Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Nikola »

Podrska 90 minuta, ako treba i do penala. Ajmo Slaninari.
ПУШТАМ КИШУ!
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by limanfkv »

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by laki »

Sutra ce nas biti 350 na tribinama sve skupa, plus minus 20 ljudi.
Image
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by lazarr »

laki wrote:Sutra ce nas biti 350 na tribinama sve skupa, plus minus 20 ljudi.
Ne znam koliko će nas tačno biti. Verovatno onih standardnih 1500, ali zato mi koji dodjemo treba jednom u životu da budemo složni i pozitivni. I 1500 ljudi ako su dobro raspoloženi mogu da naprave sasvim solidnu atmosferu.
Bitno je da daju podršku svojim igračima a ne da ih sputavaju...
Da se ne ponavljam. Važi sve izrečeno kao protiv Slobode.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by lala1914 »

Ja prvi put od Serifa necu biti na tribini...jednostavno, termin je ocajan, kako neko moze ocekivati veliku posetu...u subotu sam ponovo na tribini, ali sutra ne.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Schteph_F89 »

Uprkos uzasnom terminu nacicu se sa 'long time no see' drugarima, birtija, pivo pa na utakmicu. Ostalo me (trenutno) ne interesuje :cheers:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Toto Riina »

Koliko god da nas bude treba da bodrimo klub kao da je pun stadion. Na utakmice dolazim zbog FK Vojvodine, a ne zbog punog stadiona, titula, poziranja, devojaka sa tribine itd.

Maksimalna podrska sutra i sledeca dva vikenda :!:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by borrissey »

Jbt, zaista je teško objasniti odluku da se utakmica igra od 16.00, pošto će se svakako paliti reflektori. Zar nije onda svejedno da li se igra od 16.00 ili od, recimo, 18.00? Urednik portala, taj fini gospodin, izgleda da oseća bol u predelu penisa da pojasni ovu odluku na zvaničnom portalu.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by prijatelj fudbala »

laki wrote:U kup utakmici rezultat po meri 3:0 sa protivnikom koji je u gornjem delu tabele? Daleko da ne bih zeleo da bude i 5:0 ali gde je to po meri?!
Pazar jeste u gornjem delu tabele, ali sasvim sam siguran da po kvalitetu tu ne pripada i da je tu gde jeste zbog drugih stvari, ali ne bih o politici na forumu...

Danas svim srcem uz ekipu! Do pobede!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by zukenp »

prijatelj fudbala wrote:
laki wrote:U kup utakmici rezultat po meri 3:0 sa protivnikom koji je u gornjem delu tabele? Daleko da ne bih zeleo da bude i 5:0 ali gde je to po meri?!
Pazar jeste u gornjem delu tabele, ali sasvim sam siguran da po kvalitetu tu ne pripada i da je tu gde jeste zbog drugih stvari, ali ne bih o politici na forumu...

Danas svim srcem uz ekipu! Do pobede!
Hoces da kazes da pripada samom vrhu!?Jer razvoj dosadasnjeg toka prvenstva i oni bodovi za koje smo zakinuti govori jedino u tom smeru!Ne znam na osnovu cega bi ti svrstao Pazar na samo dno tabele,osim ako ne pratis uopste domacu ligu ili si gledao samo mec sa Zvezdom.U dva meca ,slobodno mogu da kazem da smo zakinuti za 5 bodova.To je cak potvrdila i sudijska organizacija koja je kaznila te sudije na po nekolko meceva i rekla da je Pazar direktno ostecen za bodove!Sa tim bodovima Pazar bi imao kao i Vojvodina ,19.
Za ono sto se desilo protiv zvezde ,najvise krivim Supica,kome je vreme po svemu sudeci proslo.
Hocemo li proci Vojvodinu?Tesko,prije svega jer smo dobili najtezeg moguceg protivnika i to u gostima.Ali jel Pazar za dno tabele?Tesko !
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by tulip »

Novi Pazar definitivno pripada klubovima koji treba svoje mesto da traži u gornjoj polovini tabele. Mislim da mogu ravnopravno da se bore sa Radničkim Niš i Jagodinom za sam vrh. Sa bliznacima ne želeim da ih poredim, jer protiv istih nemaju šanse zbog "srpskih" razloga. Debelo su oštećeni protiv groblja i ćurana. Da su nas tako oštetili, pričali bi smo o krađi sličnoj onoj u finalu kupa 2011. godine.
Danas očekujem tvrdu i neizvesnu utakmicu. Podsetio bih da mi u kupu nismo nikoga pobedili sa više od gola razlike unazad tri sezone. Jeste da smo igrali dva finala, ali smo jako teško stizali do njih. Ipak očekujem pobedu i voleo bih da vidim Nastu, Serđa i Mijata od starta u igri.
DAJ GOL!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2039
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by churguzijanac »

Ne znam koliko ce ljudi doci...nadam se samo da ce navijanje biti na mnogo visem nivou nego ono protiv Slobode.

Termin je ocajan, ali i tako mislim da moze da nas bude 3000-4000.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by zukenp »

Ima opet prenos na regionalnoj za one koji ne mogu da dodju.

http://www.ustream.tv/channel/rtv-novi-pazar" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Milan »

churguzijanac wrote:Ne znam koliko ce ljudi doci...nadam se samo da ce navijanje biti na mnogo visem nivou nego ono protiv Slobode.

Termin je ocajan, ali i tako mislim da moze da nas bude 3000-4000.
Bice kao i protiv Slobode. Klub ne radi apsolutno nista da animira ili bar obavesti sugradjane da se uopste i igra utakmica. Ovako ce doci samo oni standardni, koji znaju raspored i bez da im to neko servira. Za vecu posetu, klub je taj koji mora da pokrene neku akciju. Na zalost, ali je bar za sada tako...
POŠTO OBRAZ ???!!!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by srkins »

Novi Pazar bez pobede u gostima i bez poraza kao domacin u superligi. Dakle tim koji uz svoje navijace uspeva da bedi jer imaju zestoko navijanje dok u gostima 5 utakmica jedan bod...Ako gledamo po kvalitetu tu su oko sredine tabele oko 8 do 12 mesta ali uz navijace mogu do recimo 6 mesta na kraju..Meni je iskreno malko muka od kupa jer imam osecaj da smo bar dve sezone zrtvovali zbog kupa...Mi dodjemo na minus 2 ili 3 od partizana pred kraj sezone a i dalje pricamo kako je kup prioritet...I onda puknemo i kup i prvenstvo...
Locked