5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Владика »

naseljekolumbija wrote:podbara-
Утакмица, благи ужас, Пазарци су лако могли да дођу до бода.

Ja nisam onda gledao istu utakmicu kao ti,dali su gol iz penala a pre toga je bio ofsajd. Da ne pricam sto jednu sansu nisu napravili na utakmici. Vojvodina solidna u pp,drugo za zaborav i jednih i drugih.
Проваљен сам, нисам ни гледао утакмицу. 8) Све признајем али то неће променити чињеницу да смо одиграли катастрофално! :cry:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by shecky »

Jos jednom moram reci da stvarno ne razumem ljude koji kazu da smo uzasno igrali ..
Igrali smo veoma dobro nekih sat vremena. Naravno da ne mozemo stim biti zadovoljno ali ipak smo igrali dobro,pogotovo ako se uzme u obzir da posle 5-6 godina gledamo totalno drugaciji sistem igre.

Sto se Keze tice , kad neko kaze ko nije protiv njega ocigledno ne zna sta se desava u klubu.. al jel iskreno neko ovde zna sta se desava??! Zna k...

Poenta price je da do juce je sve bilo kao cool ,a sad od jednom j***mo Kezi mater .. kako to da je do juce bio dobar a od sinoc vise nije?
I zasto se tera posledica a ne uzrok?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Passion »

kowalski wrote:Krajnje je vreme da prestane infantilno spocitavanje od strane pojedinaca na ovom forumu onima koji ne odlaze na utakmice, i kojekakve besmislene podele na "vas" i "nas". Idite na svaku utakmicu, gledajte, bodrite, navijajte, ali ostavite na miru one koji ne zele da svojim prisustvom uvelicaju i nagrade rad klupskog menadzmenta i igraca.
Слажем се да не треба правити никакве поделе, јер то не води ничему. Али једна ствар ми није јасна. Ако већ тај неко неће својим присуством да увелича и награди рад клупског менаџмента и не посећује више Карађорђе - значи потврђује своју немоћ и одустаје, због чега онда и даље коментарише, путем интернета као бодри Клуб и активно учествује у дискусијама о истом, итд...Јасно ти је шта желим да кажем. Али добро, то већ није тема топика, тако да не бих даље настављао дискусију и овде ћу се зауставити. :cheers:
shecky wrote:Sto se Keze tice , kad neko kaze ko nije protiv njega ocigledno ne zna sta se desava u klubu.. al jel iskreno neko ovde zna sta se desava??! Zna k...

Poenta price je da do juce je sve bilo kao cool ,a sad od jednom j***mo Kezi mater .. kako to da je do juce bio dobar a od sinoc vise nije?
I zasto se tera posledica a ne uzrok?
Ево ја сам то написао, па ћу ја и да одговорим. Нико не зна 100% шта се дешава у Клубу, али је сада већ јасно да ситуација није нимало добра. И ја не знам када је он то био ''cool'', пошто лично никада му нисам давао неку превелику подршку осим што сам рекао да треба видети да ли ће поштено да ради свој посао, а нисам нешто претерано приметио ни да је генерално овде на форуму добио неку велику подршку. Сада је потпуно јасно да га заболи патка за Ф.К.В. и да је ту да узме што више може. Слажем се да треба узрок да се гледа, али опет кажем - изузетно је добро што се сада на време реаговало и што се исказало мишљење. Није никакав проблем да се следећи пут дода и ''Балша одлази'', ''Управа напоље''.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by shecky »

Passion slazem se skroz ,samo da dodam da sve njih zabole za Vosu i nije da je tek sinocna reakcija otvorila oci..
Tj mozda nekima i jeste ,tek sad.
Meni je najnebuloznije to da se Balsa kao predsednik kluba ustvari najmanje pojavljuje u javnosti ,cak i taj cuveni Jankovic koji stvarno ne znam koji k***c radi u klubu ,se vise puta pojavi bar i kao samo ime ,nego predsednik kluba.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by zapad »

shecky wrote:Jos jednom moram reci da stvarno ne razumem ljude koji kazu da smo uzasno igrali ..
Igrali smo veoma dobro nekih sat vremena. Naravno da ne mozemo stim biti zadovoljno ali ipak smo igrali dobro,pogotovo ako se uzme u obzir da posle 5-6 godina gledamo totalno drugaciji sistem igre.

Sto se Keze tice , kad neko kaze ko nije protiv njega ocigledno ne zna sta se desava u klubu.. al jel iskreno neko ovde zna sta se desava??! Zna k...

Poenta price je da do juce je sve bilo kao cool ,a sad od jednom j***mo Kezi mater .. kako to da je do juce bio dobar a od sinoc vise nije?
I zasto se tera posledica a ne uzrok?
Dokle ćeš da se praviš grbav više i da zamajavaš narod glupostima? Ako je tebi Kežman bio dobar nemoj drugima da to pripisuješ.
Neki ljudi su ovde konstantno ponavljali kakva je situacija u klubu da bi im se za uzvrat pridavali razni epiteti kako mrače i slično.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by vdn slaninar »

smesno je i verovatno presedan u navijackom smislu da se pljuje i smenjuje potpredsenik kluba ili clan upravnog odbora krivi za sve.uvek je predsednik glavni i najodgovorniji za stanje u klubu a to je balsa kojeg niko ne spominje ... balsa kao predsednik je najodgovorniji pa kad budemo krenuli u smenu balse onda ce to liciti na iskrenu borbu za spas vojvodine.jedino dovodjenje pravih i velikih igraca nasih na celo kluba mogu dati neke realne i iskrene rezultate. tanasijevica za predsednika,saula,govedarica,dundjerski,pa i mihajlovic sigurno vole vise vojvodinu od kezmana a mnogo su dalje od kluba nego on.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by ragazzi di Neoplanta »

Upravo to, predsednik kluba snosi stopostotnu odgovornost za stanje u klubu, i svako skretanje pogleda sa uzroka na posledice je šarena laža. Ne zanima me da li je Kežman u talu sa njime naprimer, ili je na svoju ruku lopovčina i gad, predsednik kluba je tu da bi vukao prave poteze i čuvao klub od takvih muljatora, a ne da mu se opraštaju greške na račun naivnosti i mladosti. Ionako nije na toj poziciji zbog svoje stručnosti, već zato što "ima dečko fakultet i voli Vojvodinu".
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by prijatelj fudbala »

Posle prvog poluvremena pomišljao sam i na petardu, ali...

Poseta je bila katastrofa, jedini plus ide za Sever koji je bio bolji nego inače (ne govorim o skandiranju protiv Kežmana, nego o podršci klubu)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by gospodinFKV »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ionako nije na toj poziciji zbog svoje stručnosti, već zato što "ima dečko fakultet i voli Vojvodinu".
I ta fakultetska diploma je vrlo diskutabilna, uzimajuci u obzir i koji je fakultet u pitanju, i ko je 'student'. No, to nije za ovu temu, a ni za ovaj forum. Sve u svemu, mozda je ispadanje od Sheriffa ima i svoje dobre strane, jer ko zna kad bi ovi problemi isplivali i koliko bi se dugo prikrivali da smo usli. Naravno, ne verujem da bi situacija bila ovako losa da smo dobili taj kes od LE, ali bi Kezmanovo pilicarenje ostalo prikriveno...
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Liman 1 »

Mislim da niko ko je aktivan na ovom forumu ne moze realno da prica o situaciji u klubu jer uprava to odlicno sakriva. Mi smo navikli jos od Bate da nam uprava maze oci kako je stanje u klubu sjajno i kako cvetaju ruze, pa se nekoliko puta desavalo da igraci koji napuste klub izjave kako je stanje katastrofa i kako nisu primili platu nekoliko meseci (primer Merebe). U Srbiji je nerealno da fudbalski klub bez jakog sponzora profitabilno i stabilno posluje, zato ova nova vlast predlaze privatizaciju blizancima. Bata je bio majstor da nas zavara kako je sve sjajno nekim marketinskim trikovima, mislim da Balsa nije taj kapacitet i da cemo se uskoro utopiti u sivilo srpskog fudbala sirotinjom, blokadom racuna i slicno. Svakako da Kezman nije u nasoj svetinji iz ljubavi i meni je to sve smrdelo jos od ostavke Drakulica. Ipak, ne verujem da smo sposobni da oteramo celu upravu i preporodimo klub svojim komentarima na forumu. Malo sam skrenuo sa teme ali ne zamerite, drugo poluvreme je bilo toliko lose da mi je pomutilo svest. :D
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by shecky »

Zapad aj malo smanji hormone i prozivke!!
Ako ne znas da komuniciras normalno onda nemoj ni odgovarati na nesto sto te nisam ni pitao.

Meni je bilo cudno kad je Keza dosao,ako nizbogceg drugog onda zbog toga sto je grobar ,i ja takvog ne zelim u klubu pa makar imao i najiskreniju zelju da uradi nesto dobro za klub.
Kada je Drakula dao ostavku ,niko ziv nije kukao za njim, ocigledno je covek posten i nece da ima veze sa muvatorima i lazovima pa je dostojanstveno otisao.

Igrace koje je navodno Kezman doveo,nisu dosli u Vosu pre 5 dana ,nego pre 2 meseca ,i ne kontam otkud sad od jednom kuknjava za stetnim ugovorima ..jel pre 2 meseca nisu bili stetni?

Ne branim ja Kezu, zabole me licno za sve do jednog iz uprave,ja ne navijam za upravu nego za klub ,i ko god da bude doso u Vosu uvek cu ga/ih kritikovati ,jer nije Vosa tu zbog njih ,nego su oni tu zbog Vose.

Jos jedno pitanje , kad ekipi ne ide ,jel vicemo Marko odlazi ili Brzicu odlazi ili Ridji odlazi ili vicemo ime pomocnog trenera?
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 5. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 2:1

Post by Ponosan! »

Pitaju se neki šta se promenilo u odnosu na pre dva meseca i zašto se onda nije javno reagovalo(krenulo protiv Kežmana),nego sada.Ajmo redom.Samo je potrebno malo uključiti mozak.
Kao prvo nisu svi igrači dovedeni pre 2 meseca,igrači su konstantno dolazili tokom celog tog perioda.Kao drugo,niko od nas ne sedi pri potpisivanju tih ugovora niti ih zavodi u klupsku arhivu da bi istog momenta videli sadržaje istih.Kao trece,SADA je problem objasniti javnosti sto smo za smenu smernog oca Mateje,a ne pre recimo mesec dana kada smo izbacili Bursu.Dalje,prelazni rok nije zavrsen pre 2 meseca takodje,vec pre 2 nedelje,navodna prica sa Benfikom je trebala biti realizovana krajem avgusta,pre toga investicioni fond,naslusali smo se i prica o PSV-u u medjuvremenu...
Na kraju se ispostavilo da je to sve laz i da nije sposoban da proda najboljeg napadaca,stopera i desnog beka lige,da nije sposoban da donese na bilo koji drugi nacin dinar u klub.Ali se ispostavilo da je jako sposoban da svoj dzep namiri,kao i da plasira lazi po novinama i preko medija koji imaju tarifu za clanak i koje ce objaviti bukvalno sta god hoces.Jadni i preposteni Mateja je eto bas hteo i da dovede jakog sponzora,ali mu ne daju nego mu traze pare i ucenjuju ga huligani,pa je on od straha odrzavao sastanke sa policijom i zato nam je uhapseno 10 ljudi pre utakmice sa Pazarom.Naravno da nije Mateja sam dosao u klub i da odgovornost ima pre svega onaj ko ga je predlozio i ko ga nije,ako nije,kontrolisao.
Ja i dalje ne verujem i cepa mi se srce kada vidim sa kojom lakocom slaninari pljuju Firmu.To je postala neka moda izgleda.Sta god ne valja,udri po Firmi,Firma je za sve kriva.A to sto niko od vas nikada nije poturio malo svoja ledja i preuzeo bar delic odgovornosti,to nema veze dokle god ste svi vi zavaljeni u svoje fotelje.Sram da vas bude sve!Ne samo zbog toga,imao bih jos svasta da napisem o svakom posebno,ali jednostavno ne mogu nikada udariti na slaninara,pogotovo ne jajarski preko interneta.
Kritican,mozda i presudan momenat je u klubu.Momenat kada ne bi trebalo da bude podela,ali kada znam ko sve zeli da udje u nas klub i ne cudi me sve to,jer znam da tim ljudima takav haos odgovara.

Sabor=utopija=bilo koji mesni odbor Jedinstvene Srbije da ti se nadrka i da ti preume klub i fuzionise ga sa Jagodinom(dajem primer).

PS. Reagovale je grupa i ranije,samo ne javno.
Verujte,vrlo verovatno da ne bi imali ovog trenera sada da nismo reagovali na vreme!
Kao sto je receno, potrebno je samo malo ukljuciti mozak...
Tekst je sa F89 foruma, lepo sroceno.
Locked