Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by salefkv »

Toto Riina wrote:Igraci ocigledno imaju problem i pritisak kad igraju na svom stadionu. U sredu je potrebna velika podrska i strpljenje do poslednjeg minuta i penala, ako bude potrebno. Imamo priliku da se plasiramo u cetvrinu finala kupa i posle dve utakmice kod kuce za prvo mesto.
Hajde da budemo uz klub sad kad je to najpotrebnije, hajde da zbijemo redove i nosimo igrace do serije pobeda. Budi se uspavani Novi Sade :!:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NLLuMd2XL7M[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=qyFCmgoXj5s[/video]
Pa normalno da imaju pritisak, kad cim nesto neko pogresi odma povici uglavnom sa zapada, treba im dati podrsku kao sto je vec neko napisao u nekom postu, sigurno nece igrati bolje ako se neko prodere Envere, J***M ti mater itd. Pogotovo, ne znam koja je poenta pesme hocemo pobedu, a sta igraci je nece pa im to pevate(mo)? I to je na neki nacin pritisak ... Zato i igraju bolje u gostima ...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by laki »

Ja i dalje ne mogu da verujem koliko primitivaca, i to krajnje neotesanih, ima na nasem stadionu. Setimo se Brane Ilica, Dusana Tadica i sve one uvrede koje su njima bile upucivane. Sad Enveru, sutra nekom trecem... Protiv crnog blizanca oponasanje majmuna na racun Fofane... Ponekad me je sramota ne zato sto sa tim ljudima delim iste tribine, vec zato sto navijaju za isti onaj gospodski klub za koji ja navijam!
Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by lala1914 »

To "majmunisanje" nije bilo samo protiv Partizana, bilo je i protiv Serifa... to su uglavnom oni sto su presli sa severa, ne razumem cemu takve gluposti, je**** keve i tako to... ali vrhunac mi je to: HOCEMO POBEDU... nikad nisam, niticu pevati to... dok je Abu bio tu, kad bi neko dao gol, a da nije Abu, neki su uzvikivali njegovo ime, a da isti nista nije uradio u tim akcijama... ima tako "genijalnih" ispada :roll:
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by vdn slaninar »

Protiv pazara obavezno sansu dati,rezervistima i mladjima a odmoriti najstandardnije,naravno ici na pobedu svakako.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Nevernik »

Ajde ne zezajte :)

Inace, da se zahvalim klubu na pozivima da dodje sto vise navijaca.
Mogli ste jos neki raniji termin. 13h...da proradi pre reflektorska nostalgija.

Bice manje od 1000 ljudi...ali ne dajte da vas to sprecava da i u buducnosti igrate utakmice radnim danima pre 18.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by laki »

lala1914 wrote:To "majmunisanje" nije bilo samo protiv Partizana, bilo je i protiv Serifa... to su uglavnom oni sto su presli sa severa, ne razumem cemu takve gluposti, je**** keve i tako to... ali vrhunac mi je to: HOCEMO POBEDU... nikad nisam, niticu pevati to... dok je Abu bio tu, kad bi neko dao gol, a da nije Abu, neki su uzvikivali njegovo ime, a da isti nista nije uradio u tim akcijama... ima tako "genijalnih" ispada :roll:
Veoma neprijatno sam se iznenadio kad sam video da to u stvari nisu neki klinci sa severa vec neki od kojih bi to malo ko ocekivao. Ali dosta o majmunisanju da ne skrecem s teme.
Za sve ostalo se slazem sto si rekao. Svi smo neretko vikali u glas Abu, Abu, Abu... kad momak promasi 100%tnu sansu. Brana izgubi neki duel svi mu jebu mamu. Ma uzas Boziji!

A za termin utakmice samo komentar: Sacuvaj me, Boze, i sakloni!! Mada to i nije tako lose obzirom da kad god dodje vise od 2000 ljudi ovi nasi na terenu nesto ukenjaju.
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Primitivizam na svakom koraku, ne mogu da gledam utakmicu od ljudi oko mene koji urlaju i tapšu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Chana »

ragazzi di Neoplanta wrote:Primitivizam na svakom koraku, ne mogu da gledam utakmicu od ljudi oko mene koji urlaju i tapšu.
:mrgreen:

Inače, slažem se 100% sa Nevernikom, i sam sam u neverici - pa sam po ko zna koji put pisao o tome na oficijelnoj stranici, ni sam ne verujući da po ko zna koji put sami odbijamo navijače od želje da dođu na stadion...
Ima priča da FSS određuje termine početka utakmica, ali ko god to radio - OVO VIŠE NEMA SMISLA :!:

Neću da se ponavljam, zato ide copy-paste za one koji ne otvaraju oficijelni forum:

" UPUĆENO ODGOVORNIMA:
Zašto dozvoljavate da Vam odrede termin u kom gubite publiku i dokad ćete se miriti sa takvim stvarima?
Ja radim do 16 h i za 10-15 minuta ĆU BITI na stadionu, ali šta je sa onima koji rade duže ili su udaljeniji, nemaju auto ili volje da trpe nečije zaje..vanje, a nisu toliko zagriženi u crveno-bele Vošine boje?
Mislite li Vi ljudi uopšte o tome?
Mislite li Vi iočemu?
AJMO CRVEN-BELI !!! "

P. S.
Od "NS Dunava" iz Kanade sam dobio mail koji me je frapirao, iako nisam "u mraku" što se tiče njihove strasti za fudbal, svoj tim, reprezentaciju - sport uopšte...

Ovo kad vidiš, zažališ što i Tvoj klub nema ovakve "sugrađane":
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... rmm7o14GBM" onclick="window.open(this.href);return false;

NE DAJTE DA NAŠI MOMCI IGRAJU BEZ PUBLIKE I PODRŠKE :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Buca »

Reflektori ce se svakako morati paliti, valjda nije velika razlika ako gore 1 ili 3 sata, da ne bi opet upravnik stadiona morao iz svog dzepa da placa reflektore :roll: Mozda zato urednik sajta kuka za cenom zapada?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Nikola »

Moramo sad podrzati Stari klub. Ima ozbiljnih navijaca na severo i jugo zapada koji bi trebalo da reaguju na vredjanje sopstvenih igraca. Neke je potrebno edukovati, a neki su gube iskompleksirane koje to igracima u lice ne bi smeli da kazu.
ПУШТАМ КИШУ!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by prijatelj fudbala »

Do bola loš termin odigravanja utakmice, ali kao da je to nešto novo?


Inače, mislim da je sutra pravi momenat za jednu ubedljivu pobedu, da se malo digne moral. 3:0 rezultat po meri pred najvažnija dva meča polusezone...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by laki »

U kup utakmici rezultat po meri 3:0 sa protivnikom koji je u gornjem delu tabele? Daleko da ne bih zeleo da bude i 5:0 ali gde je to po meri?!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Red Marquis »

laki wrote:U kup utakmici rezultat po meri 3:0 sa protivnikom koji je u gornjem delu tabele? Daleko da ne bih zeleo da bude i 5:0 ali gde je to po meri?!
Redovno svake nedelje kad igramo kući neko kaže da je vreme za visoku pobedu. I to se redovno nikad ne desi :mrgreen:
Io odio Belgrado
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by mihailov »

Menjao bih prolaz u kupu za 6 bodova u naredna 2 kola.
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by budababa »

Nikolić je zato pozvao navijače da pomognu ekipi u duelu sa Novom Pazarom, a potom i protiv Radničkog 1923 i Javora.

"Drugi i poslednji put dok sam ja trener Vojvodine, pozivam navijače da ispune tribine 'Karađorđa' i pomognu ovom timu, koji je prema mom dubokom uverenju svojim odnosom prema dresu, igrama i rezultatima to potpuno zaslužio", uputio je apel Nikolić i dodao:

"Nije isto igrati pred 1.000 ili 6.000 gledalaca. Kada su tribine pune i kada imamo podršku, ni jedan od igrača ne može da ne pruži i više od maksimuma svojih mogućnosti. U sredu i u naredne dve subote prelamamo sezonu i podrška nam je neophodna".
Dužnost nam je da sutra budemo na "Karađorđu" i podržimo ove momke, istorija nas je naučila da ne treba puno da očekujemo, ali da retke lepe trenutke pamtimo dok smo živi. Dok traje, dobro je; kad prestane, neće se dogoditi ništa što već nije. Uz klub i sutra, i zauvek.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked