Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Stexman »

Ja bih samo zeleo FIRMI da porucim(mada predpostavljam da ce tako i biti) da ako bude neke koreografije da to bude posveceno pokojnom Vujadinu Boskovu!
Sve ostalo ne bi imalo smisla.
Ovaj trofej treba posvetiti njemu ako ga osvojimo, ako ne bar staviti do znanja da smo imali nameru da to uradimo!

Jos samo 7 dana...
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by N13 »

http://www.butasport.rs/2014/05/jagodin ... -kupa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Njih ce biti kao i prosle godine (ako ne i vise)... nasa brojka ce se prepoloviti :/
Finale za 7 dana, a ne oseti se ta neka euforija po gradu, marketing ocajan, uopste se ne prica u tome...
Prethodna 2 finala ceo grad je brujao danima samo o tome... ovo sad mi je nekako previse mrtvo :?
A godina jubileja. Zasto je to tako, zasto? :beg:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by laki »

U cemu je vas problem?! Cimajte ljude da idu ako zelite sto vecu brojku, sta kukate svi po forumu! Ja sa ekipom idem i boli me tuki koliko ce ljudi doci. Naravno da bih voleo da nas bude kao prosle godine i ja radim na tome da cimam svakog koga znam, ali ne kukam zbog toga. Ajde se bolje organizujte da radite nesto konkretno osim sto govorite kako ne znate kako cete ici do BG-a, sto ne mogu da verujem i dalje da se o tome diskutuje na forumu, jbt?!?! Kao da u Banglades treba da se ide, majke mi! Sednes u bus/voz i palis lagano, ako je nekom frka kao sto je navijac zbog nekih cigana/grobara ili slicno, ides kezual i vozdra... O Boze... :frown:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Radoye »

Mozda je i bolje da nema euforije i da uzmemo konacno taj kup nego da opet dizemo pehar pre nego sto utakmica i pocne pa da posle opet budemo pokenjani.

A ne zaboravimo i da se igra utakmica protiv Javora, ko zna mozda ce nam trebati bodovi za trece mesto i Evropu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by N13 »

laki wrote:U cemu je vas problem?! Cimajte ljude da idu ako zelite sto vecu brojku, sta kukate svi po forumu! Ja sa ekipom idem i boli me tuki koliko ce ljudi doci. Naravno da bih voleo da nas bude kao prosle godine i ja radim na tome da cimam svakog koga znam, ali ne kukam zbog toga. Ajde se bolje organizujte da radite nesto konkretno osim sto govorite kako ne znate kako cete ici do BG-a, sto ne mogu da verujem i dalje da se o tome diskutuje na forumu, jbt?!?! Kao da u Banglades treba da se ide, majke mi! Sednes u bus/voz i palis lagano, ako je nekom frka kao sto je navijac zbog nekih cigana/grobara ili slicno, ides kezual i vozdra... O Boze... :frown:
Vidis mene ne boli tuki koliko ce ljudi doci... mene boli to sto ce po svemu sudeci Jagodina koja je 10 puta manji grad nego Novi Sad i 20 puta manji klub nego Vojvodina imati vise navijaca nego mi. Svaka cast za vas koji se cimate i za sve ekipe koje idu kompletne, ali cinjenica je da cim je sve ovako mrtvo da je interesovanje mnogo mnogo manje. Ja nazalost nemam koga da cimam, i na utakmice na Karadjordju idem sam... a u bg cu ici isto sam, redovna autobuska linija, karta sa studentskim popustom i to je to. Ali ono sto meni smeta jeste ta atmosfera u gradu. Da napravis neku anketu u centru ns-a sa prolaznicima i pitanjem ' ko igra finale kupa Srbije i kad?' kladim se da vise od 50% ljudi nece dati kompletan odgovor... dok ranijih godina nije bila takva situacija.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by budababa »

N13 wrote:Njih ce biti kao i prosle godine (ako ne i vise)... nasa brojka ce se prepoloviti :/
Jako, jako optimistično. Što se nas tiče. Ako budemo imali petinu onoga od prošle godine, biću zadovoljan.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Marcello »

Dajte, ljudi,manite se Jagodinaca, zar stvarno dopuštate sebi da razmišljate koliko će tih opančara biti???

Ako nas bude 1000 i poderemo grla - naši momci će imati podršku, dovoljnu da im ulije hrabrost i kuraž protiv iskusnijeg protivnika na terenu. To je jedino bitno! Svako ko ode, neka da sve od sebe i njegov obraz je čist. A, ova generacija momaka će to znati da ceni! Ovoj deci smo potrebni, ali ne da sedimo i grickamo semenke... :!:

A, Kup? Toliko smo ga puta izgubili, da mi nešto neće posebno teško pasti ni da se istorija ponovi. Samo što hoću je - SRCE NA TERENU!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Telep »

Ja bi najvise voleo da ide mase kao 2007. sto je po meni i nasa najrealnija brojka od svih skorih finala..mada nesto mislim da ce sad biti i manje od toga. Slazem se da je euforija manja od svakog finala koje smo igrali ali svako ko stvarno voli ovaj klub ce biti tamo i ako se uzme to u obzir ubedjen sam da ce biti bolja atmosfera nego prosle godine kad je pola severa zevalo unaokolo.

Elem,jel moze neko da mi da savet ko je isao svojim prevozom na ovakve utakmice,gde je najbezbednije i najblize stadionu ostaviti kola? moze i na pm svejedno
Sremac, Sremac Špricer Boys!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by vdn slaninar »

bice nas tacno koliko treba,jer svi sto hoce ce i biti tamo,makar biciklom,brodom...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by prijatelj fudbala »

Baš zato što će nas otići mnogo manje nego prethodnih godina, i baš zato što nema ložane/seljane i otužnih promotivnih akcija... I zato što nas je napustio najveći od svih u godini najvećeg jubileja... Zato uzimamo trofej!
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by lazarr »

Novi momenti. Besplatna karta i prevoz za ljude sa pretplatnim kartama. Ako nekom znači, neka mi se javi i iskoristi ovo pravo umesto mene. Ja ću mu pozajmiti moju pretplatnu (osim ako ne mora da pokaže i LK). Ja sam prevoz već obezbedio a kartu ću kupiti sutra.

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/navij ... na-finale/" onclick="window.open(this.href);return false;
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Stefke »

lazarr wrote:Novi momenti. Besplatna karta i prevoz za ljude sa pretplatnim kartama. Ako nekom znači, neka mi se javi i iskoristi ovo pravo umesto mene. Ja ću mu pozajmiti moju pretplatnu (osim ako ne mora da pokaže i LK). Ja sam prevoz već obezbedio a kartu ću kupiti sutra.

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/navij ... na-finale/" onclick="window.open(this.href);return false;
+1
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
slaninar sa zapada
Posts: 3
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:07 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by slaninar sa zapada »

Postoji li mogucnost da idem na sever sa navijacima ako idem tim besplatnim organizovanim prevozom iz fc vujadin boskov posto imam sezonsku za zapad?
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by duh slaninara »

Postoji ako kupis kartu za sever.
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1461
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Neizlecivi »

Sram da bude ove jajare sto se sada slihtaju. Pre svega sram sto sve obezbedjuju samo za odredjene navijace. Po cemu se ljudi sa severa razlikuju od ovih sa istoka i zapada? Necu da solim pamet, svako zna kako i koliko moze i zeli, ali mislim da treba da se drzimo one- mi smo jedno to je nasa snaga, pa da niko ne ode sa ovim smradovima.
Sto se same tekme tice, ne osecam nikakvu euforiju, ali me ni ne pali ona. Zna se ko mesecima ceka ovu tekmu, zna se ko ce se cimati, a ko ne. Slaninari vidimo se :cheers:
Locked