Kup Srbije - sezona 2013/14

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Marcello »

Ljudi, molim vas, nemojte da pravimo problem oko prevoza. Ta, do Stambola nema ni 100 km. Ovo finale je jeftino, da ne može biti jeftinije. Karta je 200 dinara (apelujem na sve da idu na sever), a prevoza ima na 100 i jedan način.

Da se razumemo, ne želim da potcenim tragičnu finansijsku situaciju većine nas sa foruma, ali razmislite - ovo finale možete videti za 1000 dinara. Samo volja je potrebna. Biće praznih mesta u kolima (ne stidimo se da pitamo ljude!), kombijima, neka ekipa možda skonta i buseve (prvenstveno treba kontaktirati F89), tu je voz, zatim - gomila naših ljudi duži službena kola + radi u BG ( :mrgreen: ). Samo se treba ucuriti.

Predlažem, da svako ko npr. ide kolima, na vreme baci post ovde, ako ima, makar i 1 slobodno mesto. Moramo se pomagati sada! Eto, ja sam iz Pećinaca vozio 5 klinaca, jedan drugom u krilu sedeli, kako da dozvolim da se celo popodne potucaju po selima i traže prevoz do NS. A, bilo je i grbavaca koji su samo okretali glavu ("samo tetki da odnesem lek"), nisam mogao da verujem kakvi sebičnjaci.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Stefke »

Гледам тренутну ситуацију у кулубу (па и на самим трибинама) и због тога бих желео да направим једно поређење....
Прошле године у ово време, нисте могли наићи на део града који није био излепљен плакатима за финале купа. Мислим да ћу бити у праву ако кажем да је то једини моменат кад је наш маркетинг нешто и радио. Људи су се привлачили на милион начина, билборди, рекламе, емисије. Наравно да не би била толика бројка да цео пут није био џабе, али се свеједно посао ваљано одрадио. Бројка запањујућа :cheers:
Ове године верујем да 50% од прошлогодишње бројке не зна да се финале уопште и игра. Колико год их немирисао, ти "туристи" нам значе.... играчима много значе. До сад нисам видео ни један плакат, рекламу нити вест да се финале уопште игра и да се људи позивају (на било који начин) да дођу и пруже подршку вољеном клубу. Не сумњам да ће бити нас 1000 правих, али дајте да исцимамо и ових 9000 успаваних, значиће :)
Управа не зна зашто "део навијача" тражи њихову оставку, а ни једног момента се не труде да виде у чему је проблем.... Нећу ићи њиховим организованим превозом (уколико га буде), нити желим. Цео пут је релативно јефтин, и свако коме је иоле стало до клуба мора се појавити. Морамо оставити размирице по страни и бити као један, МИ СМО ЈЕДНО ТО ЈЕ НАША СНАГА :cheers:

http://www.njuz.net/fss-doneo-odluku-da ... partizana/" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Stexman »

Ja sam se raspitivao na sve strane, i proverio sve varijante osim iznajmljivanja autobusa(Jer za bus nemam dovoljno ljudi). Ni jedna varijanta nije jeftinija od 1500 din. za prevoz + 300 din. karta + jos nesto za popiti... Sve ispod 2300 dinara je ne realno.
Sto se tice interesovanja, jako je slabo. Razmazeni smo besplatnim odlascima na finala i to sada ostavlja traga.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od laki »

Zar je moguce da tako malo ljudi ide kolima na tekmu? Pa mi cemo imati nekoliko punih kola, jbt, svako da po 500 kinti za gorivo i to je to. Ne vidim u cemu je problem, jbt?!
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Neizlecivi »

Nije ni meni bas jasno da je toliko nemoguce otici na tekmu za manje para. Pa kolika je cena gostovanja u organizaciji Firme bila za jna? Ukoliko se ne varam 500 dinara. Nije moguce da se za ovo mora izdvojiti 2000 dinara.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Stexman »

Pa vidi, od ovih mojih niko nema auta. Ja imam nekog raspalog stojadina kojem je u petak istekla registracija.
Jednostavno nemamo alternativu. Kako god da okrenemo moramo platiti mnogo vecu lovu od ostalih. Cak i da idemo u organizaciji FIRME, samo do Novog Sada i nazad nam treba 650 dinara. A druga stvar je sto kad se vratimo nemamo bus za nazad vec moramo cekati jutro! To ne bi bio problem da se vratimo kao pobednici ali to smo mislili i nekoliko prethodnih puta pa svi znamo kako se to zavrsilo. Ima jos malo vremena, valjda ce se desiti nesto u medjuvremenu!
Slaninari.VI
Postovi: 56
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 2:11 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Slaninari.VI »

ПОПРАВНИ :cheers:
Slika
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od torrente »

mi iz Donjeg Srema kao i uvek idemo sami,tj.svojim prevozom i ne vidim zasto se pravi ovolika drama oko prevoza...ko hoce doci ce,ko nece ima prenos i to je... :lala:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
njaks
Postovi: 366
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 12:37 am
Lokacija: Detelinara

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od njaks »

Finale kupa u Firminoj organizaciji koštaće 1000 dinara, u cenu je uračunat prevoz i karta za utakmicu.

Sto se tiče prijava počinju od sutra u šopu ili na broj 065/5551989 , poneti ličnu kartu...
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od lazarr »

Ja sam svih ovih godina išao sopstvenim prevozom i to je finansijski najisplativija varijanta ako ideš o svom trošku (ne računajući besplatne buseve). Jedino je bio problem naći dobrovoljca koji će da vozi (čitaj: koji neće moći da popije). I ovog puta smo planirali tako ali me jutros kum nazove i kaže mi da je preko turističke agencije Magelan našao i rezervisao prevoz za nas 5. Ubacio nas je u minibus od 30 mesta koji je sa nama 5-oricom od jutros popunjen. Cena prevoza je 700 din (kartu sami kupujemo). Ne znam da li je ovo jedini bus koji organizuje ova agencija. Ako imate problem organizacije, proverite kod njih.
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Toto Riina »

Кола, бусеви, воз, комби, мотор, стопа(напалац) и доста компликовања.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Marcello »

Toto Riina napisao:Кола, бусеви, воз, комби, мотор, стопа(напалац) и доста компликовања.
:!:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
buraz
Postovi: 130
Pridružio se: Pon Avg 17, 2009 9:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od buraz »

lazarr napisao:Ja sam svih ovih godina išao sopstvenim prevozom i to je finansijski najisplativija varijanta ako ideš o svom trošku (ne računajući besplatne buseve). Jedino je bio problem naći dobrovoljca koji će da vozi (čitaj: koji neće moći da popije). I ovog puta smo planirali tako ali me jutros kum nazove i kaže mi da je preko turističke agencije Magelan našao i rezervisao prevoz za nas 5. Ubacio nas je u minibus od 30 mesta koji je sa nama 5-oricom od jutros popunjen. Cena prevoza je 700 din (kartu sami kupujemo). Ne znam da li je ovo jedini bus koji organizuje ova agencija. Ako imate problem organizacije, proverite kod njih.
Cisto da ne bude zabune, gore pomenuta turisticka agencija ne organizuje nikav prevoz na finale kupa, jednostavno izdaju autobus i vozaca.
Ljudi imate punu telefonoteku agencija i privatnika koji se bave prevozom ljudi,nazovete i kazete treba prevoz tad i tad do tamo i tamo i gotovo. Skupite se bar 20ak i nece vas kostati vise od 800 din po coveku.
Evo firma organizuje, ako neko nema 1000 din. da izdvoji za utakmicu sezone onda stvarno....
Jedna je crvena a druga je bela....
Korisnikov avatar
Joe
Postovi: 109
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Joe »

Što se tiče brojnosti ni ja neočekujem da nas bude kao prošle godine, ali što se tiče moje ekipe mi smo još brojniji nego prošle godine. Ko hoće da ide naći će način, ko neće naći će izgovor.
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Finale Kupa Srbije: Vojvodina-Jagodina, 7. maj

Post od Stefke »

Браћа Лешинари ће нам се и ове године придружити :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema