28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by kapri »

Mnogo vise od toga da li je utakmica namestena ili ne, zasmetala mi je atmosfera na stadionu. Ocekivao sam karnevalsko raspolozenje na svim tribinama, a umesto toga MUK. Dok Firma nije dosla osecao sam se kao na sahrani, a ne na proslavi istorijskog kupa na domacem terenu, ma da ni posle nije bilo puno bolje. Kanda mi nismo bas za trofeje. A bolesnike koji su vredjali igrace bukvalno treba proterati iz grada.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by naseljekolumbija »

"Neki igraci su me pitali zasto smo mi uopste osvojili kup". Pa dobro je da se to pitaju jer su se jucerasnjom utakmicom sami popisali na osvojen kup
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Nevernik »

laki wrote:Ljudi, utakmica NIJE NAMESTENA!! Vi pretpostavljagte a ja znam, u tome je velika razlika i to je razlog sto mi vecina vas ide na nerve! Znam da su igraci skenjani jer misle da ce cela Srbija sada da prica kako smo trampili kup za prvenstvo, ajde vise da se manemo malogradjanstine prica rekla kazala, i da malo uzivamo u tome sto su nasi igraci ostavili srce na terenu!
Ja se nadam da im je tesko.
Ja se nadam da sinoc nisu lako zaspali.
Bilo bi ozbiljno kada bi preko ovakvih stvari lako prelazili.

Smeta im sto ce cela Srbija da prica da je kup namesten?
To su znali i pre utakmice. Zbog toga su trebali da urade samo jednu stvar. Da ne izgube. I da svima zapuse usta. Ali ako zelis da ne izgubis moras malo da uneses energije u svoju igru. Ono juce je bilo sve samo ne ostavljanje srca na terenu.

Smeta im sto ce cela Srbija da prica da je kup namesten?
Onda su mogli da se potrude da pobede Rad, Kragujevac i Javor. Onda ne bi imali imidz ekipe koja rasipa bodove po potrebi.

Smeta im sto ce cela Srbija da prica da je kup namesten?
Onda nisu trebali da podrze kriminalce koji su upravo prekrsili zakon da bi uzurpirali klub.
Onda nisu trebali da stanu na suprotnu stranu od navijaca.

Naravno, postoji i ta mogucnost da nista nije namesteno i da su svi rezultati realni.
To onda znaci da je ovo skup jako limitiranih igraca (osim Babica, Gacinovica i Milinkovica) i da cemo se sledece godine boriti za deveto mesto.

Sto se tice vredjanja igrace...kao sto je sve to sto se desava sa klubom trenutno samo rezultat loseg rada, kao sto je sve to sto se desava sa firmom samo rezultat loseg rada u prethodnom periodu tako je i ovo vredjanje rezultat loseg rada.
Smeta vam kad razni likovi vredjaju Gacinovica? Smetalo vam je kad su ljudi zajebavali Kordica protiv Hibernijansa?
E pa onda niste trebali da uvodite vredjanje nasih igraca kao normu ponasanja.
Kada je sa tribina pljuvan Lazetic, Skuletic, Supic...samo nas nekoliko je ovde pisalo da nema nista gluplje od javnog pljuvanja svojih igraca.
Ali su ti postovi bili izgubljeni u moru slavodobitnih poruka o tome kako je bilo sjajno i velicanstveno vikati Supicu Majmune.
Eto sad postoje likovi koji misle da je sjajno i velicanstveno jebati Gacinovicu sve po spisku.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by kej »

Posle primljenog gola su grizli i hteli da izjednače. Ne zanima me o čemu Srbija bruji niti šta piskara sav taj cigansko-grobarski šljam(pa njihovo samo postojanje je jedna velika nameštaljka) po blicu ili gde već, ja sam bio na utakmici i video da je golman odbranio 2-3 odlične šanse pred kraj(je l' bilo tako ili nije?). Meni je to dovoljno. Šta, kao ne sećate se koga mi sve ove sezone nismo uspeli da pobedimo i gde smo sve prosipali bodove(i to onda kada su nam ti bodovi bili prekopotrebni), pa ste sad odjednom zgranuti što nas jedna Jagodina pobeđuje u utakmici koja za nas nema rezultatski značaj? Pa ti klinci su samo pre par dana igrali najvažniju utakmicu u dosadašnjim karijerama i doneli nam trofej o kom cmizdrimo milion godina, nije li logično da je došlo do emotivnog i fizičkog ispražnjenja? Što uopšte da se guraju ovi omladinci ako ćemo ovako da ih jašemo i napušavamo? Je l' ste vi svesni da ovaj tim bez Žakule i Pekarića ima prosek godina oko 20? Igraju protiv timova kojim je prosek 27-28. I još smo juče igrali u izmenjenom sastavu. Pa je l' trebalo Poletanović i Babić da igraju kljakavi samo da Srbija ne bi ''brujala'' o nameštaljci?
Pa mi kad god izgubimo to je namešteno! Neverovatno. Mi smo svemirski klub koji može da izgubi samo ako to hoće, drugačije ne može. Spustite se na zemlju, ovaj tim kad bi ostao na okupu dve godine uzeo bi titulu, ali trenutno je to tim za sredinu tabele i on ne može dva puta u tri dana da razvali jedan iznadprosečan JSL klub.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by laki »

kej wrote:Posle primljenog gola su grizli i hteli da izjednače. Ne zanima me o čemu Srbija bruji niti šta piskara sav taj cigansko-grobarski šljam(pa njihovo samo postojanje je jedna velika nameštaljka) po blicu ili gde već, ja sam bio na utakmici i video da je golman odbranio 2-3 odlične šanse pred kraj(je l' bilo tako ili nije?). Meni je to dovoljno. Šta, kao ne sećate se koga mi sve ove sezone nismo uspeli da pobedimo i gde smo sve prosipali bodove(i to onda kada su nam ti bodovi bili prekopotrebni), pa ste sad odjednom zgranuti što nas jedna Jagodina pobeđuje u utakmici koja za nas nema rezultatski značaj? Pa ti klinci su samo pre par dana igrali najvažniju utakmicu u dosadašnjim karijerama i doneli nam trofej o kom cmizdrimo milion godina, nije li logično da je došlo do emotivnog i fizičkog ispražnjenja? Što uopšte da se guraju ovi omladinci ako ćemo ovako da ih jašemo i napušavamo? Je l' ste vi svesni da ovaj tim bez Žakule i Pekarića ima prosek godina oko 20? Igraju protiv timova kojim je prosek 27-28. I još smo juče igrali u izmenjenom sastavu. Pa je l' trebalo Poletanović i Babić da igraju kljakavi samo da Srbija ne bi ''brujala'' o nameštaljci?
Pa mi kad god izgubimo to je namešteno! Neverovatno. Mi smo svemirski klub koji može da izgubi samo ako to hoće, drugačije ne može. Spustite se na zemlju, ovaj tim kad bi ostao na okupu dve godine uzeo bi titulu, ali trenutno je to tim za sredinu tabele i on ne može dva puta u tri dana da razvali jedan iznadprosečan JSL klub.
Amin!
Image
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Box »

A i 3 dana konstantnog alkoholisanja i prepusavanja ostavlja neki trag :) ... Salu na stranu ... Mijat je bio povredjen mesec dana , tek se vratio na teren i zaista nije zasluzio onakvu prozivku. Da li je golman mogao da brani ono ili ne ne znam.Svi osim Milka i Jovanica su veceras bili na visini zadatka ...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by gospodinFKV »

Box wrote:Svi osim Milka i Jovanica su veceras bili na visini zadatka ...
A sta je Jovanic trebao da uradi tu?? Da se baci, napravi paradu, uhvati loptu, ispuca je i da gol?? :dance2:

Mislim, decko je odlicno reagovao kod suta koji je prethodio golu, sta je Susnjar radio tu sam, to vec ne treba da pitamo Jovanica, nego Milka ili Pekaru. To je trebalo da se cisti posle odbrane, do Stranda da ode lopta...
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Post by nssale »

Babić je bio na stadionu, iz onoga što sam u prolazu čuo otprilike "rečeno mu je da se odmori". Zatim se uvodi u drugom poluvremenu Milko Novaković čije su reakcije kod gola što se vidi na snimcima da ne pokriva nijednog igrača, prvo je gledao u ispostaviće se strelca ali mu nije prilazio, kada je došlo do centaršuta lopta ga je preletela a on je u skoku uspeo da se okrene i pogleda u igrača iza sebe što mi nije prirodno, a kada je Jovanić odbranio nije uspeo da izbije loptu u korner. Nažalost ja sam na strani teorije da je dovoljno imati jednog u odbrani da namestiš utakmicu...Ne verujem u razmišljanja da će neko dati Kup za 3 boda u prvenstvu, ali da postoji džentlmenski dogovor ko pobedi u finalu, pustiće ovog drugog u prvenstvu uz neki ćar mi je sasvim realno, pogotovo što sve uprave svih klubova pa i naša prvenstveno misle na lični ćar.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Post by ogi »

nssale wrote:Ne verujem u razmišljanja da će neko dati Kup za 3 boda u prvenstvu, ali da postoji džentlmenski dogovor ko pobedi u finalu, pustiće ovog drugog u prvenstvu uz neki ćar mi je sasvim realno, pogotovo što sve uprave svih klubova pa i naša prvenstveno misle na lični ćar.
Da i meni je ovo palo na pamet. Da smo kojim slucajem izgubili u finalu, ovi bi nas pustili juce i tako to ide...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Post by Slaninari.VI »

Са запада нико није вређао ни једног нашег навијача и тачка! Чак шта више сам Мијат је пришао на крају западу да преузме од једног момка дрес да му се сви потпишу и тада су га сви поздравили и певали му само борбено!
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Pera Centar »

Licno verujem u ove momke I mislim da bi sledece godine mogli da doguraju daleko u Evropi.Tako da je po meni najbolje zaboraviti subotu I taj pad sa Jagodinom, koja je po meni juce imala vise nego domacinsko sudjenje.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Post by Baltazar »

Ljudi, ne znam na kojoj ste utaknici bili. Zapad je bio dobrano popunjen. Da je tako češće. Atmosfera fantastična. Samo su vređani članovi uprave na vulgaran način. Slažem se da vičemo "uprava napolje", ali ono sinoć je bio daleko od onoga po čemu želimo da se razlikujemo od drugih. Sramota me je tih povika i to posle briljantnog ponašanja na finalu kupa: navijanje 90 minuta, niti jedna dimna bomba, niti jedna baklja. Zaista za primer. Mislim da nema sukoba navijači-uprava možda bi bila bakljada na tvrđavi u okviru proslave osvajanja kupa. Nisam čuo prozivanje sa istoka Mijatu. Dečko je bio povređen, odigrao je odlično, malo je falilo da da gol. Ja sam bio na jednoj nameštenoj utaknici: Voša-Dinamo tamo neke davne godine. Vukov dade prvi gol za nas a njima treba pobeda od 6 razlike za ne znam šta. Valjda tada mladi Vukov nije bio obavešten, elem zavuče on njima gol. Znate koliko je bilo na kraju? Pa 6 razlike za Dinamo, 1:7. To je bilo namešteno. Juče ja tako nešto nisam video. A vi ako mislite da de naš tim najbolji u ligi, grdno se varate. Najperspektivniji da ali što se kaže "bez starca nema udarca". U kupu smo imali sreće, i kuraži naravno ali sreća je u fudbalu značajan faktor. Pogledajte kakvu gol razliku imamo, a još jesenas su igrali dobri igrači. Dogovor je bio da deca igraju i da se kale, a sada se proziva Nastić! Pa igra 3 puta bolje od Vuleta u njegovim godinama. Pa Vule je godinama učio da centrira-i naučio! Nemam više živaca da pišem. Uprava napolje ( nećemo one što kradu-dajte nam one što kraduckaju-jer trećih nema!). A ovih dana je objektivno slavlje bilo na dnevnom redu, za razliku od iskusnih Jagodinaca. Kakva je situacija bila zimus treba da skačemo od sreće! Napred Voša!
Vojvodina, jedna jedina!
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Slaninari.VI »

Pera Centar wrote:Debeli koji je psovao Mijata celo drugo poluvreme, u zivotu nije potrcao 20 metara.Treba da ga je sramota sto je psovao decka koji je sa 19 godina uradio vise nego sto ce on u celom zivotu.Ali I Mijat je veoma lose reagovao I posle prozivanja pomenutog je potpuno prestao da igra, stalno gledao u pravcu gde je ovaj sedeo.Na kraju je Mijat vidno iznerviran cak pokazao doticnom da ga ceka kod svlacionice.Iako sam na Mijatovoj strani profesionalac ne treba da reaguje na ono sto mu vicu sa tribina.Sa druge strane sto se tice igre, ovaj pad je sasvim normalan za ovako mladu ekipu I mislim da im treba samo podrska navijaca, a ovakve likove koji provociraju nase igrace treba sami da oteramo.
То једино са истока можда. Кад је пришао западу био је јако тужан, ал кад су му се сви јавили и певали "Само борбено" насмешио се. Данас сам се чуо са њим лично да га питам дал је истина, није хтео да коментарише, само је рекао бићемо бољи. Мали је добио подршку и знам да ће му то много значити да се више не осврће на провокаторе.
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Radoye »

Pera Centar wrote:Licno verujem u ove momke I mislim da bi sledece godine mogli da doguraju daleko u Evropi.
Mislis da ce ostati i sledece godine zajedno?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Sasa1969 »

kej wrote:Posle primljenog gola su grizli i hteli da izjednače. Ne zanima me o čemu Srbija bruji niti šta piskara sav taj cigansko-grobarski šljam(pa njihovo samo postojanje je jedna velika nameštaljka) po blicu ili gde već, ja sam bio na utakmici i video da je golman odbranio 2-3 odlične šanse pred kraj(je l' bilo tako ili nije?). Meni je to dovoljno. Šta, kao ne sećate se koga mi sve ove sezone nismo uspeli da pobedimo i gde smo sve prosipali bodove(i to onda kada su nam ti bodovi bili prekopotrebni), pa ste sad odjednom zgranuti što nas jedna Jagodina pobeđuje u utakmici koja za nas nema rezultatski značaj? Pa ti klinci su samo pre par dana igrali najvažniju utakmicu u dosadašnjim karijerama i doneli nam trofej o kom cmizdrimo milion godina, nije li logično da je došlo do emotivnog i fizičkog ispražnjenja? Što uopšte da se guraju ovi omladinci ako ćemo ovako da ih jašemo i napušavamo? Je l' ste vi svesni da ovaj tim bez Žakule i Pekarića ima prosek godina oko 20? Igraju protiv timova kojim je prosek 27-28. I još smo juče igrali u izmenjenom sastavu. Pa je l' trebalo Poletanović i Babić da igraju kljakavi samo da Srbija ne bi ''brujala'' o nameštaljci?
Pa mi kad god izgubimo to je namešteno! Neverovatno. Mi smo svemirski klub koji može da izgubi samo ako to hoće, drugačije ne može. Spustite se na zemlju, ovaj tim kad bi ostao na okupu dve godine uzeo bi titulu, ali trenutno je to tim za sredinu tabele i on ne može dva puta u tri dana da razvali jedan iznadprosečan JSL klub.
Bravo za tekst :lala:
Image
Locked