Kup Srbije - sezona 2013/14

Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Kamenica »

Imam tu srecu da pamtim '89, osvajanje sampionske titule, sjajnu generaciju Vose- koju i dan danas mogu da nabrojim, predvodjenu sa klupe sjajnim Ljupkom Petrovicem. Ludilo u gradu, gratis kurave po "Vojvodini"...

Docekao sam i ovo osvajanje Kupa. Opet isto. Ludilo... Kanda danasnji klinci, ne umeju da odlepe k'o mi matori. Djole je pevao "drago mi je zbog mog starog", a ja cu dodati "drago mi je zbog mog malog". Docekalo je dete, nesto o cemu mu trubim od kako se rodio. Nadam se, da ce uskoro docekati i titulu.

Zao mi je, sto neko napisa. Sto Vujke ne doceka ovaj Kup, ali igrali smo za njega. I da jos prvenstvo nije podredjeno "vecitim" ko zna sta bi se tu izdesavalo. U svakom slucaju... Docekujemo "curane" u subotu na "Karadjordju". Pobedimo ih, uzmimo tri boda...

I za kraj setimo se dugo osporavanog Sose. Dosao je u najtezem mogucem trenutku, preuzeo je apsolutno rastimovanu i oslabljenu Vosu. Bravo majstore.
:hurray:
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by zukenp »

Vidim niste zadovoljni brojem ljudi na doceku,a po meni bi sve ispod 5000 bilo malo(ne znam kolko je bilo pricam napamet).Samo se nadam da ce vam ovo pomoci i privuci veliki broj buducih navijaca.Cekam dan kad veciti nece imati vecinu u vecini gradova.Za sad to je samo u jednom gradu.Mislim da je vreme da vi prvi povucete ove ostale gradove i da konacno bude zanimljivije i na tribinama i na terenu.Narod voli pobednike ,stoga moja nada da ce vam ovo pomoc.Iskreno ne smem ni da zamislim kako bi bilo ovamo kod nas ,da smo mi kojim slucajem ostvarili ovaj vas uspeh :D . No, sada vam zelim da osvojite to trece mesto,i da nas pogurate u Evropu. 4.nekako i mozemo stic,ali je za 3. kasno bojim se. Osim ako Vucic ne bude hteo da da zvezdi pare za evro licencu ,pa da onda ide i 4. dalje :) .Ipak to je u domenu naucne fantastike.Kad su cekali vec tolko dugo titulu,zar da dozvole da sad uprskaju.
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Kamenica »

Nis, Kragujevac, Krusevac... Imaju svoje klubove, ljudi navijaju za boje svoga kluba... Evo jedne teske slaninarske rock ekipe i mislim da je sada mesto i vreme, za ovu muzicku numeru...

Sto se tice nase lige. Ova i prethodna sezona su najzanimljivije, jer ima mnogo gostovanja. Voleo bi' da hoce ispasti Donji Srem, kao i recimo jos neko ko nema tradiciju. Jer ovo je smesno... Da se jedan Rad bori za opstanak...

Za sve nase drugare:

http://www.youtube.com/watch?v=tYf4oezs584" onclick="window.open(this.href);return false;
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by trelos gia fcv »

Momci, klinci, "istoričari" fudbalskog kluba, preklinjem vas, preklinjem...
Nemojte izgubiti prvenstvenu sutra.
Samo...nemojte izgubiti...
Tek tada na (PRAVOM) značaju dobija osvojen trofej!
Svi znamo šta će biti i šta će se pričati ukoliko ne bude tako...
U INAT SVIMA! OPET SE IGRAJTE FUDBALA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by fare »

ogi wrote:Slavlje posle utakmice i dodela pehara
http://www.sportnetwork.rs/play/67259/v ... onacno-kup" onclick="window.open(this.href);return false;

Izjave igraca
http://www.sportnetwork.rs/play/67265/v ... -osmehnula" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportnetwork.rs/play/67264/p ... navijacima" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportnetwork.rs/play/67260/r ... elika-cast" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportnetwork.rs/play/67262/b ... vali-u-nas" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportnetwork.rs/play/67263/m ... u-karijeri" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportnetwork.rs/play/67261/a ... generacije" onclick="window.open(this.href);return false;
Enveru ovo bas mnogo znaci vidi se po njemu , od tako mirnog i povucenog decka sta se napravi :dance2: .
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by KoKanidja »

Давно није било овако добро навијање, тј. ја се не сећам да смо са оволико људи икад овако навијали, евентуално у Бечу. Мени је и 2007 била слабија што се гласноће тиче. Бар такав утисак имамо.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by KoKanidja »

"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Rivelinjo »


"- У среду, одлазећи на представу коју смо имали у позоришту, сазнао сам да је у кладионицама квота 13 на победу Војводине с 2:0. Ако је тако, рекох, да уплатим и ја тикет. Да зарадим неки динар на је резултат који је такође помињан у нашем скечу са жирафом. Међутим, ништа од уплате. Кажу, не може, скинуто. Ето, није ми се дало."



Stvarno bio skinut par za klađenje?!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Nevernik »

Nije. Ja sam uplatio bez problema sat-dva pre utakmice.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Red Marquis »

Stvarno, krajnje dobronamerno, i ne samo za ovaj meč...jebale vas više kladionice i kvote! Na svakom portalu, forumu u Srbiji na jedan komentar o fudbalu/navijanju ide barem 10 o kladionicama. A i ovde je sve više tako. Jesam li jedini kome to smeta?
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by fare »

Gledam sada malo situaciju kod penala (ruku na srce bio je ) ali ga je svirao kad je lopta otisla 10 metara dalje i kad su curani podigli ruke http://www.sportnetwork.rs/play/67275/k ... vojila-kup" onclick="window.open(this.href);return false; na snimku na 10:05 .
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Nevernik »

Red Marquis wrote:Stvarno, krajnje dobronamerno, i ne samo za ovaj meč...jebale vas više kladionice i kvote! Na svakom portalu, forumu u Srbiji na jedan komentar o fudbalu/navijanju ide barem 10 o kladionicama. A i ovde je sve više tako. Jesam li jedini kome to smeta?
Nisi :)

Ali to je samo posledica opste kriminilizacije sporta u Srbiji.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Mare »

Red Marquis wrote:Stvarno, krajnje dobronamerno, i ne samo za ovaj meč...jebale vas više kladionice i kvote! Na svakom portalu, forumu u Srbiji na jedan komentar o fudbalu/navijanju ide barem 10 o kladionicama. A i ovde je sve više tako. Jesam li jedini kome to smeta?
Naravno da nisi, muka mi je više od toga... stvarno ne znam čemu sve to u ovom trenutku i to na našem forumu!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Radoye »

trelos gia fcv wrote:Momci, klinci, "istoričari" fudbalskog kluba, preklinjem vas, preklinjem...
Nemojte izgubiti prvenstvenu sutra.
Samo...nemojte izgubiti...
Tek tada na (PRAVOM) značaju dobija osvojen trofej!
Svi znamo šta će biti i šta će se pričati ukoliko ne bude tako...
U INAT SVIMA! OPET SE IGRAJTE FUDBALA!
Pazi, uvek ce se to pricati za nas. Ne moze Vojvodina nesto da osvoji a da zvezda i partizan ne osvoje pa da se ne prica, jer Boze moj ko je ta Vojvodina, i kako se usudjuje da osvoji nesto a da se ne zove zveda ili partizan.

I za titulu '89 su pricali da nam je data na poklon jer slavimo 75 godina kluba, pricaju isto sada i za ovaj kup. Ljudi, jel' vama jasno koliko njih ustvari boli svaki uspeh nekog ko nije oni? Moraju da izmisljaju bajke da se utese.

A ove price da su nama Curani dali kup da bi mi njima pomogli za trece mesto da odu u Evropu su tek vrhunac apsurda, mislim jaka mi trgovina, osvajanje trofeja za "osvajanje" treceg mesta na tabeli. Pa i da se stvarno desi tako, opet nema smisla - kao, i mi i oni imamo trofeja na kamare pa se tako lako odricemo jednog zauzvrat jebenog treceg mesta na tabeli. Pa cak ni "veciti" :shit: ne poklanjaju nikom trofej (a imaju ih vec nezna se koliko) nego smo na svojoj kozi osetili 1997. i 2011. na sta su spremni samo da osvoje jos jedan.

Naravno da zelim da pobedimo u sve tri preostale utakmice (narocito u poslednjem kolu!) ali cak i da izgubimo od Jagodine u subotu necu se puno nasekirati. A ovi sto pricaju neka pricaju, samo im je to i ostalo da se ne udave od zavisti sto je Vojvodina osvojila nesto sto oni nisu.

Psi laju, a KUP JE NAS!!!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked