4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by fare »

Mozzart se ponovo zapucao u 47 minutu :frown: .
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

Radio prenos je sasvim korektan, ravnopravan je odnos prenosa nas i partizana. A u krajnjoj liniji, znate da nema promene rezultata sve dok se ne ukljucuju. :mrgreen:
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by istok »

Imam info sa stadiona da se ne zna ko je gori mi ili oni. Ipak, za nijansu od svih je gori Alivodić, tako kažu.I da, spominju da su im na tribinu gde su ubacili neki dimnjak...Verovatno cigani ili grobari.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Nevernik »

Ako je verovati Mozzartu jos nemamo udarac u okvir gola.
Nikolic iskljucen.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by fare »

Nevernik wrote:Ako je verovati Mozzartu jos nemamo udarac u okvir gola.
Nikolic iskljucen.
Bice ovo duga,duga,duga sezona ali nama centarfor ne treba imamo dobar fond igraca :frown: .
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

Dakle da zakljucimo. Kada protivnik igra bunker ne odgovara nam jer ne znamo protiv njega, a kada protivnik ne igra bunker ne odgovara nam jer nismo navikli da ne igraju bunker. Mislim da smo konacno dobili odgovor na pitanje da li smo mi jako dobri ili su protivnici iz prva tri kola LE jako losi. :frown:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by postman »

Mislim da ce nam jako dobro doci ova pauza zbog reprezentacije.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by laki »

Kup je nas! :yesss: :smoker:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Helm wrote:Dakle da zakljucimo. Kada protivnik igra bunker ne odgovara nam jer ne znamo protiv njega, a kada protivnik ne igra bunker ne odgovara nam jer nismo navikli da ne igraju bunker. Mislim da smo konacno dobili odgovor na pitanje da li smo mi jako dobri ili su protivnici iz prva tri kola LE jako losi. :frown:
Vec sam spomenuo ovo - nemamo vise ONOG JEDNOG, koji se izdigne iz sivila i proseka i resi utakmicu. Ako se neko seca, Honved je pretio u drugom poluvremenu sa igracem vise, do trenutka kada je ON primio loptu, okrenuo dvojicu i iznudio penal. Isti taj je pobedio i Bursu u gostima. Bez obzira sto Nikolic nije forsirao igru na njega, oseti se odsustvo, jer su igraci davali lopte njemu kada ne ide, a sada se panika uvukla u redove, jer kad protivnik zatvori nasu desnu stranu, mi smo dovidjenja. Ili forsirati Gacinovica, ili gledati 0-1, kladionicarski receno, celu sezonu, uz veci procenat cireva na zelucima na stadionu.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Nevernik »

Dobro, dobro, stalno gledate negativno.
Ovo je idealna prilika da se zarade pare za zimovanje. Igrati 0-2 ili Vosa ne daje gol. Da smo bili pametni vec bi bili u plusu.

Mijat imao jedno deset suteva u zadnjih pet minuta.
Kraj. Odoleli smo mocnoj Cuki.
Last edited by Nevernik on Sun Sep 01, 2013 8:54 pm, edited 1 time in total.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Jole »

Kezmane odlazi!!!

Balsa odlazi!!!

Uprava napolje!!!

Skor 1-3-0 sa donjim domom lige SRAMOTA!!!
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Voja »

TUGA!!!!
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Stexman »

Na Mocartu stoji da smo imali 0(NULA) suteva u okvir gola, i 3 van okvira! Pa o cemu dalje da pricamo!?
TUGA I JAD!
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

Koja crna napadačka igra, kakav trener Nikolić kome treba klicati ime, nas je vukao samo jedan čovek-Abubakar i to tako što je igrao kao lud pre nego što je otišao.Nema šanse da smo kvalitetniji ne samo od blizanaca, već i od još nekih ekipa.Pa opet ćemo se kao Isus mučiti da damo gol.Jasno je da imamo nekoliko i te kako izvikanih igrača, pogotovo u napadu, a da smo recimo Poletanovića i Radoju kao klince dizali u nebesa iako njihova generacija ništa značajno nije uradila.

Partizan, Radnički i Čukarički već pobegli sa 10 bodova, kao i Zvezda sa 9, dok su Javor sa 7 i mnogo težim rasporedom i Napredak sa 6 i čak 3 odrađena gostovanja i cigani kući takođe ostavili bolji utisak.O efikasnosti da ne pričam.S obzirom na više ozbiljnijih ekipa ove sezone, sredina tabele gde smo sada mogla bi da bude realnost.
Naravno tu je i kup, a on je uvek naš i preko njega napadamo Evropu. :mrgreen:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Firmson89 »

Настављамо са старом традицијом, имаћемо најмање пораза у лиги опет, али зато више нерешених утакмица него постигнутих голова. Просто да ми буде драго што нису преносили, вероватно су ми знатно сачували здравље вечерас.
Locked