Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by ogi »

I ovo vredi pogledati
http://www.sportnetwork.rs/play/67275/k ... vojila-kup" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Helm »

Sve cestitke klincima i strucnom stabu! Kad saberem sve utiske drago mi je sto nismo osvojili prethodnih par i sto imena poluljudi koje boli d*pe za Vojvodinu nece biti zabelezena velikim slovima u istoriji. Prvi trofej Kupa u stogodisnjoj istoriji Vojvodine osvojila su nasa deca i to je ono sto ovaj kup cini posebnim! HVALA VAM!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Milan »

Brick Liman wrote:Konačno, krvavu ti j***m majku!

To je taj punk od kluba koji usere uvek kad je favorit i obraduje te kad se najmanje nadaš. To je Vojvodina. Ima pravde, a još više, draži u tome.
Što se tiče atmosfere, skoro kao da je radila vremenska mašina. Skoro kao 2007. Posle puno godina teška pozitiva među masom. posle puno godina se pevalo iz srca, a ne preko k***a.
Grof Žekula wrote: ЕВО ВАМ СЕЉАЧКА ЏУКЕЛО ИЗ ОЏАКА, ВИБРАТОРУ ИЗ СРПСКЕ ЦРНЕ ГОРЕ, МУТАВКО ИЗ РАШКЕ и ЋЕЛАВОМАЛА ПИЧКИЦЕ БЕОГРАДСКА!!!
ДАБОГДА НИКАДА, НИШТА И НИГДЕ НЕ ОСВОЈИТЕ (осим полне болести на Каћкој петљи, макар ја платио)!!!
Potpis na oba posta!

Ovo sinoc smo bili mi-najverniji... I ja spadam u one sto su bas hejtovali kup, nista ocekivao nisam, krenuo nekako ravnodusan, a vratio se kuci puna srca, srecan i ponosan. Nadam se da ce mladje generacije (koje obecavaju) ovo iskoristiti bolje nego sto je to uradjeno te 2007. Samo napred, potencijala i te kako imate!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Salvador »

Sve je uglavnom receno, cestitke nasim igracima na igri i pobedi, sve je bilo fantasticno. :cheers:

Sto se ovih sabancica sto su otisli u smrdizan tice, ne treba se oko njih previse uzbudjivati, ocigledno nam je bolje bez svih takvih g.....a.
Mnogo je bitnije da pruzimo sto vecu podrsku u predstojecim utakmicama, iskreno se nadam da nece biti nikakvih kalkulacija i da cemo ici na sve tri pobede, jer sam siguran da nasi klinci to mogu kada se opuste i igraju fudbal, kao sto su pokazali sa crnima i juce.
Takodje se nadam da ce sto vise njih ostati preko leta, pa da ove jeseni sa par pravih pojacanja odemo korak dalje u LE.

Pozdrav i cestitke svim Slaninarima!!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by N13 »

Je l' mi se cini, ili je to i Matej Delac bio na utakmici? Ako jeste, onda svaka cast i njemu, jos jednom je pokazao kakva je ljudina!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Ultra slanina »

Jeste, bio je na utakmici.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Rivelinjo »

Po cenu da zvučim paranoično, ali kako je ono izvođenje penala izgledalo uživo? Deluje mi kao da se svetozarevljani nisu nešto uzbuđavali što gube. Je li moguće da je bilo dogovoreno? Žao mi je, ali kad god gledam neku našu tekmu, uvek mi pada i to na pamet.

Meni lično, kad nismo mogli uzeti one godine protiv partizana (kad su sudije pokrale) ovo sad onako... nije to to. Isto kao kad bismo uzeli titulu u ovoj nameštenoj "super" ligi. Ostaje neki gorak ukus.... A možda sam samo mator i džangrizav. :)

Lepo u svakom slučaju. :cheers:


Milinković Savić je baš lepo odigrao i deluje dobro bezobrazan za fudbalera - taman kako treba.

Super što se i na prenosu čulo "UPRAVA NAPOLJE!" :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Salvador »

Rivelinjo wrote:Po cenu da zvučim paranoično, ali kako je ono izvođenje penala izgledalo uživo? Deluje mi kao da se svetozarevljani nisu nešto uzbuđavali što gube. Je li moguće da je bilo dogovoreno? Žao mi je, ali kad god gledam neku našu tekmu, uvek mi pada i to na pamet.

Meni lično, kad nismo mogli uzeti one godine protiv partizana (kad su sudije pokrale) ovo sad onako... nije to to. Isto kao kad bismo uzeli titulu u ovoj nameštenoj "super" ligi. Ostaje neki gorak ukus.... A možda sam samo mator i džangrizav. :)
Ne samo da zvucis, nego i jesi paranoican, mator i dzangrizav. :wink:
Sve je bilo cisto kao suza, jagodinci su se borili citav mec i nervirali sto gube. Stvarno nema nikakvog smisla ni potrebe ubacivati otrove u jucerasnju tekmu.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Daljac »

N13 wrote:Je l' mi se cini, ili je to i Matej Delac bio na utakmici? Ako jeste, onda svaka cast i njemu, jos jednom je pokazao kakva je ljudina!
Ultra slanina wrote:Jeste, bio je na utakmici.
Image
Last edited by Daljac on Thu May 08, 2014 3:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Nevernik »

Smanji tu sliku :)

https://twitter.com/MatejDelac" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Baltazar »

Rabren podneo ostavku!!!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Red Marquis »

Zaćutao sam na forumu nakon poraza od smRada, sve mi se smučilo. Isto tako, kad je ove sezone počeo Kup rekoh drugarima da me ni ne zovu, neću da idem na utakmice Kupa. Naravno da sam poklekao već protiv Pazara.
Erupcija emocija kod mene na 1-0, na 2-0 sam počeo da se pitam jel jebeno moguće da je stigao i taj dan. Nakon odbranjenog penala mi je samo prošlo kroz glavu "Kako se raduje, navikao sam da svima sve po spisku na kraju?". Ali radovao sam se, i radujem se i dalje. Nisam jedini koji je slično proživljavao, na kraju kreće pesma sa ograde "Kad svi te napuste..." koja je tipični pokazatelj na šta smo mi navikli kad je borba za trofeje u pitanju, na setu i prkos...Konačno i to smo presekli.

Kad uzmeš prvi trofej nakon 25 godina, glupo mi je da pričam o posebnom učinku igrača...Ali ako je iko heroj kupa, onda je to Žakula. Još sam u vreme Supića pevao na zapadu "Ti si prvi golman Žakulaaaa" i verovao u njega.

Nakon svih kuknjava, pričama o malobrojnosti, cifra je bila za respekt, kao i navijanje. I dalje mislim da je izdanje iz 2007-e bilo bolje, ali ovo bih mogao da stavim na odmah iza, pogotovo jer je drugačije je kad imaš brojniju i omraženu navijačku grupu protiv sebe a drugačije kad je to samo 30-ak klinaca.

KUP JE NAŠ, UPRAVA NAPOLJE!
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Radoye »

Prosle godine u ovo neko vreme dodjem na posao i kazem gazdi (inace Purger rodom) danas da ne ocekuje previse od mene, jerbo se igra finale kupa i ja to moram makar krajickom oka da pratim. Zbog prirode posla pracenje prenosa u zivom strimu ne dolazi u obzir pa je kao jedina opcija ostao tekst. Pita me za koga navijam, jel' za crnog ili za crvenog, ja mu rek'o ni za jednog od tih djubradi vec za Vojvodinu, pita protiv koga igramo, reko' Jagodina, on kaze za Vojvodinu znam za ove druge nikad cuo. Ja mu ispricam za sva propustena finala zadnjih godina, za kradju iz 2011, on slusa, klima glavom. I ide utakmica, oni nam daju gol na pocetku, vreme curi, nista ne javljaju na textualnom prenosu, ja pizdim, kraj, 1:0 opet smo pukli, meni mrak naoci, pita gazda kako ste prosli ja mu kazem, on pocne da me tovari kao sta je to Jagodina, jel' se to maze na hleb, od koga vi gubite i sve u tom stilu. Nije me pustio na miru nedeljama.

Ove godine opet mu kazem izvini sefe finale kupa ponovo, opet Jagodina, on samo rece 'Uffff' i napravi facu. Meni vec krece para iz usiju. Ide utakmica, trazim tekstualni prenos na Mocartu - naravno nema, oslanjam se na forume i sajtove. 1:0, da li je to konacno to, necu previse da se nadam, 2:0 jebem mu mater ovo valjda ni mi ne mozemo da useremo, ne protiv Curana, cekam minute da prodju, konacno na Livescore dodje ono FT, meni suze teku niz obraze ne staju. Dodje gazda, kaze sta places, jeste opet izgubili, rek'o nismo, navikao sam vec na to. Dobili smo ga! Konacno je nas!

Ne skidam osmeh sa lica od jutros! :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by никад агенција фкв »

Синоћ је по први пут потекла суза радосница за разилку од претходна два финала!

Браво клинци!

Срце ми је пуно,коначно сам дочекао и тај КУП!

Надам се да ће овај успех макар мало вратити људе на стадион!
Сада нема стајања!

УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Box »

Da li je neko snimao prenos? Voleo bi da pogledam jos koji put :devil:
Locked