Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by njaks »

Svako ko krene sa ovim govnarima na finale i proda se za tih bednih 1000 din. neka mu je na cast. Nemojte da dozvolite da vas kupuju jeftinim trikovima i jajarskim forama i jos gore nemojte sebi da dozvolite da sedite na zapadu na ovoj utakmici. Svako ima pravo na svoj izbor ali mislim da svi znamo koji je pravi...
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Ponosan! »

FUJ !!!


Na obraz svima vama koji cete ovo iskoristiti, a ''terate'' upravu. Sram da bude svakog. Umesto sad da se ujedinimo pa da im dodje ukupno 9 ljudi na te autobuse, ne mi cemo da precutimo i pojedemo go**o, jer bi se prodali za 1000 dinara...

Svaka cast! :thankyou: :lala:
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Slaninari.VI »

УПРАВА НАПОЉЕ!
Саопштење СЛАНИНАРА ЗАПАД -СЕКТОР ШЕСТ:
"Ми смо сами себи организовали превоз о свом трошку, тако ћемо и купити карте за предстојећу уткамицу, тј. финале купа. Можемо само рећи УО ФКВ за бесплатан превоз и бесплатну карту > НЕ ХВАЛА!"
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Daljac »

Образ не кошта 1000 дин. Видимо се на ЈНА са сланинарско-панкерским овогодишњим слоганом: Куп је наш - Управа напоље! :lala: :cheers:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by severozapad »

Ako neko ide iz Zrenjanina, neka se javi na pm.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/2014/05/04/to-se-z ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Oasis »

Ove godine nema premije za kup :mrgreen: ?
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Toto Riina »

Ако сазнам ко је кренуо у аранжману управе написаћу овде и по цену бана.

Сви на јна, УПРАВА НАПОЉЕ!!!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by FCVNS »

Toto Riina wrote:Ако сазнам ко је кренуо у аранжману управе написаћу овде и по цену бана.

Сви на јна, УПРАВА НАПОЉЕ!!!
I od koga tog nekog treba da bude sramota,od kojih forumasa?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Passion »

Toto Riina wrote:Ако сазнам ко је кренуо у аранжману управе написаћу овде и по цену бана.

Сви на јна, УПРАВА НАПОЉЕ!!!
Не видим сврху тога. Пре свега, ко год има иоле мало свести шта се дешава са Клубом, неће кренути тим превозом и неће се продати за црвену. Ако ико буде ишао тим превозом, то ће бити пензионери који немају везе ни са најблажим обликом навијачке приче и њих не занима ни управа ни тренер...они само иду да гледају фудбал.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Toto Riina »

Од већине коју знам и која је сваки пут ишла о свом трошку.

Оно изнад нисам написао без разлога.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by FCVNS »

Vec ti je odgovorio Passion,mani se ljudi kojima je to jedini nacin da dodju na utakmicu...pa niko od navijaca ne ide organizovanim prevozima,kome treba da provede taj dan cekajuci da mu zandar odobri piskenje i kupovinu,a oni koji ce pokupiti karte se nece ogresiti o nikoga samo ce sacuvati koji dinar...kad nije bila fora izgrbaviti se za ulaz...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by Toto Riina »

Нисам то написао због људи којима је то једини начин да иду на утакмицу.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by FCVNS »

Ma sta uopste guras nos gde mu nije mesto,sta tebe boli kako ce ko da ide na finale?
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post by N13 »

Razumem da ljudi ne zele da podrze bilo kakvu organizaciju od strane nase uprave, ali mi nekako previse glupo zvuci ovo "prodao se za 1000 dinara". Pitam se ako ti ljudi koji imaju sezenske ulaznice, dolaze na utakmice na karadjerdje sa tim ulaznicama, da li to znaci da su se prodali jer i pored sezonske nisu kupili dnevnu kartu? Meni je sve to isto... ako je sa sezonskom kartom uracunata i karta za finale kupa, zasto onaj ko to iskoristi da se proziva? To ne znaci da taj podrzava upravu, vec koristi ono sto je platio. Da ne ispadne da branim nekog, ja niti imam sezonsku, niti bih isao sad sa tim organizovanim prevozom, jer sam vec sredio kako cu, niti poznajem ikog ko ce ici sa njima. Nego jednostavno ne razumem zasto kritikovati nekog i vikati da se "prodao za 1000 din". Ja sam siguran da i ti ljudi imaju stav kao i mi ostali a to je "uprava napolje", ali svako ima pravo da iskoristi povoljnosti koje mu je donela sezonska ulaznica.
Neka svi idu na finale, kako god zele, i svako ko se pojavi tamo da podrzi nase klince, pravi je navijac, bez obzira na nacin na koji je dosao!
Locked