4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by ciribuciriba »

Kaludjerovic je igrac koji se ne vidi celu utakmicu, sve dok ne promasi 100% sansu, ako je uopste i bude.
Nikolic je najbolji trener u ligi.Mora ostati nekoliko sezona.
Upravi nista neverujem( o tome cu vise na temi Uprava i Transferi).
Gacinovic je strasan potencijal.Mora dobiti vecu minutazu kao i Kosovic, Milinkovic Savic, ali i centarfor Ilic, koji pored Kaludjera mora da dobije minutazu!Ubedjen sam da je vec sad kvalitetniji od kvazi fudbalera Kaludjerovica, rekao bih medju dva najgora fudbalera Vojvodine u poslednjih nekoliko sezona uz Denkovica.
Nikolic je dosta gresio u poslednjih nekoliko utakmica sto se tice taktike i odabira igraca.Npr u revansu umesto da ubaci Gacinovica, on ubacuje Denkovica.Kaze Nikolic, seca se Denkovica u omladinskim selekcijama.Treneru, velika je razlika izmedju omladinskog i profesionalnog fudbala.Mnogo talenata nestane.Doveli su vam menadzerskog igraca, da bi prali pare.Za 6 meseci otice u neki mali klub, a oni ce na predstavljanju reci "doveli smo veliko pojacanje iz Vojvodine", a ono kesa Denkovic, sto bi rekao Djordje Cvarkov...
Pod hitno dovesti levo krilo i napadaca bez ugovora.Otpustiti Denkovica i vratiti Kaludjera kinezima.
Ko kaze da lesinari vec nisu u klubu?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by fare »

srkins wrote:Inace Abubakarov tim trenutno igra i gubi 2;0 Abubakaru je ovo treca utakmica za njih 1 bod bez datog gola celog tima ...Meni preostaje samo jedan zakljucak samo kod nas i samo sa nasim sistemom igre Abubakar je opasan...Nadam se povratku za 6 ili 12 meseci...
A plus toga dobio je i direktan crveni karton u 76 minutu Abu vracaj se ti nazad falis i ti nama a i mi izgleda tebi :D .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Jole wrote:
churguzijanac wrote:Izduvavanje od prevelikih napora koje su nam kvalifikacije za LE donele :dedica:
I Partizan se izduvava koliko vidim :cheers:

Nemoj da se lazemo tim izgovorima.
U pitanju je sarkazam,nema lazi i prevare :cheers:
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Box »

Ljudi , moze li neko da mi kaze kakva je razlika u igri tima dok ga je vodio Jasar , Zaga , Vigi i evo sada Nikolic? Nema je ... Igraju kao babetine (nisam gledao utakmicu sa Cukarickim ali jesam sa Vozdovcem , Spartakom,Serifom). Da li je to taj famozni napadacki fudbal?

Nikolicu Alivodic je odlicno igrao desno ofanzivno krilo, a ima jedna izreka koja kaze: "Kada je nesto dobro , nemoj da ga menjas."

Prosle sezone smo startovali odlicno u pripremnim utakmicama (Krila Sovjetov i ekipa) ... Igrali smo lep fudbal i onda je doslo prvenstvo gde smo usrali motku pa na kraju natezali za evropu.
Ove godine krenemo odlicno u Evropi i onda useremo motku...Igraci spremni za 4-5 utakmica i onda od silne rakije i cigara posustaju? Svake godine ista prica , pa dokle bre vise ljudi?
Vi ste svi sada toliko zaslepljeni odlaskom Abubakara da jednostavno zaboravljate da je on dosta dugo bio u klubu i desavale su se iste stvari , ajmo malo realno?


edit: Da ne bude zabune , ne pokusavam da osporim kvalitete Abu-a ... Nego jednostavno zelim da kazem da i on "utopi" u to sivilo kada krene i onda kao da gledam turnir u fudbalu 8-mi osnovne...

edit2:
Jole wrote:Realno je da ja rezultatski ne pamtim ovako los pocetak sezone.
Prosle sezone smo poceli malo bolje ali posle prve pauze smo krenuli sa , cini mi se , 4 neresene i 0:3 sa crnima...
Last edited by Box on Sun Sep 01, 2013 10:47 pm, edited 2 times in total.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Jole »

Realno je da ja rezultatski ne pamtim ovako los pocetak sezone.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by ciribuciriba »

Prosle sezone posle 4 kola bili smo prvi, jedini u tom trenutku sa 10 bodova, pa je smenjen Zagorcic..I tad smo u prva 4 kola igrali kladionicarskim recnikom, " od 0-2", ili jos preciznije "od 0-1".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

Devet bodova u naredna tri kola nas potpuno vraca u igru bez obzira na ovaj ocajni start. Mogu komotno da kazem da su ta tri kola prekretnica sezone. Ako dobijemo Pazar i partizan kuci, i Nis u gostima onda nas je razbila Evropa ali jesmo favoriti za titulu. Jedan remi u te tri utakmice je prihvatljiv, ali bojim se da je realnost da taj ciklus zavrsimo sa svega tri boda. To bi onda znacilo da nam predstoji grcevita borba za trece mesto.
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by salefkv »

http://www.youtube.com/watch?v=X7UmsAutZMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Voja »

Voja wrote:TUGA!!!!
Image

Tek je sad (posle poslednje utakmice) TUGA!!! :(
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

Po ovom izveštaju utakmica je zaista bila slaba bez nekih izrazitih prilika, možda po jedna solidnija na obe strane, dok je Čukarički imao više šuteva na gol.Zaista slabo.
Crveni karton Nikoliću može da brine iz više razloga.Kao prvo jer neće moći da vodi ekipu u sledećem kolu, a zatim čim je on koji je inače relativno miran bio tako iznerviran i uporan u objašnjavanju sa sudijom to znači da i on sam polako oseća da kola idu nezadrživo nizbrdo i da gubi uzde iz svojih ruku ako ih je ikada u potpunosti i imao(pre svega zbog uprave).

Inače zaista iznenađuje ova poseta na stadionu Čuke već eto drugi put, očigledno da bi i kod nas bilo mnogo toga drugačije u tom smislu kada bi se klub vodio na pravi način.
Last edited by Plavim Dunavom on Sun Sep 01, 2013 11:12 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Nevernik »

Voja wrote:
Voja wrote:TUGA!!!!
Image

Tek je sad (posle poslednje utakmice) TUGA!!! :(
Voja pod hitno da otvori svoj topik o kladjenju :)
Covek zna.

Inace, i Nikolic je prolupao. 10 minuta se raspravlja sa sudijom.
Nervoza i pritisak rade svoje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Šta će biti u nekoj budućnosti je zaista smešno predviđati.

Pre 3 nedelje smo osvajali titulu i drali Totenhem, danas nam je i x premija sa Čukom. Cigani do pre sedam dana imaju Ninkovića i 10 bogalja, sad je i tamo drugačija priča. Ima još jedan dan prelaznog roka, možda neko ode, neko dođe. Uglavnom, sve je kao i uvek, do meča sa grobljem ćemo znati gde smo ove sezone. Trajković je pre neki dan izjavio da bi voleo da osvoji kup. Lepo, i on se već oprostio od prvenstva. Ne znam za vas, ove godine me interesuje kup jedino ako naletimo usput na blizance, zbog rivaliteta, ne trofeja.

Mislim da će na kraju sve da bude isto ko i prošle godine, s tim što očekujem Radnički iz Niša a ne Jagodinu kao našeg takmaca za treće mesto. I to mi ni ne smeta, krajem jula sam to isto mislio, onda malo poleteo (kao i svi) zbog Evrope...i sad se to nivelisalo. Ono što me muči je što vidim da ćemo opet igrat usran fudbal i možda dvaput u sezoni dati više od jednog gola na meču.
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Ako nemas valjanog napadaca ne mozes ocekivati neki rezultat. Imali smo Ranka, pa cak i omiljenog nam Mrdju koji je ipak davao golove i resavao utakmice, posle toga Abubakara. Sada smo ostali na Skuleticu i Kaludjerovicu. Ako ne prorade onda nam se tesko pise. Videcemo sta ce biti posle pauze. Nikolic je i rekao da ce taj period biti potreban ekipi i novajlijama da se uigraju i pripreme dodatno, pa da sacekamo.
Imamo mi levo krilo i to je mali Gacinovic, naravno da ne moze da iznese celu sezonu, ali ga mozemo istrpeti bar i sacekati. Kod Vignjevica tokom zavrsetka prosle sezone je pokazao svoj potencijal, zasto ne bi i sada.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Nikola »

Puna podrska
Marku Nikolicu. Sva pojacanja bih menjao za jednu pravu 9-ku.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by ДушанСП »

Па цигани редовно губе или одиграју нерешено прво коло,после наређају 6,7 победа,па опет нерешено све док их партизан не кокне у дербију,онда изгубе и од нас,и тако већ пар година.Ви што их већ видите као прваке успорите мало,они обично падну око десетог кола,вероватно због неисплаћених дугова,плата итд.Неће њима бити баш лако да збаце толета,а могу слободно да кажем да су медијски рат изгубили.Према томе немојте да лупате главу око тога ко ће бити први,ми сигурно нећемо,али да можемо опет да их дркнемо то је сигурно.Што се тиче Војводине,ми смо у сезони ћирибу-ћириба имали скор у јесењем делу сезоне 9 победа 5 нерешених 1 пораз,следеће сезоне 8-6-1,а прошле 7-7-1,што значи ове сезоне ћемо имати 6-8-1 :mrgreen: наравно бићемо опет трећи,јер Раднички неће издржати целу сезону овако.А колико се сећам били смо четврти прошле сезоне у јесењем делу,после смо Јагодини бежали 12 бодова,према томе ово је све већ виђено,сви знамо како Војводина стартује у сезони,и како игра јесењи део првенства,у ком почињемо да дижемо форму око 11 кола.Мада нападач нам је неопходан,и то би могло нешто да се уради за време паузе,пошто слободни могу да се ангажују у току целог првенства.А што неки спомињу рад управе и проценте,о којим се то процентима ради кад ни најбољег играча не можемо да продамо нигде.
Locked