Kup Srbije - sezona 2013/14

User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Forza Voša »

fare wrote:Gledam sada malo situaciju kod penala (ruku na srce bio je ) ali ga je svirao kad je lopta otisla 10 metara dalje i kad su curani podigli ruke http://www.sportnetwork.rs/play/67275/k ... vojila-kup" onclick="window.open(this.href);return false; na snimku na 10:05 .
Nema one situacije kada je trebao biti penal za nas. Sudija stavio pistaljku u usta da svira a onda se predomislio (u smislu sto bi ga svirao na 2-0)
„Hasta la Victoria Siempre!“
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Mare »

Ljudi, je l zna neko u koliko sati počinje sutra meč protiv Jagodine?

EDIT:

Izvor: http://www.sportal.rs/news.php?news=125169" onclick="window.open(this.href);return false;
- Mislim da su ovakve priče karakteristične samo za Srbiju, a ja po ko zna koji put ponavljam da sam trener koji ne zna za kalkulacije. Dok sam trener Vojvodine ovaj tim će uvek ići na pobedu bez obzira na sastav u kome nastupa. U goste nam dolazi isti rival koga smo savladali u finalu Kupa, a ubeđen sam da će biti izuzetno motivisan. Ukoliko ne shvatimo tu činjenicu naći ćemo se u velikom problemu – rekao je trener Babić za sajt kluba i dodao da je vreme slavlja iza crveno-belih koji su sada fokusirani samo na posao.

...

"Penal majstor" Srđan Žakula slaže se sa trenerom da u utakmici protiv Jagodine za Vošu ne sme biti kalkulacija. Pobeda je jedina opcija u koju veruju on i njegovi klupski drugovi. - Sve ove priče o nekakvom prepuštanju bodova Jagodini nemaju nikakve veze sa realnošću. Vojvodina se ne bavi takvim stvarima, budite u to uvereni. Što se mene lično tiče, zaista sam se ispraznio i fizički i mentalno kao uostalom i svi igrači. Verovatno ću u subotu biti na klupi, a za mrežu Vojvodine "nema zime". Tu je Milan Jovanić.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=125169" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Mare on Fri May 09, 2014 3:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Daljac »

Mare wrote:Ljudi, je l zna neko u koliko sati počinje sutra meč protiv Jagodine?
Најављен је за 20:00h.

П.С. Ајде људи, док није закључана, гласајте на теми о овом мечу на подфоруму о играчу сезоне, освојили смо трофеј побогу, а више људи је гласало када смо донели бод по оном пљуску са ЈНА... Знам да је сулудо да се и тиме оптерећујемо, али ред је да овај меч обори рекорд по броју људи који су гласали, па макар сви само цитирали форумаша N13, који је својим постом све рекао;)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Radoye »

Daljac wrote:П.С. Ајде људи, док није закључана, гласајте на теми о овом мечу на подфоруму о играчу сезоне, освојили смо трофеј побогу, а више људи је гласало када смо донели бод по оном пљуску са ЈНА... Знам да је сулудо да се и тиме оптерећујемо, али ред је да овај меч обори рекорд по броју људи који су гласали, па макар сви само цитирали форумаша N13, који је својим постом све рекао;)
Imate fore do kasno veceras, zatvoricu je kad pristignem kuci s posla (oko 6 po lokalnom / ponoc u Srbiji) :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by angua »

Posle svih ovih godina i svih pokušaja (sećam se besa 1997. i 2011. i skenjavanja 2007. 2010. 2013) mislila sam da ću biti ravnodušna kad se osvajanje kupa napokon desi.
Ali nisam bila. I dalje mi je fascinantno koje je to količina sreće bila, koji dobar, dobar osećaj.
Čestitke momci sjajno ste igrali i hvala za ove momente.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by fare »

Igra se u 20:00 uz prenos na rtv 1 , I ja bi radije prisustvovao uzivo ali kad se ne moze........ :( .
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by MiSmoFKV! »

Pre utakmice ima neka emisija u 19:30, vezana za finale kupa, pa ko je u mogucnosti, neka snimi.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by ernesto »

ti fare kao da zivis u budimpesti a ne u Lalicu(60-tak km od NS-a),ulaz se nenaplacuje,mozes stopom,KAD IMA VOLJE,IMA I NACINA!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by ДушанСП »

Ми би требали да отворимо тему Лига европе шта ћеш може нам се. :D
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Firmson89 »

ДушанСП wrote:Ми би требали да отворимо тему Лига европе шта ћеш може нам се. :D
Чекај чекај, видиш да се прича већ како ћемо мењати цигане у лиги шампиона ако њих не пусте :greenbutt:
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Salvador »

Firmson89 wrote:
ДушанСП wrote:Ми би требали да отворимо тему Лига европе шта ћеш може нам се. :D
Чекај чекај, видиш да се прича већ како ћемо мењати цигане у лиги шампиона ако њих не пусте :greenbutt:
Ajao, ala bi to bio posao - odvalimo ih u poslednjem kolu (jer realno i jesmo bolji), njih izbace iz evrope (jer su realno i zasluzili), a mi sacuvamo tim i nastavljamo tamo gde smo stali proslog avgusta.
U nekom postenijem univerzumu to bi najmanje bilo realno i zasluzeno. U ovoj lopovskoj drzavi pak, mi se nadamo da cemo ostati citavi do sledece sezone..
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by ДушанСП »

Зато је друг Вучић,и скресао плате у државном сектору,нек цела Србија пропадне и буде на хлебу и води,али за ,,стуб српства'' мора увек да буде.Ако треба увешћемо и порез на брендове само да им се омогући играње у Европи.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by fare »

ernesto wrote:ti fare kao da zivis u budimpesti a ne u Lalicu(60-tak km od NS-a),ulaz se nenaplacuje,mozes stopom,KAD IMA VOLJE,IMA I NACINA!
Nije u tome problem nego sto moram na posao, a ni finansijska situacija mi bas ne dozvoljava 2 male dece skola... ko razume shvatice :( . A sto se tice volje to mi nikad nije manjkalo kad god imam priliku idem na Karadjordje, kako sam vec rekao u bivsim postovima da zivim u Srpskoj Atini ne bi propustao trening a kamoli utakmicu :D .
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Stexman »

Ja bih isto zamolio momke da sutra ne izgube utakmicu bas zbog prica kojekakvih. Sad me zove drugar jedan i kaze mi da je neki lik veceras u kladionici uplatio 50 soma din. na pobedu Jagodine.
E pa nedam!
Trenutno trazim vezu da mi neko uplati u gradu tiket na tacan rez. 3:0 za nas! Pa nek "laju kere Jakobsfelda"!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Turija »

Post festum Finala, par reči o ,,trećem poluvremenu".
Mislim da je brzopleto odrađena centralna proslava pred Spensom i naravno, što je brzo, to je i kuso.
Sve je bilo veoma loše, osim same ideje, počev od trubača (može l' bar u Novom Sadu proći neka proslava bez trubača?), pa do predstavljanja igrača, gde su najavljivani i igrači koji nisu izašli na binu, tj nisu bili prisutni (takav sam utisak stekao u TV prenosu).Sve se, uglavnom, svelo na usiljenu dernjavu i buku, bez prave atmosfere.
Novi Sad ima kapacitet za daleko bolje predstavljanje FK Vojvodine - Osvajača Kupa 2014, ali ne u instant varijanti.Zbog poslovične inertnosti i neinformisanosti Novosađana, okupio se sramotno mali broj ljudi, ali s obzirom ko je organizator, mnogi informisani nisu ni imali volju da dođu (opravdano) na takvu cirkus predstavu, totalno nepripremljenu i neosmišljenu.
Na kraju, morao je neko iz Kluba, kao i od igrača, nešto i reći u TV prenosu, odnosno biti pitan.
Sve je to jako amaterski izvedeno, bez duha i neke linije vodilje (scenarija).
PS
Sama utakmica sigurno nije nameštena (kako neki nedobronamerni žele predstaviti Finale Kupa u ,,trećem poluvremenu"), jer ko bi se danas odrekao 100.000 evra nagrade za Trofej.Pa 100 dinara ljudi ne opraštaju, a ne 100 hiljada evra, pogotovo ovi naši u UO.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked