ove tri konstatacije nije ništa novo, čuju se pred ama baš svaku sezonu i susrete sa njima, pa opet na kraju bude novo prskanje po ciganima na lažnoj marakani.
Stvar je jasna, cigani će ove sezone i rukama i nogama da guraju da bi osvojili titulu u svrhu toga doveli su i gomilu igrača realno ima tu i kvalitetnih pojedinaca.Zaostatak za grobljem im neće biti velik ili ga neće ni biti.Ova pitanja koja si postavio možeš i sam da protumačiš kako hoćeš, ali zaključak će se ionako sam nametnuti na kraju.Ajde recimo da je ovo moja lična pretpostavka, neću je ponavljati više, odgovor ćemo ionako dobiti.Raspored je takav kakav je, isti svake sezone pa i događaji u hodu nameću određeni rasplet.Pred početak ove sezone desila se i jedna krupna promena kod nas.Nedavno se desila i druga, nema više Abubakara.Lepo je bilo što smo tukli cigane, ako bi se to ponovilo ne bi bilo srećnijeg čoveka od mene, ali realnost je nešto sasvim drugo i ta realnost je sve sumornija.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by srkins »

Inace Abubakarov tim trenutno igra i gubi 2;0 Abubakaru je ovo treca utakmica za njih 1 bod bez datog gola celog tima ...Meni preostaje samo jedan zakljucak samo kod nas i samo sa nasim sistemom igre Abubakar je opasan...Nadam se povratku za 6 ili 12 meseci...
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

Abu je otišao u realno krš ekipu, u Belgiji sigurno ima boljih, a i belgijska liga nije od jačih u Evropi.Ali čovek je morao rešiti svoju egzistenciju.Možda se i vrati jednoga dana i to bih voleo, ali sumnjam da će tako brzo.
Locked