5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by Akcent »

Supic se pre utakmice, tj. na zagrevanju okrenuo ka severu i uhvatio za muda, bas tada sam ulazio na tribinu. Da li su ga pre toga prozivali ne znam, verovatno jesu, ali to je bilo povod za Supicu majmune.

Sto se utakmice tice, koji Kaludjerovic? Ja sam njega video jedino kad je utrcavao na teren, posle toga se verovatno opet krio od lopte, kao i do sada. Hitno ga vratiti odakle je dosao. Djuricu vreme za hladjenje, definitivno. Hocemo Jagosa!

Skule le ole! :D
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by limanfkv »

mozzartsport wrote:Kormilar Voše Marko Nikolić priznao je da se posle početka iz snova na Karađorđu počeo osećati pritisak.
"Prevelik je pritisak. Očekuje se da ćemo Pazarcima lagano dati pet golova, a ovo je realno dobar rezultat za naše uslove. Ja, ipak, neću napuštati brod koji tone, jer su ovi igrači nešto najlepše što klub ima. Odlično smo počeli, igrali bez tenzije, rutinski do nekog 60. minuta. Posle se uvukao neki strah pod kožu, pa nismo znali da li da napadnemo ili da čuvamo loptu. Ali, na kraju je sve ispalo dobro".
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Владика »

Minja wrote:Prijatelji Vojvodine, simpatizeri i navijaci nisu okrenuli ledja klubu. Okrenuli su ledja ljudima koji vode klub. To nije isto.
Јако лепо речено!
Утакмица, благи ужас, Пазарци су лако могли да дођу до бода.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TUcykagG7AM[/video]
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by MiSmoFKV! »

3 gola na mecu, 3 boda upisana, nikakva volja, fudbal nista specijalno. Idemo dalje.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Passion »

Могло је боље, могло је и горе. Свакако да би требало дати Николићу времена и да бар једном видимо шта ће урадити тренер који ће се задржати дуже и добити прилику да изгради потпуно свој систем игре. Сада ван терена; на време исказано не слагање са Кежмановим радом, слажем се да није он сам себе довео у клуб, али нема везе...ово је почетак. Коме није јасно чему толика нетрепељивост према њему, тај изгледа није свестан какво је стање у Клубу.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by One and only »

Ne znam, meni je igra u tih prvih 30-35 minuta delovala dosta lepo spram one na pocetku prvenstva. Konacno nismo vise mucili loptu po strani i pokusavali sa centarsutevima koje nema ko da iskoristi, vec smo napadali kroz sredinu.
Drugo poluvreme ocajno, vidi se da igracima fali motiva i da je to odraz ocajne situacije u klubu. Klaudjerovic nevidljiviji od Bilbije, a Djuric u ocajnoj formi. Na sledecoj utakmici bi morao da zaigra Jagos, inace ce nas crni sljam posteno nakantati u sred Novog Sada. Bojim se da ce se posle te utakmice desiti glavni rasplet u klubu.
Poseta ocajna, a sledeca utakmica kod kuce je protiv crnih. Ukoliko se grad ne probudi bice zaista mucno gledati indoktrinirane njuske na zapadu.
United of Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by laki »

Koliko vas koji govorite da je utakmica bila blagi uzas je juce bilo na stadionu? Posto nama prisutnima nije tako izgledalo, barem ne do nekog 65. minuta.
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by fare »

Posle izlaska Vukcevica sredina terena nije postojala !!
Lovćenac
Posts: 5
Joined: Sun Aug 25, 2013 10:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Lovćenac »

Simon je nesumnjivo jedan od najkvalitetnijih igraca u ligi,cak kada je skroz fizicki spreman mogao bih reci i najkvalitetniji,ali je veliko pitanje da li nama takav tip igraca treba,treba u utakmicama na JNA I Marakani dje ima neke otvorene borbe ali u utakmicama protiv bunkera kakve su uglavnom ostale njegov doprinos je jako skroman,posto mnogo davi loptu i ne igra konkretno unaprijed,cesto mu se desi da dvaput predribla jednog istog igraca pa vrati loptu nazad.
Ovo je naznaka nekih boljih Enverovih izdanja sto moze nesumnjivo da raduje,ostalo je vise manje bilo na istom nivou,Skuletica za sada hoce gol,ima znanje,zna fudbala da igra,ali je mnogo spor,on bi najbolje dosao do izrazaja da ima u paru Abua ili npr Branu Ilica nekog ko je brzi i kome on moze da otvori prostor.
Sto se Marka Nikolica tice vrijeme ce da radi za njega,vremenom ce igraci sigurno usvojiti njegovu filozofiju igre,ali dzaba sve to ako situacija unutar kluba bude kao sada,jer da se ne lazemo kada se igraci ne placaju tesko je ocekivati da budu motivisani...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by churguzijanac »

laki wrote:Koliko vas koji govorite da je utakmica bila blagi uzas je juce bilo na stadionu? Posto nama prisutnima nije tako izgledalo, barem ne do nekog 65. minuta.
Vidi, drugo poluvreme je bilo ocaj generalno. Videlo se da pojedinci imaju vrlo nizak voljni momenat, a nekima je pao posle vodjstva od 2-0.

Za igrace moras da nadjes pare inace nema fudbala.

Kezman treba da snosi odgovornost za "nedomacinsko" poslovanje i za to sto su mu licni interesi ispred interesa kluba. Sa igracima koje je doveo zarad licnog interesa treba da se dogovore nize plate i da oni napuste klub u zimskom prelaznom roku. Ako to nemoze da izvede neka ih on placa iz svog dzepa. Kapu mu skidam za Delaca, ali to nemoze da amnestira malverzacije koje vrsi preko svoje agencije. Ne znam da li se slazes ili ne, ali ja u ovome vidim direktnu vezu sa onim sto smo prikazali u drugom poluvremenu.

Ukoliko se igraci ne plate u nekoliko narednih dana ocekujem jako malo u naredna dva kola i prve poraze u ovoj sezoni.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by budababa »

Ja bih rekao "naopačke okrenuta" utakmica protiv Donjeg Srema: nismo umirali u lepoti igre, stvorili smo dve zrele šanse i obe iskoristili, što nam je na kraju donelo ceo plen. Plus je što smo prvi put u prvenstvu dali više od jednog gola, a minus to što smo opet imali malo raspoloženih igrača na terenu i što se ta indolentnost nekima ponavlja već ko zna koju utakmicu zaredom. Gostima svaka čast na korektnom fudbalu, nisu došli ovde da se valjaju i kradu vreme, već da se sportski nadigravaju. Prema ukupnom utisku koji su ostavila oba tima i prema šansama pred oba gola, da su Pazarci uzeli bod juče bilo bi potpuno zasluženo. I dalje smo među tri neporažena tima u ligi, stisnuti zube i uzeti 6 bodova u naredne dve utakmice, u inat.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by naseljekolumbija »

podbara-
Утакмица, благи ужас, Пазарци су лако могли да дођу до бода.

Ja nisam onda gledao istu utakmicu kao ti,dali su gol iz penala a pre toga je bio ofsajd. Da ne pricam sto jednu sansu nisu napravili na utakmici. Vojvodina solidna u pp,drugo za zaborav i jednih i drugih.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Chana »

laki wrote:Koliko vas koji govorite da je utakmica bila blagi uzas je juce bilo na stadionu? Posto nama prisutnima nije tako izgledalo, barem ne do nekog 65. minuta.
Ja sam bio i potpuno ću razumeti sve one koji ovakvo iskustvo ne bi da ponove...

A počelo je obećavajuće...
Prvih pola sata smo igrali čak i iznenađujuće dobro...
Lopta je išla solidnom brzinom, dali smo golove na vreme ( :klanjanje: Alivodiću čestitke na gospodskoj proslavi gola, ipak je to njegov prethodni klub...) a onda smo kraj prvog poluvremena i prvih 15 minuta drugog igrali - samo da vreme prođe :?:
Nikolić mi se sviđa već duže vreme i nadam se da će biti naš šef struke bar dve sezone - da vidimo kako i to izgleda...
Ali ne mogu da shvatim zašto izmena (bar jedna) ne može da bude obavljena i u 55, 60-tom minutu :?:

Zadnjih 30-tak minuta je za zaborav, tu od igre nije ostalo ništa - totalna antipropaganda fudbala...
Uđe Gaćinović i igra nešto između desnog beka i zadnjeg desnog veznog :?:

Ima iznad jedan dobar predlog: Kežmana staviti pred "svršen čin" - njegovi procenat-igrači na žestoko smanjenje plate (srazmerno minutima provedenim u igri), plaćanje svih dugova onima koji igraju i ubacivanje Vukovića na stopera umesto Đurića koji je "ispod svakog nivoa" celu polusezonu do sada...

I još jedno pitanje sa moje strane: za šta nama služe trijagonali i prijateljske utakmice :?:

VREME JE DA SE TRGNEMO :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Stefke »

Ђурић је толико критичан, да је то за неверовати... Сваку утакмицу картон, а по могућству и пенал.
До сад (а поготово укључујући и ово јуче) сам стекао утисак да сва ова појачања заједно (њих десетак) нису ни близу величини Абубакара... Изузимајући Делача из те приче.

Време је да се тргнемо :!:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by kowalski »

Krajnje je vreme da prestane infantilno spocitavanje od strane pojedinaca na ovom forumu onima koji ne odlaze na utakmice, i kojekakve besmislene podele na "vas" i "nas". Idite na svaku utakmicu, gledajte, bodrite, navijajte, ali ostavite na miru one koji ne zele da svojim prisustvom uvelicaju i nagrade rad klupskog menadzmenta i igraca.
Image
Locked