16. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:1

Locked
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Nije daleko. Eto mene u Pecincima u nedelju.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

Do Pećinaca ima 51 km.
Čisto kao pomoć forumašima za planiranje budućih gostovanja, preporučujem http://calculate-distance.com/" onclick="window.open(this.href);return false; , odličan je sajt, daje tačnu kilometražu, proračune goriva itd..
Vise nista nije isto!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by lazarr »

Kakvi su - takvi su.... Naši su!!
Treba ih podržati. (mislim na igrače)
A one druge "igrače" načeti već u nedelju. U sledeću subotu kod kuće nastaviti ali u mnogo većem broju.
2 su motiva da se dođe u nedelju. Borba na terenu i borba na tribini. Obe za dobrobit Vojvodine. Nije skupo, za 1000 din se ode kolima tamo i nazad.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Matador »

Lep broj starijih navijača je najavio odlazak u Pećince, grupa se odvajanjem od Kluba vraća na pravi kolosek. Parole su već spremne, svako ko sebe smatra Slaninarom treba da nađe nacin da se sada bori za Klub i podrži grupu u teranju guba gubavih iz uprave.

Ovo smo čekali godinama, SVI U PEĆINCE!!!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/satni ... elju/70905" onclick="window.open(this.href);return false; Po ovima utakmica je u subotu. Dok po sajtovima DS, FSS=a je u nedelju...
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Milan »

Koliko je meni rečeno, u pitanju je ipak subota, tako da treba promeniti Minjin prvi post...

Vidimo se u Pećincima!

Edit: Napisan post u isto vreme...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Dzaba smo krečili sve ovo vreme po forumu, ako svi ne osete momenat da je potrebno otići u Pećince kako bi oterali pilićare iz kluba i podržali naš Stari klub :!:
Svi smo se uželeli utakmica.


PS. Info od prvotimca- Žakula je daleko spremniji i bolji golman od Jovanića i to je mišljenje gotovo svih. Biće zanimljivo ko će početi kao prvi golman :idea:
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by salefkv »

Toto Riina wrote:Dzaba smo krečili sve ovo vreme po forumu, ako svi ne osete momenat da je potrebno otići u Pećince kako bi oterali pilićare iz kluba i podržali naš Stari klub :!:
Svi smo se uželeli utakmica.


PS. Info od prvotimca- Žakula je daleko spremniji i bolji golman od Jovanića i to je mišljenje gotovo svih. Biće zanimljivo ko će početi kao prvi golman :idea:
Takodje info od prvotimca da Zakula ne moze da se pomera, da je na onim testovima bio ubedljivo najlosiji, da nije izdrzao da istrci vise od 2 minuta, i da se gusi od cigareta svaki dan.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Voja »

Moja je procena da opet nemamo gosu koji ce donositi bodove,nego ce eto biti na crti da popune broj igraca u timu.Nemamo tu dominantnu figuru izmedju stativa
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Radoye »

Voja wrote:Moja je procena da opet nemamo gosu koji ce donositi bodove,nego ce eto biti na crti da popune broj igraca u timu.Nemamo tu dominantnu figuru izmedju stativa
Ako cemo pravo, mi takvog nemamo jos od Cede Marasa.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Voja »

Kocic,Zilic,Supic,Todic.... znali su itekako donositi bodova i kada ceo tim podbaci
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Moja je procena da imamo previse forumasa sa insajderskim informacijama koje se medjusobno pobijaju :mrgreen: Hehe, salim se :cheers:

Sacekajmo subotu i vidimo... :cheers:

Dodao bih Vojinoj listi i Brku. Imao je svojih zutih minuta, kikseva i losih ispucavanja, ali je vadio ekipu iz :shit: gomilu puta...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Voja wrote:Moja je procena da opet nemamo gosu koji ce donositi bodove,nego ce eto biti na crti da popune broj igraca u timu.Nemamo tu dominantnu figuru izmedju stativa
Nemamo više ni na jednoj poziciji takvog.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

salefkv wrote:
Toto Riina wrote:Dzaba smo krečili sve ovo vreme po forumu, ako svi ne osete momenat da je potrebno otići u Pećince kako bi oterali pilićare iz kluba i podržali naš Stari klub :!:
Svi smo se uželeli utakmica.


PS. Info od prvotimca- Žakula je daleko spremniji i bolji golman od Jovanića i to je mišljenje gotovo svih. Biće zanimljivo ko će početi kao prvi golman :idea:
Takodje info od prvotimca da Zakula ne moze da se pomera, da je na onim testovima bio ubedljivo najlosiji, da nije izdrzao da istrci vise od 2 minuta, i da se gusi od cigareta svaki dan.
Znaci onda ti si prvi golman Emile, Emile, Emileee!
srdjansrdjan
Posts: 10
Joined: Sat Jul 07, 2012 8:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by srdjansrdjan »

http://www.youtube.com/watch?v=k3DoUe6LVfU" onclick="window.open(this.href);return false;


naucite tekst mozda zatreba
Locked