Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by limanfkv »

laki wrote:Samo kad svi ynate da je pehar kupljen!!

Koliko sam samo puta do sada cuo kako gubimo od crnog pa od crvenog blizanca, da je utakmica namestena....i onda kad se ispostavi da su takvi samo prosipali pamet i prodavali muda za bubrege po forumu i van njega, ti isti samo cute posle toga i onda pred sledeci veci dogadjaj nastavljaju sa slicnim pricama. Ne stvarno, nama neprijatelji ni ne trebaju!!
Ima ljudi koji veruju da je bata stvarno davao pare za lekove sudiji il` 3 kg pecenja. Sta ces, ima nas raznih.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Passion »

limanfkv wrote:Ima ljudi koji veruju da je bata stvarno davao pare za lekove sudiji il` 3 kg pecenja. Sta ces, ima nas raznih.
Где ће ти душа човече? Лекови су били за мајку. :mrgreen: Људи смо, треба да помажемо једни другима... :lala:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by MiSmoFKV! »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/04/odred ... pa-srbije/" onclick="window.open(this.href);return false;
Znate detalje, zovite sve koje znate...
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by duh slaninara »

Ljudi,sve se zna sad.Taman da se ustedi to malo para i da se okrecu brojevi mnostva drugara,komsija,ljudi sa posla.Mora takvo cimanje jer bez njega ne bi imali ni onih 1000 pravih.
Za prevoz se snalazite,o tome ne zelim ovde,nek svako izabere sta je njemu najbolje.
SVI NA FINALE!!!
07.05.2014.
:cheers:
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Stexman »

Ljudi jel se raspitivao neko za prevoz? Ja kontaktirao svog skolskog druga koji radi kao prevoznik i vozi kombi, i cena prevoza do BG-a za 8 ljudi (koliko prima kombi) je 12.000 dinara!? :shock:
Jel to normalno? Meni je to jako mnogo? A jos smo dobri i on mi kaze kako necu nigde naci jeftinije?
Jel to stvarno toliko kosta ili je me radi covek?
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Firmson89 »

Мини-бус до Суботице, 19 људи, око 900 динара по глави смо дали. Није баш најјефтинији начин путовања, али тако је како је. Мада за комби 12000 на 8 људи изађе доста скупље, тако да могуће да можеш наћи негде јефтиније, али не бих лично знао где. И ја се све сабирам ових дана око организације са друштвом, али ми све реалније делује опција конвоја аутомобила... :wink:
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by N13 »

Treba JGSP kontaktirati sto pre... Pa ako je onaj njihov minibus do aerodroma za 10+ ljudi 800 dinara, verujem da onaj krs od autobusa moze biti i upola jeftiniji za 40-50 ljudi po autobusu...
Jednostavno njih pitati da li bi i ove godine zeleli da prevoze na finale kupa, i po kojoj ceni...
Pored toga, mislim da moze i sa turistickim agencijama to dosta povoljno da se odradi. Znam da su neke turisticke agencije imali veoma povoljan prevoz za evroligaske utakmice blizanaca u basketu... verujem da bi bile zainteresovane i za finale kupa :)
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by andi_fkv »

Isti stadion, isti protivnik nadam se drukciji ishod na kraju meca. Treba da se napravi mobilizacija i da odu navijaci u BG da napravimo dobru atmosferu. U decu ne sumnjam da ce se boriti i nadam se na kraju osvojiti taj kup. Posle svega, zasluzili smo to.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Brick Liman »

Stexman wrote:Ljudi jel se raspitivao neko za prevoz? Ja kontaktirao svog skolskog druga koji radi kao prevoznik i vozi kombi, i cena prevoza do BG-a za 8 ljudi (koliko prima kombi) je 12.000 dinara!? :shock:
Jel to normalno? Meni je to jako mnogo? A jos smo dobri i on mi kaze kako necu nigde naci jeftinije?
Jel to stvarno toliko kosta ili je me radi covek?
Cena je baš prijateljska :oops:
Pročešljaj telefonoteku, trebalo bi da je uobičajena cena oko 1000 po glavi.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Neizlecivi »

Koliko ja znam kombi nije nesto jeftina varijanta. Lakse se i jeftinije organizovati za ceo bus, a mislim da makar na taj dan nece biti problem da se nekoliko buseva popuni. po mom nekom razmisljanju, najlaksa i najjeftinija opcija za taj izlet je voz :) imamo stanicu blizu jna, nikakvo cimanje... cak mislim da je manje drndanje doci do bg vozom, nego busevima ili nzm cime preko borce, krnjace,manjace i ostalih vukojebina.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by recni galeb »

taman tako, voz je mera i u ceni i u svemu...
a jedva cekam da vidim kako ce u isti da se ukrcaju ovi iz Gadze i Kovilja, eto im sada njihove zdrebadi... :lol:
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Stexman »

Upravo kontaktirao sa "Saobracajem Žabalj" pod koji spada i "Saobraćaj Čurug" i rekoše mi da nemaju uopšte slobodnog autobusa za taj termin 5-6-7 maj.
Sve im je zauzeto zbog ekskurzija koje su zakazane u tom terminu! Zapravo, ima li bi po koji slobodan kombi ali nema ko da ih vozi jer su im svi vozači angažovani za te ekskurzije.
Biće ogroman problem naći prevoz.
Zatim sam zvao još jednog sa kombijem, koji mi traži 100 evra za 8 mesta. Kao deset po glavi i 20 za čekanje.
Sve više razmišljam o nekoj vodenoj maršuti, da se pustimo Dunavom pa šta nam bog da :D !
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Liman 1 »

Ljudi ne znam zašto ste svi toliko zabrinuti oko prevoza. Kombi je veoma skupa varijanta ako gledamo prosečnu finansijsku situaciju. Sednemo na voz prepodne i polako kroz svako selo u Vojvodini do bg-a. Mnogo jeftinije od svih drugih opcija a i uvek se ispostavi kao bolji provod! Sve u svemu ko hoće nađe način! Vidimo se u lavoru, kup je naš, ali stvarno! :greenbutt:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Go west »

Liman 1 wrote:Ljudi ne znam zašto ste svi toliko zabrinuti oko prevoza. Kombi je veoma skupa varijanta ako gledamo prosečnu finansijsku situaciju. Sednemo na voz prepodne i polako kroz svako selo u Vojvodini do bg-a. Mnogo jeftinije od svih drugih opcija a i uvek se ispostavi kao bolji provod! Sve u svemu ko hoće nađe način! Vidimo se u lavoru, kup je naš, ali stvarno! :greenbutt:
Voz je idealan, ali prvi voz za nazad je tek 08.05. u 4:40 a da i ne pominjem prohibiciju u Beogradu posle 22h...
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by 21114 »

Prohibicija ne postoji u dragstorima. Provereno. Kafane se zatvaraju u 01h, ali ima i onih koje rade i po tom času.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
Locked