5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by ogi »

Da li se RTVNP moze gledati na internetu? Dajte link ako moze.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by Buca »

ogi wrote:Da li se RTVNP moze gledati na internetu? Dajte link ako moze.
http://www.rtvnp.rs/index.php?option=co ... &Itemid=24" onclick="window.open(this.href);return false;
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by ogi »

Hvala! Ovo je samo dokaz da se prenos bilo koje utakmice u ovoj jadnoj ligi moze obezbediti.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by Ken mahniti »

A sto nema prenosa na RTVNP,meni pevaju neki :x
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by severozapad »

Vodimo
1-0
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by limanfkv »

Oko 20. minuta su se ukljucili u prenos. Pazarci prenose preko onog usstream-a sa kojim je potpisan nekakav ugovor svojevremeno. Elem, bolji smo, igra slabo energicna, Pazar ocajan rival. Skuletic je mogao i do drugog gola, kada ga je izbacio Poletanovic cini mi se, isao 1na1 sa Supicem, ali se sapleo o loptu.

Inace on je dao drugi kao sto je vec Minja napisao.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by fare »

Drugo poluvreme ocajno niti jedan jedini sut prema golu a kamoli u okvir gola prvo poluvreme do 30 minuta dobro posle toga nista, daleko je ovo jos od Ciribu,ciriba :x .
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by lazarr »

Prvo poluvreme još i nije bilo loše, ali drugo....... :frown:
Najslabije poluvreme u zadnjih par godina.
Još više me brine stanje na tribinama.
Premalo publike a atmosfera mračna da mračnija ne može biti.
Da li neko zna šta je izazvalo ono navijanje severa danas?
Ima li neki konkretan povod za to?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by churguzijanac »

Ovo veceras je bilo katastrofa. Pazarci pored gola, 2 stopostotne sanse. Nasa najlosija utakmica ove sezone.

Osim Alivodica niko veceras ne zasluzuje pohvale. Kaludjerovic je jedan od najvecih promasaja koje smo doveli u klub u zadnjih 5 godina i to na jednoj od najvaznijih pozicija u timu. Pored nedostatka znanja, voljni momenat mu je vrlo nizak, sto se nazalost moze reci i za vecinu igraca koji su danas igrali.

Ovo ce biti sezona za zaborav ako "najbolja" uprava ne nadje nacin da plati igrace i to vrlo brzo. Neverujem da je bilo sta drugo u pitanju. U naredna dva kola ocekujem jako malo. Jedan bod.
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by salefkv »

Utakmica, nista posebna, nego, nije mi jasno cemu ono skandiranje Supicu majmune? On vise nije clan ovog kluba, on je proslost i trebao bi biti zaboravljen ne razumem cemu to? Za to isto vreme, moglo se skandirati npr. Envere majstore ili ko zna sta, sto bi podiglo moral nasem igracu, a ne trositi reci ne nekog tamo ... Drugo, zasto svi kritikuju Poletanovica? Ne razumem u cemu je problem, sta imate protiv decka, imao je par dobrih poteza(jedan od njih je sjajno izbacivanje Skuletica za 1na1 gde je on asistirao Alivodicu), nesto ga sut ne ide, i cim je jednu loptu vratio unazad(I to ne zato sto je to hteo vec nije imao kome napred) odma povici sa zapada tipa sta radis majmune ili sto nisi vratio delacu ... Dajte malo podrske momku, zasluzuje to, kako bi se vi osecali da igrate, i stalno vam dobacuju nesto sa tribina kad vratite loptu u nazad, kad ste svi toliki strucnjaci, zasto vi ne igrate fudbal?
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by N13 »

Ja sam zadovoljan prvim poluvremenom (makar vecim delom poluvremena). Lopta isla od noge do noge, prilike se osmisljeno stvarale, lepi kratki pasovi. Ali drugo poluvreme? Ne razumem da li smo mi opustili ili je Pazar odlucio da umrtvi igru... ali definitivno je ocajno bilo, smorio sam se skroz.
U svakom slucaju, bitna su 3 boda, idemo dalje. Kao sto sam rekao, verujem da ove sezone necemo imati ni jedan poraz, jer ne vidim koja ekipa iz JSL moze da nas nadigra?

I da, zasto Jagos nije igrao u paru sa Trajkovicem? Verujem da je mnogo sigurniji od Djurica.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by Radoye »

Zar nije trebalo sutra da se igra???? Jebemmu, jedared mogu da gledam prenos i zajebem se! :frown: :furious:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by N13 »

Da, totalno marketing zatajio.

Cele nedelje sam i ja mislio da je u nedelju utakmica, jos se danima dogovaram sa devojkom da idemo zajedno u nedelju da gledamo... kad ono juce u kladionici pogledam igra se danas u 19h.
Ni na zvanicnom sajtu nigde nista o ovom mecu na vreme nije bilo, niti bilo gde. Pa je l' moguce da jednu obicnu utakmicu ne mogu lepo izreklamirati?
Pored toga na blagajni cekam pola sata jer mi lik tamo nema vratiti kusur od 600 din... i ne ja, vec 20 drugih. Totalni haos nastao.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by Boske87 »

Jezivo loša Vojvodina :x . Šta reći za ekipu koja zavisi od jednog Škuletića, uz dužno poštovanje istom. Borbenost nikakva, izgleda u skladu sa trenutnim primanjima fudbalera. Nikolić ozbiljno gubi kredit kod mene, ako je istina da si insistirao na Kaluđeroviću (velika 0) i Denkoviću onda o čemu više da pričamo. Vignjević jeste imao Abua ali i omladincu su bolje igrali i više dobijali šansu, videla se jasna ideja u igri.

Dokle više da Mijat ulazi u 85 minutu???
Ziheraško uvođenje Tumbasevića, najnepotrebnijeg povratnika-polufudbalera u Vošu ikad, neću ni da komentarišem.
Šta igra Simon Vukčević, koja je njegova pozicija i uloga na terenu? On i Vranješ ne mogu zajedno na ovakav način. Poletanovića će uništiti ovo guranje na levi bok, transfer u Jagodinu mu ne gine.
I Vulićević bi mogao malo više da obrati pažnju na odbranu, dosta više izigravanja Dani Alveša. Đurić odavno za klupu, retko neinteligentan igrač.

Jedina pozitivna stvar su skandiranja protiv Kežmana. Mada i tu mislim da su promašili metu, nije kriv Kežman već onaj ko mu je to dozvolio, Balša.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 19h

Post by shecky »

Evo vako .. na kraju sam ipak uspeo da odem na tekmu.

Sto se iste tice ,ne mogu bas da odaberem najjaci utisak jer ih ima dosta (ko bi reko).
Redosled nije bitan pa cu poceti ovako, slazem se da je seljacenje bilo skandiranje Supi .. bio je ovde vise nije,i posle svega mi je cak i drago kad isti uzvrati skandiratorima.

Sledece ,OCAJNA poseta .. razumem losu igru stanje na tabeli ,igras protiv Burse pa portiv Pazara..sve to stoji ,ali ovo je sramota koliko je bilo ljudi.

Skandiranje protiv Kezmana ,onako od jednom ,stvarno ne znam sta se desilo za 2 nedelje pa da od jednom treba Kezi jebati mater .. ne kazem da ga podrzavam ali mi nije jasno ,i zasto samo Kezman?

Opet sa druge strane jedina svetla tacka veceri su bili isti ti navijaci sa severa ,zbog kojih sam jedino imao utisak da sam na utakmici a ne u pozoristu.

A sto se same igre tice ,vidim da ste svi ocajni ,ja bas i nisam ,prvo poluvreme prilicno dobro odigrano ,drugo katastrofa.
Imam utisak kao da sam ja jedini koji je primetio promenu formacije i nacina igre ,gde fakticki igramo sa 2 odbrambena igraca (stoperi) ,a Radoja izigrava nekog korektora istih ,dok su Vule i Leka bili fakticki krila, i upravo zbog toga se videlo da Poletanovic odmah deluje bolje na terenu jer on i Radoja su se gusili na sredini do sad.
Naravno ,i Enver ima novu poziciju ,tj kao spic fakticki ,tako da Vule ovog puta i nije toliko dolazio do izrazaja kao ranije sto je i normalno ,jer sada nekako vise napadamo kroz sredinu terena ,a videlo se par puta kako lepo izgledaju pasovi tipa W ,i kako se osvaja teren bez trcanja ,tj lopta radi umesto tebe.
Velike pohvale za trenera sto se formacije tice,iskeno milislim da ima nade ,i da mozda uz 1 ili 2 promene u timu + jos par utakmica u ovoj formaciji .. izgledace to dosta dobro.

I da .. nema potrebe da kritikujete Tumbasevica ,decko je korektan igrac ,borben , iskusan ,sto bas ne mozemo reci za nase zadnje vezne igrace ,dakle takav nam je uvek dobrodosao.
Locked