Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Daljac »

Такође подржавам идеју финала било где осим у престоници, па и у самој Јагодини ако треба тако. Изгубио нам је тај трофеј смисао, пао у очима, постало је већ монотоно да на ЈНА или у рупу на финале карневалски одлазимо и попишани се враћамо, али један прави навијачки, сланинарски дан, окупација (барем нас највернијих) Крушевца, Крагујевца, Ниша, била би нешто што би се памтило и препричавало. Колико год бројност била импресивна на последња два финала, ја бих радије са још 1000 људи у Ниш на финале, него опет да имам београдски дежа ви...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by johnny »

Ne razumem mazohisticke zelje za egzoticnim destinacijama. Proslo je vreme dokazivanja.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Passion »

Није поента у доказивању друже мој. Поента је да буду уз клуб они који ће бити било финале у Београду, Крушевцу, Нишу или сл...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Marcello »

johnny wrote:Ne razumem mazohisticke zelje za egzoticnim destinacijama. Proslo je vreme dokazivanja.
Bez ljutnje, ali ovo može samo razmaženi navijač da napiše (za tebe, lično, ne mislim da si razmažen!!!). Zar nije bolje otići još 100-200 km do Kruševca, pa da se stvori prava fudbalska atmosfera (stadion bi sigurno bio puniji), nego da igramo sablasno finale u lavoru, samo zato jer je blizu?
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by ultra komsa »

Ako neko ima neki BROJ ZA IZNAJMLJIVANJE KOMBIJA neka mi molim vas pusti broj u privatnoj poruci.Fala unapred! :lala:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Marcello »

ultra komsa wrote:Ako neko ima neki BROJ ZA IZNAJMLJIVANJE KOMBIJA neka mi molim vas pusti broj u privatnoj poruci.Fala unapred! :lala:
Puna ti je telefonoteka takvih
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Baltazar »

Želim da osvojimo prvenstvo. Želim da osvojimo kup. Zašto neko omalovažava kup, nije mi jasno. Pa blizanci i u kupu imaju prednost u startu takmičenja, tako da su mi drage pobede i Spartaka nad nkp i posebno naše rasturanje zvezdane usred BG-a. Drago mi je što je Vošu prošli put u finalu pratilo 12.000 navijača. E, baš sam ponosan na tu činjenicu. Milina je bilo gledati toliko navijača Voše. Da li će klub ovaj put organizovati besplatan odlazak ili ne očekujem dosta naših navijača, samo da se počne na vreme sa organizacijom-prodajom karata. Samo da se sukob firma-uprava ne odrazi loše po navijače i atmosferu a samim tim i na rezultat. Dosad imamo skor od sedam utaknica i NULA golova, tako da nema šta da izgubimo. Jagodina je blagi favorit, imaju iskusniju ekipu i u njihovim prednostima trebamo tražiti našu šansu. Živeli :cheers:
Vojvodina, jedna jedina!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by limanfkv »

Baltazar wrote:Želim da osvojimo prvenstvo. Želim da osvojimo kup. Zašto neko omalovažava kup, nije mi jasno. Pa blizanci i u kupu imaju prednost u startu takmičenja, tako da su mi drage pobede i Spartaka nad nkp i posebno naše rasturanje zvezdane usred BG-a.
I ja zelim da osvojimo kup i da dok se dize kupljeni pehar grmi UPRAVA NAPOLJE. :dance2: Al bolje tu temu da preskocim, odma ce neko lupiti etiketu "teorija zavere", onda moz da se slikas.
Baltazar wrote:Drago mi je što je Vošu prošli put u finalu pratilo 12.000 navijača. E, baš sam ponosan na tu činjenicu. Milina je bilo gledati toliko navijača Voše.
Ne ponovilo se. Ovome se vec nadam.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=uXFAORqDAkA[/video]
Kakva je to energija bila jeza me uhvati. I dalje mi nije jasno kako taj put nismo uzeli prokleti kup.
Baltazar wrote:Da li će klub ovaj put organizovati besplatan odlazak ili ne očekujem dosta naših navijača, samo da se počne na vreme sa organizacijom-prodajom karata. Samo da se sukob firma-uprava ne odrazi loše po navijače i atmosferu a samim tim i na rezultat.
Nije to sukob firma/uprava, vec "malo" veceg dela navijaca. Tako malo veceg da ne znam nikoga kome se svidja ova uprava. Ne verujem u njihovu sposobnost da tako nesto organizuju, ali nemam reci za te koji bi sa njima putovali. Uostalom u ovom sjajnom svesposobnom savezu se i dalje ne zna gde ce se igrati utakmica.
Baltazar wrote:Dosad imamo skor od sedam utaknica i NULA golova, tako da nema šta da izgubimo. Jagodina je blagi favorit, imaju iskusniju ekipu i u njihovim prednostima trebamo tražiti našu šansu. Živeli :cheers:
Mene dr Hofman istripovao da sam video dva gola Mojsova pre par godina, doduse jedan ponisten, al eto. Podbara pusti ti tu staru istoriju otvaraj topike za zadnjih 5 godina.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Radoye »

Video sam i ja ta dva gola Mojsova i jos jedan zvezdi, doduse bio je to autogol koji je ponisten zbog navodnog ofsajda (!?), no po zvanicnim statistikama mi i dalje nismo postigli nijedan gol u 7 finala.

To samo kod nas ima. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Stexman »

Nece nas otici ni 500 na finale. Ova stoka iz FSS jos uvek nije odredila domacina za finalnu utakmicu a ostalo je dve nedelje do finala.
Treba se snaci za prevoz za dve nedelje(ne mogu sa nikim da se pogodim kad ne znam gde ce se igrati), skupiti lovu od ljudi(ovo je najtezi detalj) jer svi cekaju zadnji momenat. Ja imam gomilu ljudi koji mi kazu, sta sad ti tu meni naplacujes prevoz kad se nikad nije placalo. Sta ja da kazem takvom konju!? I onda kad na kraju ne bude imao kako da ode onda ce smarati da ga nekako ubacim u vec prepun kombi. Poludecu! :frown:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by the Gari »

limanfkv wrote:I ja zelim da osvojimo kup i da dok se dize kupljeni pehar grmi UPRAVA NAPOLJE. :dance2:
O ovome sam i ja razmišljao. Proslaviti stogodišnjicu kluba sa prvim trofejom kupa u istoriji i pesmom "Uprava napolje", to ja takva pankčina da je dostojna samo ovog našeg, malog, bolesnog, paradooksalnog parčeta univerzuma.

Kupe je naš! Uprava napolje! :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by laki »

Samo kad svi ynate da je pehar kupljen!!

Koliko sam samo puta do sada cuo kako gubimo od crnog pa od crvenog blizanca, da je utakmica namestena....i onda kad se ispostavi da su takvi samo prosipali pamet i prodavali muda za bubrege po forumu i van njega, ti isti samo cute posle toga i onda pred sledeci veci dogadjaj nastavljaju sa slicnim pricama. Ne stvarno, nama neprijatelji ni ne trebaju!!
Image
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Matador »

Cisto da ne bude zabune, nismo 7 puta igrali finale, kao sto ovde neki pisu, vec ce ovo biti 7. put. A to gde se igra jos nije zvanicno potvrdjeno. 99% ce opet biti na jna, ali hajde da sacekamo potvrdu. Prelistao sam malo neku arhivu i video da je organizacioni sastanak prosle godine bio 23. aprila, mozda tako bude i ove, ali u glavnom, ovih dana ce. A i vreme je... Tu ce definisati gde se igra, u koliko sati i kome pripada koja tribina. Valjda ce se posle toga uprava oglasiti kakav im je plan (ako to i imaju uopste) za organizaciju prevoza. Iskreno, ni ne ocekujem da se oglase povodom toga, a kamoli da organizuju prevoz pa makar za 800din za prevoz i kartu. Neko rece da ne bismo trebali da idemo njihovim prevozom ako budu organizovali, ali neki ljudi, ipak, nemaju drugo (optimalno) resenje, a i mnogo je jednostavnije tako, nego sam se organizovati. Sve u svemu, ocekujem, recimo, 6000 slaninara. To gde su oni kad su "obicne utakmice" na meniju, je vec nesto drugo. Naravno da im zameramo to, ali ja sam misljenja da je bolje 6000 pa makar i da ne budu svi 100% zagrizeni, nego 1000 pravih. Tako jedino i mozemo da ih zarazimo. Postujem i druga misljenja, ali, eto, samo iznosim svoje. Znam gomilu ljudi koji idu na ta famozna finala i evropske utakmice i jesu oni nasi, ali se ocigledno ne potresaju toliko oko Vose kao mi.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Passion »

Просто не могу да поверујем да би неко пристао да га превози исти онај који му плански уништава Клуб и бије познанике са утакмица. За истих тих на пример 800 динара које би на пример дао њима, можеш без проблема да узмеш комби са 10 другара. Дајте људи заборавите више било какве превозе, карте и слично. Ако их терамо, будимо доследни. А део да је једноставније овако, него сам организовати......... :frown:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Matador »

Passion wrote:Просто не могу да поверујем да би неко пристао да га превози исти онај који му плански уништава Клуб и бије познанике са утакмица. За истих тих на пример 800 динара које би на пример дао њима, можеш без проблема да узмеш комби са 10 другара. Дајте људи заборавите више било какве превозе, карте и слично. Ако их терамо, будимо доследни. А део да је једноставније овако, него сам организовати......... :frown:
Slazem se ja, ali kazem kako ce ljudi razmisljati i kako jeste. A ja sam necu sigurno ici tim busom :cheers:
Locked