21. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 1:0

Ishod meča

Pobeda Vojvodine
30
81%
Remi
5
14%
Pobeda Radničkog
2
5%
 
Total votes: 37

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

21. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 1:0

Post by Grba_NS »

Fudbaleri Vojvodine nemaju vremena za predah nakon pobede nad Spartakom u sredu, jer već u nedelju dočekuju ekipu Niškog Radničkog. Biće ovo prvi put od početka drugog dela prvenstva da igramo dve utakmice u jednoj nedelji, pa možemo reći da će to biti i svojevrstan test fizičke pripremljenosti. S obzirom na mladost ekipe, pobeda u kupu je sigurno podigla samopouzdanje i uverila navijače da ova ekipa može da igra dobar fudbal. Očekujem najbolju posetu na Karađorđu od početka prolećnog dela prvenstva!

Što se tiče Radničkog, oni su prolećni deo započeli dosta turbulentno, mada ne toliko loše rezultatski. Nakon dva početna remija sa Radničkim iz Kragujevca i Radom, otpušten je nama dobro poznati Dragoljub Bekvalac. Potom su ponovili remi, ovaj put sa Slobodom, nakon čega su doveli trenersko ime koje nas konstantno prati ove sezone - Milan Milanović. U poslednjoj utakmici su pobedili Ofk Beograd 2:1. Nastupili su u sledećem sastavu:
Aleksandar Kesić, Branko Pauljević, Miloš Petrović, Radoš Bulatović, Vladan Pavlović, Strahinja Petrović (Ivan Pejčić od 57. minuta), Milan Ćulum, Dušan Kolarević, Aleksandar Jovanović (Petar Đuričković od 88. minuta), Saša Stojanović, Dragan Jelić (Miloš Krstić od 71. minuta).

Iz našeg tabora kažu da nema povređenih i suspendovanih.

Statistika kaže da nam je ovo 80 međusobni duel, a uspešniji smo bili mi sa 39 pobeda, 21 nerešenom i 19 izgubljenih. Što se tiče prvog (ovosezonskog) susreta, on je završen 1:1. Radnički je poveo, da bismo mi pred kraj poluvremena promašili penal, ali smo početkom drugog poluvremena golom Andrije Kaluđerovića ipak izjednačili i odneli 1 bod.

Cene karata su standardne, 300 zapad, 200 istok, 100 sever. Nove sezonske se mogu podići pred početak utakmice na blagajni.

Vidimo se na Karađorđu!
ultra komsa
Posts: 420
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by ultra komsa »

Sutra je i odbojka sa grobljem u 18h ko moze nek navrati da da bar podrsku nekih 50ak minuta...Ulaz je besplatan..Ako momci pobede idu u finale...Vidimo se na Karadjordju...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Mare »

ultra komsa wrote:Sutra je i odbojka sa grobljem u 18h ko moze nek navrati da da bar podrsku nekih 50ak minuta...Ulaz je besplatan..Ako momci pobede idu u finale...Vidimo se na Karadjordju...
Besplatan ulaz, igra se na spensu, samo treba doći sat vremena pre fuce, momci se bore za finale protiv crnih, setite se samo koliko nam je OK Vojvodina donela radosti u prošlosti, red je da ti momci dobiju podršku bar sad!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Schteph_F89 »

Zao mi je sto necu moci prisustvovati sutrasnjim utakmicama ali za utehu mi ostaje da saltanjem kanala propratim obe. Takodje se nadam da ce u oba meca trijumfovati domacin :deal: Ako se ponove samopouzdanja iz prethodnih meceva (opet mislim i na FKV i OKV) nece ni tu biti problema. Ko god moze doci ranije na odbojku neka ga nije mrsko, momci su to zasluzili, kao i rukometasi sledeci vikend na Spensu protiv crnih!

p.s. Odlicna najava meca, fino skockana sa bitnim detaljima. Rado bih citao takvu pred svaki mec, iako su i prosle bile dobre ali mi je ova bas lepo sela :cheers:
User avatar
Djisa
Posts: 1214
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Djisa »

Schteph_F89 wrote:Zao mi je sto necu moci prisustvovati sutrasnjim utakmicama ali za utehu mi ostaje da saltanjem kanala propratim obe. Takodje se nadam da ce u oba meca trijumfovati domacin :deal: Ako se ponove samopouzdanja iz prethodnih meceva (opet mislim i na FKV i OKV) nece ni tu biti problema. Ko god moze doci ranije na odbojku neka ga nije mrsko, momci su to zasluzili, kao i rukometasi sledeci vikend na Spensu protiv crnih!

p.s. Odlicna najava meca, fino skockana sa bitnim detaljima. Rado bih citao takvu pred svaki mec, iako su i prosle bile dobre ali mi je ova bas lepo sela :cheers:
A gde ima prenos? Koliko sam ja video, ne prenose ni fudbal ni odbojku.
Kup je nas!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Junior »

Prenose odbojku na RTV1.
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by srkins »

A fudbal je trebao na areni,ali vidim da sada nema na njihovom sajtu...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Schteph_F89 »

Junior wrote:Prenose odbojku na RTV1.
Fudbal su najavili na arenasport 5.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by lala1914 »

Link od mozzarta?
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by dapokalypto »

1:0 Darko Puskaric
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Nevernik »

Nema nikog. Svi jos slave :)

Meni je bilo sasvim OK. Jos smo im dali Gacinovica fore.
Cini mi se da postoji napredak na svakoj utakmici.
Tesko dajemo golove ali to je vec standard.
Trce, trude se, bore se...odmah lepse za gledanje.

Doduse, cinjenica da imamo snage za nekih 65-70 minuta ce nam se kad-tad obiti o glavu.
Ali, o tome kada se to desi.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by laki »

Zadovoljan sam danasnjom utakmicom, svi su se u glavnom trudili. Milinkovic Savic bez lopte igrac manje na terenu i dalje, ono je tolika nonsalancija kad on nema loptu da je mucno za gledanje, a sa loptom doktor. Ali meni je zxahvaliniji igac Radojinog profila od nekog manekena na terenu koji se seta i ceka da dobije loptu i kao napravi dobar potez. On mi je tip igraca kao Ozil, naravno ne mogu da se porede ali znate na sta mislim, s tim sto se Ozil ipak mnogo vise trudi ali isto je nonsalantan bez lopte, pogotovo u fazi odbrane.

PS: Jel Puska ili Marko slomio precku danas?
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by playmaker »

Mene Milinkovic-Savic odusevljava. Delako od onoga sto treba da bude ali u njemu vidim potencijal mnogo veci nego u ostalima sto se tice veznog reda(izuzimajuci Gacinovica).
Igra brzo, uglavnom "unapred" sto je izuzetno vazno i trudi se da to bude iz sto manje dodira i to je pravi put iako je zbog toga cesto i greska kod predaje lopte ali nema veze treba to istrpeti jer u Evropskom fudbalu ne moze se igrati sa 5 dodira i davljenjem...

Osim njega vec koju utakmicu za redim iskace Babic na stoperu!

Veselinovic ne znam sto se izvlaci non stop na krilo kada nema kome onda da doda jer on bi trebao da je taj kojeg ce igraci "gadjati".

Stojanovic klasicni menadzerski igrac po dosad vidjenom... :idea:

Sve u svemu, dosta potencijala daleko od ozbiljne igre. :idea:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Red Marquis »

laki wrote: PS: Jel Puska ili Marko slomio precku danas?
Puška.

Taj potencijal Milinković-Savića će i ostati samo to. Najobičniji maneken. To što ume da pošalje bolju loptu u prostor od ostatka ekipe je samo pokazatelj kakvu tehnički nepotkovanu ekipu imamo, a on sa ovakvim stilom igre ni u jednoj ozbiljnijoj ligi neće imati mesta. Tako može u JSL i nigde drugde.
Što se tiče Veselinovića i Stojanovića, tu trener mora da prelomi šta hoće sa njima. Ovako mi se čini da ni oni samo ne znaju šta rade, pogotovo Stojanović na poslednje dve utakmice igra kao muva bez glave.
Io odio Belgrado
User avatar
Sasa1969
Posts: 635
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: XXI kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Radnički Niš, nedelja, 1

Post by Sasa1969 »

laki wrote:PS: Jel Puska ili Marko slomio precku danas?
Puskaric je odapaeo takvu bombu da ja to nisam dugo video na nasim terenima.....pa cini mi se da se lopta odbila do centra!
Image
Locked