28. kolo: Vojvodina - Jagodina 0:1

Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Mare »

srkins wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/sosa- ... stim/76065 zli navijaci rasplakali decu. Treba da ga je sramota. Ja u njih ni najmanje ne sumljam svaki mi je sampion. Ne treba oni da placu zbog navijaca,navijaci su ponosni na njih. Ako zbog nekog treba da placu nek bude to zbog onih zbog kojih su ih kocili da daju 100%
E ovo je strašno, a ne to što su oni izgubili utakmicu! Sramota je što na proslavu prvog kupa u istoriji dođe jedva 1000 ljudi, ako je i toliko bilo, sramota je što na prvoj utakmici posle ISTORIJSKOG USPEHA bude poluprazan stadion i nađu se budale koje jebu mamu deci od 18-19 godina, strašno je i mučno čitati sve ovo! Mislim da i ovde ima nekih koji više uživaju večeras nego pre neko veče kad smo OSVOJILI kup.

Od tri stvari koje smo mi navijači najviše želeli za sad su uradili dve, a to je da ne izgube od kluba gde su pobegli bivši nam trener, kapiten i dva debilka, da osvoje kup i treća da ne izgube a ako može i pobede smrdljive cigana u poslednjem kolu U KOM ĆE NA NJIHOVOM STADIONU BITI SAMO 20% PUBLIKE KOJA ĆE NAVIJATI ZA NJIH A OSTATAK CIGANSKI. I posle svega dočekaju da im idiot samo par dana posle OSVAJANJA kupa na polu praznom stadionu jebu mame i nazivaju pogrdnim imenima.

DECO VI STE ŠAMPIONI SVI DO JEDNOG, BEŽITE ODAVDE I IZ OVOG PROKLETOG KLUBA ŠTO PRE, MI VAS NE ZASLUŽUJEMO!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Red Marquis »

Dobili smo još jedan uvid u to kakva nas budućnost čeka ako ovi ljudi ostanu u upravi. Uvek ćemo biti predmet sumnji. Popara danas najborbeniji na terenu , ali šta to vredi kad je on najlimitiraniji igrač ovog tima.

Da ne bude sve fijasko, zahvaljujem ekipi Državnog Posla i odličnom govoru glavnog arhivatora, ključnog čoveka u osvajanju kupa Maršala Tita :mrgreen: i ekipi sa istoka za sprdanjem na račun Čabre i njegovih cigana trubača :lala:
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by fare »

Uporedite ova 2 izvestaja pa vi prosudite koji je tacniji ja mislim da izmedju 2500 ljudi i 6000 ljudi ima malo razlike Capi se malo za
brojao http://www.dnevnik.rs/sport/revans-jagodinaca-za-kup" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vojvo ... odina-0-1/" onclick="window.open(this.href);return false; :D . P.S. Stativa :o ja nju nisam video .
Last edited by fare on Sat May 10, 2014 11:29 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Pera Centar »

Debeli krmak koje je psovao Mijata cello drugo poluvreme ima telo zene iz Vince I u zivotu nije potrcao 20 metara.Treba da ga je sramota sto je psovao decka koji je sa 19 godina uradio vise nego sto ce on u celom zivotu.Ali I Mijat je veoma lose reagovao I posle prozivanja pomenutog je potpuno prestao da igra, stalno gledao u pravcu gde je ovaj sedeo.Na kraju je Mijat vidno iznerviran cak pokazao doticnom da ga ceka kod svlacionice.Iako sam na Mijatovoj strani profesionalac ne treba da reaguje na ono sto mu vicu sa tribina.Sa druge strane sto se tice igre, ovaj pad je sasvim normalan za ovako mladu ekipu I mislim da im treba samo podrska navijaca, a ovakve likove koji provociraju nase igrace treba sami da oteramo.
Last edited by Pera Centar on Sat May 10, 2014 11:43 pm, edited 3 times in total.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by borrissey »

Ono što je bilo lepo veče u najavi, pretvorilo se u potpunu agoniju, iz dva razloga:

1. Niko nas živ neće oprati posle ovoga. Iako spadam u grupu onih koji sumnjaju u regularnost (pisao o tome i čak ulazio u konflikt sa nekim forumašima, Maretom, npr.), možda sam slep kod očiju, ali večeras nisam video da je utakmica bila puštena. Ako izuzmem čudan sastav, otkud Pankov, Popara i Jovanić u prvih 11 (čak pomenuta trojica nisu uopšte bili loši), nemam uopšte utisak da se igrači nisu borili i da nisu dali maksimum. Zato mi je teško što neka od one dve lopte pred kraj nisu ušle u gol.

2. Mnogo, mnogo jači razlog i utisak je ono što su neki forumaši primetili - ne mogu da razumem psovke i uvrede na račun igrača (pogotovo Mijata!!!) od strane nas, navijača. Pre nego što bilo koga kritikujemo i prozivamo, moramo staviti prst na čelo i zapitati se koji je nas doprinos u celoj priči. Dizanje tenzije, pretnje, psovanje majke, uvrede pri rezultatu 0:0 mlade igrače sigurno neće motivisati. Osećam veliku sramotu zbog svega što sam video i čuo večeras.
Last edited by borrissey on Sat May 10, 2014 11:47 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Sasa1969 »

Bio sam na Istoku i video tacno sta se desilo.
Neki idiot je poceo da napusava Mijata verovatno slucajnim izborom jer je bio najblizi tribini.A napusavanje je islo u pravcu toga da im je neko iz uprave rekao da ne igraju kako znaju.
Za mene je sok bio reakcija Mijata koji se upustio u raspravu sa mozda 3-4 navijaca i koji bio posle toga totalno izgubljen za utakmicu.Preko njega je pao i taj gol jer je bio daleko od coveka koji je centrirao.Nastavio je da gleda na tribinu pa cak je i pozvao navijaca da ceka posle utakmice da se fizizicki obracunaju ??? U medjuvremenu je promasio i jednu sansu ako se ne varam ?
Ja ne znam gde je Sosa Babic bio u tom trenutku da ga izvadi napolje ili bar pozove kraj aut linije i da mu kaze da se sa idiotima sa tribine NE RASPRAVLJA !!!
Ovo nema ni u onim seoskim ligama....sve me podsetilo na situacije sa Skuleticem,Supicem i jos pre mnogo godina dok je igrao Savo Barac i Dragan Radojicic.
Po meni Jagodinci su zeleli vise bodove i bili su vise skoncetrisani na utakmicu....o namestaljkama necu ni da mislim jer opet verujem ovim momcima jer vecina od njih su okoreli slaninari.
Gacinovic treba klubu i glupo je da ga na ovakav primitivan nacin neko otera iz kluba....
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Friend »

Lično nisam ubeđen da su klinci pustili utakmicu,ali mi je jako čudna izmena Živković desni bek koga menja Novaković koji je po potrebi štoper ili levi bek.Tada Novaković odlazi na mesto štopera a pankov na mesto desnog beka.Ako se ne varam,jer još nisam video snimak gola mislim da je Novaković izuzetno loše odreagovao prvo kod skoka,a onda posle odbrane Jovanića nije zagradio ili ispucao loptu i tako spasao gol već je čudnovato loše reagovao.Ovo još uzimam sa rezervom jer kao što kažem nisam video snimak gola,već mi je tako delovalo sa mog dela tribine.Po meni ova izmena je rešila utakmicu,a to ide na čast našem strategu.
Pitanje za ljude sa istoka,da li je moguće da niko nije tog majmuna mogao da utiša i smiri?Što niste nešto uradili povodom toga?
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Robi_D_Slanna »

Ovde valja citirati onog dobrog brku što su ga koknuli posle ove izjave: "U svim ligama sveta se nameštaju utakmice. Ali nigde na ovako seljački način kao kod nas..."

Nekako do sada nisam želeo da verujem da smo prodali bodove smradu i Javoru, ali me je sam Čapelja ovog puta razuverio:
http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vojvo ... odina-0-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Reći da je Jagodina zasluženo pobedila... Strašno... More krajnje seljačkih povlačenja za udove i dresove ostalo nesankcionisano... Nemam reči...

... a Sloboda kanda jedina nije htela da plati...

Za neupućene, da pojasnim samo kako se na seoskim utakmicama nameštaju (prodaju) utakmice (znam iz ličnog iskustva): ekipe igraju korektno do nekog 60-og minuta. Posle toga igrači zadnje linije počinju da gube loptu ko zadnji retardi dok se ne primi dovoljno golova. Na profesionalnom nivou to izgleda malo manje očigledno. Ponekad. Mi kanda još nismo stigli do tog nivoa, pošto je ovo upravo tako izgledalo.

A Sosin komentar mi još manje ide u glavu. Mislim da je bio lep odaziv publike, sa zapada momcima nije upućena nijedna ružna reč (kanda su ti kompleksaši prešli na istok), a nešto nisam siguran da se igrači poistovećuju sa upravom. Čak ću da se usudim da kažem da se ne sećam kada je u skorije vreme na zapadu bila zdravija atmosfera.

Samim tim igračima ne želim ništa da zameram... Ko zna kakvi su pritisci na njima... Samo onaj Popara, mila majko, ne mogu da mu poreknem zalaganje (po mojoj slobodnoj proceni pretrčao je makar 20 km), ali ako onako nastavi sam će sebi slomiti vrat.

Posle ovoga zaista treba najuriti te pilićare iz uprave. Do sada sam nekako bio rezervisan, jer bi voleo da čujem ko je alternativa ovima, ali mi posle ovoga deluje da će manje štete na čelu kluba praviti moj prodavac sira i kajmaka sa limanske pijace.
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Akcent »

Na stranu navijacka opredeljenost, Pankov (po mom misljenu) sasvim korektan veceras i na stoperu i na desnom beku. Dok Novakovic ne moze da igra ni za Bregalnicu iz Stipa...
Bilo je psovaca i na zapadu, kod ulaza 1 i 2 (kako li uvek sednem u blizini tih imbecila) posebno na racun Milinkovic-Savica. Ne znam, ja te ljude ne mogu da razumem.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by laki »

Bravo kej, bravo Mare na postovima.

Dodao bih samo da ste svi koji niste zadovoljni danasnjim izdanjem Vose najobicniji malogradjani koji se loze na dobre rezultate i na onog koji je najbolji. Nije bitno kako igramo, vazna je pobeda. Kao cigani ste, majke mi!
Sta ima ko nas da pere i od cega? Od toga sto su deca izginula na terenu? Izdominirali smo u 95% utakmice, pojeli smo ih, bre! Imali smo nekoliko fenomenalnih sansi, njihov golman nije igrac utakmice vec igrac kola! Ko zeli da tim za koji navija pobedjuje stalno neka navija za jednog od blizanca, njima uvek navlace rezultat na ovaj ili onaj nacin, imacete da se radujete iz nedelje u nedelju. Vosa se voli kad njeni igraci ostave srce na terenu i kad nesrecno izgube. Ovaj poraz mi je drazi od mnogih pobeda koje sam doziveo!

SRAM DA VAS BUDE KOJI PLJUJETE PO DANASNJEM ZALAGANJU NASE DECE I NAZIVATE IH IZDAJICAMA KLUBA! A onaj idiot sto je vikao na Mijata je to uradio u nekom trenutku kad smo svi valjda bili nekako dobro raspolozeni jer nekoliko minuta kasnije kad su ljudi skontali koliko je ubio Mijatovu igru zbog tih provokacija, mislim da lik nije otisao da bi fasovao do kraja, no, necu o tome sta bi bilo kad bi bilo, ali definitivno su ljudi odlepili kad su videli koliko se Mijat potresao zbog budaletine debele.

BRAVO MOMCI, DANAS STE POKAZALI KAKO SE BORI ZA VOSIN DRES!!
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Sasa1969 »

I onda neko ko nije gledao utakmicu a urednik je tamo nekog smrdljivog portala koji ima stotine hiljada poseta napise ovakav tekst

http://www.telegraf.rs/sport/1064808-na ... novom-sadu" onclick="window.open(this.href);return false;


I nas vise ni Dunav ne moze da opere ma sta mi mislili i pisali.Ove igre van terena su mnogo opasne igre !
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Pera Centar »

Friend wrote:Lično nisam ubeđen da su klinci pustili utakmicu,ali mi je jako čudna izmena Živković desni bek koga menja Novaković koji je po potrebi štoper ili levi bek.Tada Novaković odlazi na mesto štopera a pankov na mesto desnog beka.Ako se ne varam,jer još nisam video snimak gola mislim da je Novaković izuzetno loše odreagovao prvo kod skoka,a onda posle odbrane Jovanića nije zagradio ili ispucao loptu i tako spasao gol već je čudnovato loše reagovao.Ovo još uzimam sa rezervom jer kao što kažem nisam video snimak gola,već mi je tako delovalo sa mog dela tribine.Po meni ova izmena je rešila utakmicu,a to ide na čast našem strategu.
Pitanje za ljude sa istoka,da li je moguće da niko nije tog majmuna mogao da utiša i smiri?Što niste nešto uradili povodom toga?
Potpuno si u pravu trebali smo lika poslati kuci, ali nazalost niko nije nista uradio, a I Mijat vise nije reagovao na nasu podrsku vec je samo trazio debelog na tribini.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by budababa »

Friend wrote:Lično nisam ubeđen da su klinci pustili utakmicu,ali mi je jako čudna izmena Živković desni bek koga menja Novaković koji je po potrebi štoper ili levi bek.Tada Novaković odlazi na mesto štopera a pankov na mesto desnog beka.Ako se ne varam,jer još nisam video snimak gola mislim da je Novaković izuzetno loše odreagovao prvo kod skoka,a onda posle odbrane Jovanića nije zagradio ili ispucao loptu i tako spasao gol već je čudnovato loše reagovao.Ovo još uzimam sa rezervom jer kao što kažem nisam video snimak gola,već mi je tako delovalo sa mog dela tribine.Po meni ova izmena je rešila utakmicu,a to ide na čast našem strategu.
Isti utisak delimo, večeras je protivniku jako malo toga polazilo za nogom na strani na kojoj je igrao Živković. Čemu onda izmena, a još ulazi Novaković koji se već propisno obrukao svojim izdanjem u Ivanjici? Kao da namerno bušiš rupe u čamcu u kojem se nalaziš. Ovu utakmicu je izgubio Sosa, i to u situaciji kada smo je morali odigrati barem nerešeno, kako znamo i umemo. Cela Srbija bruji da je namešteno, kvota na Jagodinu pada na 1,8 i to na našem "Karađorđu", a na kraju dozvolimo da izgubimo i dođemo u situaciju da čitava javnost sumnja jesmo li ili nismo uzeli taj kup pošteno. Da ne pričam o toliko puta viđenoj situaciji da čim napravimo neki uspeh i skupimo više od par hiljada duša na stadionu, redovno pojedemo :shit: i izgubimo. Kao po pravilu, uvek 0:1. Počeću da sumnjam da smo nas 1000 redovnih mentola na stadionu deo nekog dugoročnog eksperimenta o reakciji na stresne situacije, te da nam testiraju limite.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by laki »

Ljudi, utakmica NIJE NAMESTENA!! Vi pretpostavljagte a ja znam, u tome je velika razlika i to je razlog sto mi vecina vas ide na nerve! Znam da su igraci skenjani jer misle da ce cela Srbija sada da prica kako smo trampili kup za prvenstvo, ajde vise da se manemo malogradjanstine prica rekla kazala, i da malo uzivamo u tome sto su nasi igraci ostavili srce na terenu! Jbt koji sam ja mazohista, dodjem na forum da pogubim zivce od kojekakvih teorija zavere i budalastina u koje te ubedjuju ljudi koji kontaju da je tako a ti znas provereno da nije. STRASNO!! :pegla: :pegla: :pegla:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: Vojvodina - Jagodina, subota 20h

Post by Sasa1969 »

budababa wrote:
Friend wrote:Lično nisam ubeđen da su klinci pustili utakmicu,ali mi je jako čudna izmena Živković desni bek koga menja Novaković koji je po potrebi štoper ili levi bek.Tada Novaković odlazi na mesto štopera a pankov na mesto desnog beka.Ako se ne varam,jer još nisam video snimak gola mislim da je Novaković izuzetno loše odreagovao prvo kod skoka,a onda posle odbrane Jovanića nije zagradio ili ispucao loptu i tako spasao gol već je čudnovato loše reagovao.Ovo još uzimam sa rezervom jer kao što kažem nisam video snimak gola,već mi je tako delovalo sa mog dela tribine.Po meni ova izmena je rešila utakmicu,a to ide na čast našem strategu.
Isti utisak delimo, večeras je protivniku jako malo toga polazilo za nogom na strani na kojoj je igrao Živković. Čemu onda izmena, a još ulazi Novaković koji se već propisno obrukao svojim izdanjem u Ivanjici? Kao da namerno bušiš rupe u čamcu u kojem se nalaziš. Ovu utakmicu je izgubio Sosa, i to u situaciji kada smo je morali odigrati barem nerešeno, kako znamo i umemo. Cela Srbija bruji da je namešteno, kvota na Jagodinu pada na 1,8 i to na našem "Karađorđu", a na kraju dozvolimo da izgubimo i dođemo u situaciju da čitava javnost sumnja jesmo li ili nismo uzeli taj kup pošteno. Da ne pričam o toliko puta viđenoj situaciji da čim napravimo neki uspeh i skupimo više od par hiljada duša na stadionu, redovno pojedemo :shit: i izgubimo. Kao po pravilu, uvek 0:1. Počeću da sumnjam da smo nas 1000 redovnih mentola na stadionu deo nekog dugoročnog eksperimenta o reakciji na stresne situacije, te da nam testiraju limite.
To sto si napisao je sustina...umesto da danas stisnemo i barem izvucemo X mi izgubimo i pored bolje igre.Posto je Cukaricki kiksao Jagodina i nije imala imperativ pobede.
Image
Locked