19. kolo: Vojvodina-Čukarički 1:1

Ishod utakmice

Pobeda Vojvodine
33
80%
Pobeda Čukaričkog
2
5%
Nerešeno
6
15%
 
Total votes: 41

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

19. kolo: Vojvodina-Čukarički 1:1

Post by Grba_NS »

Nakon remija i ne tako dopadljive igre u Subotici, fudbaleri Vojvodine dočekuju na svom terenu ekipu Čukaričkog. Biće ovo prva utakmica na domaćem terenu nakon spektakularne proslave stogodišnjice i prilika da se skupi veći broj navijača, što može biti izuzetno važno jer naši momci ulaze u seriju izuzetno teških utakmica.

Čukarički je zabeležio sve tri pobede u nastavku prvenstva, 2:0 Rad, 2:1 Sloboda i u prošlom kolu Ofk 1:0, i nalaze se ispred nas na tabeli (2 boda više), pa ovo sa pravom možemo nazvati derbijem kola. Inače, pred početak drugog dela prvenstva su se osetno pojačali iskusnim Mirosavljevićem i odličnim Bojićem iz Napretka. U ekipi su još nekadašnji mladi reprezentativac Matić, braća Srnić, talentovani napadač Mandić koji igra sa našim Sergejom, Mijatom i Babićem u omladinskoj reprezentaciji. Protiv Ofk su natupili u sledećem sastavu:
Ristić, Pavlović, Boljević, Stojković, Pijasentin, Srnić, Matić, Bojić, Todorović, Stojiljković, Mirosavljević.

Iz naših redova nema informacija o povređenim i suspendovanim.
Da podsetimo, utakmica u prvom delu prvenstva se završila bez pobednika, 0:0.

Vidimo se na Karađorđu!
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by torrente »

pošto sam za razliku od polovine foruma optimista,ja tipujem na našu pobedu!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by budababa »

Verujem da je većini ovde sa foruma poznata činjenica da je Firma juče obeležila 25 godina postojanja grupe, a centralni događaj proslave biće upravo na utakmici protiv Čukaričkog. Nezvanični dogovor je da ovu utakmicu navijači sa Zapada i Istoka isprate sa severne tribine, te je svako ko je makar mali deo svog navijačkog životnog veka proveo na Severu pozvan da svojim prisustvom uveliča ovaj jubilej grupe. Vidimo se na "Karađorđu"...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Stefke »

Ево и званичног позива Фирме, уколико неко није видео:
Позивамо све Војводинаше да дођу у суботу 15.марта на утакмицу коју Војводина игра против екипе Чукаричког. На тој утакмици ће бити обележен 25. рођендан навијачке групе ФИРМА1989!
Ово је позив за све Војводинаше, како са запада, тако и са истока, за све оне који су у неком свом периоду ишли на утакмице, за све којима је Војводина у срцу и који осећају Стари Клуб као свој, да дођу у суботу на север и да учествују у прослави рођендана наше групе!
Дођите на журку!


Прогнозирам победу :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Slaninari.VI »

Оптимисти друго име за сланинаре, тако да типујемо на ПОБЕДУ! :cheers:
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Boske87 »

Bemti kao da je juče bila proslava 20 godina Firme :) , ako se ne varam starija ekipa je tada vodila navijanje jedno poluvreme. Pamtim da je bio lep dan i neka bezvezna utakmica.

Čuka nije naivna ekipa, očekujem otvorenu utakmicu i verujem u malog Mijata, ovo će biti njegova polusezona.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Robi_D_Slanna »

S verom u klince do pobede :cheers:
Vidimo se na Karađorđu!
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by ДушанСП »

Чука јесте озбиљна екипа,ово ће бити први већи тест за наше клинце,мада ако погледам састав Чукаричког и Вождовца по мени Вождовац има боље играче макар на папиру.Очекујем три бода,мада биће тешко.
ultra komsa
Posts: 415
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by ultra komsa »

znate sta mene ovde interesuje,koliko je od ovih ovde ljudi sto pisu bilo u Subotici?Svi ce ovde gledati pa zato....IDEMO NA SEVER,POSLE DUGO VREMENA...
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Samo borbeno ! »

budababa wrote:Verujem da je većini ovde sa foruma poznata činjenica da je Firma juče obeležila 25 godina postojanja grupe, a centralni događaj proslave biće upravo na utakmici protiv Čukaričkog. Nezvanični dogovor je da ovu utakmicu navijači sa Zapada i Istoka isprate sa severne tribine, te je svako ko je makar mali deo svog navijačkog životnog veka proveo na Severu pozvan da svojim prisustvom uveliča ovaj jubilej grupe. Vidimo se na "Karađorđu"...

Grbo svaka cast za ovo napisano.
Ajde bre svi na sever kao nekada.
Vidimo se tamo.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Turija »

ДушанСП wrote:Чука јесте озбиљна екипа,ово ће бити први већи тест за наше клинце,мада ако погледам састав Чукаричког и Вождовца по мени Вождовац има боље играче макар на папиру.Очекујем три бода,мада биће тешко.
I meni se tako čini.Zato sam i bio više nego zadovoljan našom partijom protiv Voždovca.Sutra očekujem sličnu utakmicu, samo se mora mnogo više paziti da ekipa ne doživi velik pad u igri (tamo negde oko 60-og minuta).Treneri treba da stupe (pravovremeno) na delo i da preduprede takav razvoj događaja.
Očekujem daleko bolju igru, nego u Subotici, pogotovo što smo domaćini, a to puno znači mladoj ekipu.Biće teško, ali mislim da osvajamo 3 zlatna boda.Tri nova boda, za povratak na treće mesto.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Milan »

Bilo bi lepo da se svi koji smo bar deo svog navijackog staza proveli u Firmi, sutra pojavimo na severu i ispostujemo godisnjicu grupe.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Passion »

Прелеп дан, 25 година Фирме, игра Војводина. Шта ћеш више?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Baltazar »

Nažalost, možemo očekivati samo da ekipa pokaže potencijal. Da budu borbeni i drčni. Ne smemo ih pritiskati ni zviždati. Sa toliko mladih igrača u SFRJ ligi bi bili na začelju tabele. Srećom pa je ovo JSL pa se sa ovakvom ekipom borimo za Evropu. Još jedan pokazatelj jačine naše lige. Uz feštu Firme pobeda (u koju verujem, bez obzira na sve probleme) bi bila dobrodošla.

P.S. Nadam se da ćemo konačno videti Ivanića ili Spremu. Živeli! :cheers:
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: XIX kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Čukarički, subota, 14:30

Post by Box »

Videlo se od starta utakmice da ce biti X kao kuca... Dobra stvar je sto koristimo sve sto nam se ukaze (jedna dobra akcija - jedan gol). Imali smo srece da nas ne napumpaju na brzinu posle datog gola , stativa i onaj promasaj glavom...Mrsavi bodovi ali sve u svemu , nista losiji tim od onog u kojem su bili kockari i ostala gamad. Imam osecaj da ce to vremenom izgledati mnogo bolje i da ce ovaj tim biti dosta bolji od onog iz proslih sezona, opet , samo treba srpljenja jer su to jos uvek deca...
Locked